Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 06:00–08:00 Тайховка, оцінка вікна 36. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 03:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Бистріна Гірський потік зі стрімким ухилом, каскадами та кам'янистим дном. Вода чиста і холодна; рибальство вимагає обережного підходу. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 0 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 10 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek67 % čiary vody 33 % metamorfity Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,9modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 115 mg/l, mäkká voda (4,0 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 1 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Molybdén 0,805 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 91. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 54nGy/h dávkový príkon 69. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 53objektov do 3 km ťažené: Fe, Au Najbližšie: Zubau štôlňa (štôlňa), 90 m od vody. 17vzoriek so zlatom 16 rudných minerálov v sedimente Najviac 22 zŕn v jednej vzorke (120 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 2 з 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Selén 3,10 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Malužiná, potok). 16vrtov do 3 km 451 rozborov vody v okolí Z toho 16 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 16 zdrojov geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 3lokalít do 3 km 3 skládky V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 44záznamov do 5 km 2 ložiská, 42 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 8plôch do 3 km 1 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 3 z 4 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,91typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 4,0°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (0,72 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 115mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 54nGy/h vo vzduchu rozsah 49 až 58 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Malužiná, potok, 1992, 20 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Malužiná, sútok, 1700m VSV od K1281, 1992, 80 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bocianka, potok, 1992, 980 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Malužiná, potok, 20 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Malužiná, sútok, 1700m VSV od K1281, 1992, 80 m od vody. Porovnanie: 58. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Malužiná, potok, 1992, 20 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Malužiná, potok, 1992, 20 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Malužiná, potok, 1992, 20 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Malužiná, potok, 1992, 20 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Malužiná, potok, 1992, 20 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Malužiná, potok, 1992, 20 m od vody. Porovnanie: 38. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,6 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,5 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,0 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 130 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 180 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,2 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,2 km od vody. Porovnanie: 79. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,2 km od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 130 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 450 m od vody. Porovnanie: 64. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,2 km od vody. Porovnanie: 56. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 3,0 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 16 vrtov v pásme 3 km, z toho 8 hydrogeologických a 8 ostatných; s číslom archívnej správy 16. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Ваг
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Тайховка
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Тайховка
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Geológia a geochémia toku Tajchovka
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 2× kryštalinikum staršie paleozoikum? granáticko-muskoviticko-biotitické pararuly, svorové ruly až svory 1× Kvartérny pokryv
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
20,5 мг/л17. percentil6,03 мг/л15. percentil63,4 мг/л10. percentil18,8 мг/л9. percentil1,84 мг/л5. percentil0,487 мг/л4. percentil1,20 мг/л3. percentil0,0500 мг/л0. percentilŽiviny a organické znečistenie
2,39 мг/л11. percentil1,37 мг/л7. percentil0,0165 мг/л4. percentil0,0254 мг/л1. percentilМетали
23,9 μg/l90. percentil0,128 мг/л59. percentil53,3 μg/l45. percentil17,1 μg/l34. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,805 мг/кг91. percentil19,8 мг/кг90. percentil0,482 мг/кг89. percentil4,20 мг/кг84. percentil1,76 мг/кг81. percentil10,2 мг/кг74. percentil20,8 мг/кг72. percentil110 мг/кг62. percentil0,132 мг/кг61. percentil26,0 мг/кг60. percentil70,3 мг/кг55. percentil0,242 мг/кг49. percentil22,5 мг/кг40. percentil58,6 мг/кг28. percentil0,0847 мг/кг20. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
2,21 %96. percentil7,31 %91. percentil1 284 мг/кг87. percentil1,21 %87. percentil3,38 %79. percentil5 406 мг/кг78. percentil1 190 мг/кг78. percentil1,09 %66. percentil1,26 %23. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
49,1 мг/кг96. percentil133 мг/кг96. percentil47,4 мг/кг95. percentil989 мг/кг95. percentil79,2 мг/кг91. percentil2,23 мг/кг91. percentil80,0 мг/кг88. percentil475 мг/кг73. percentil16,6 мг/кг72. percentil134 мг/кг47. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,65 %91. percentil7,25 ppm46. percentil2,45 ppm33. percentilMapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Взорка Zlato vo vzorke Od vody NT-200/C 1 zrno 10 м NT-1019/A 1 zrno 80 м NT-461/D 1 zrno 110 м NT-465/D 2 zrná 110 м NT-1020/A 22 zŕn 120 м NT-253/A 8 zŕn 170 м NT-464/D 8 zŕn 170 м NT-231/C 2 zrná 180 м Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 2 10,8 Bq/l 10,8 Bq/l джерело 10 28,8 Bq/l 8,33 Bq/l minerálny prameň 1 17,6 Bq/l 17,6 Bq/l upravený prameň 1 25,2 Bq/l 25,2 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 12,8 Bq/l 12,8 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Назва Вид Тяжене Уконченіе Od vody Zubau štôlňa štôlňa Cu-S rudy (Au rudy?) cca koniec 19.stor.-zač.20.stor. 90 м Štôlňa č. 5 štôlňa barit 190 м Štôlňa č. 6 štôlňa barit 330 м Штуолня štôlňa barit 510 м Štôlňa č. 2 štôlňa barit 510 м Štôlňa č. 1 štôlňa barit 520 м Štôlňa č. 3 štôlňa barit 540 м Штуолня štôlňa barit 680 м Štôlňa č. 10 štôlňa barit 760 м Štôlňa č. 9 štôlňa barit 800 м Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Ліптовска Порубка – Малужіна stavebný kameň Ťažené ložisko – EUROVIA – Kameňolomy, s.r.o. 1,8 км Ліптовска Порубка – Малужіна stavebný kameň Ťažené ložisko – EUROVIA – Kameňolomy, s.r.o. 1,8 км Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Вискит Typ rudy Метали Вид Od vody Ніжна Боца-БоціанкаІ Zlaté rudy Ау, Сб malé ložisko 190 м Малужіна-Доштіанки Баріт barit, Cu mineralogický výskyt 400 м Ніжна Боца-Боціанка ІІ Zlaté rudy Ау, Сб ložiskový výskyt 1,0 км Малужіна – Оловіенка Polymetalické rudy Цу, Пб, Зн mineralogický výskyt 1,5 км Sokolová dolina Komplexné železné rudy Цу, Фе mineralogický výskyt 1,6 км Jančíkova dolina Пиріт pyrit mineralogický výskyt 1,8 км Малужіна-Годруша Баріт barit, Cu mineralogický výskyt 1,9 км Малужіна-Свідово Баріт barit mineralogický výskyt 2,1 км Ніжна Боца-Боціанка ІІІ Zlaté rudy Ау, Сб malé ložisko 2,5 км Бабіна Železné rudy Фе mineralogický výskyt 2,8 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody 320 ložiskový 299,1 м 7809350 м 321/65 ložiskový 288,2 м 7809370 м 319/65 ložiskový 297,5 м 7809380 м MA-2 štruktúrny 146,0 м 12924220 м MA-1 štruktúrny 165,0 м 129241,6 км Малужіна-Годруша štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 100,0 м 66389 112Ba1.pdf1,9 км Малужіна štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 40,0 м 66389 112Ba2.pdf1,9 км Малужіна štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 100,0 м 66389 112Ba3.pdf1,9 км Малужіна úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 80,0 м 81481 112Ba8.pdf2,5 км Малужіна štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 150,0 м 66389 112Ba4.pdf2,5 км 334 ložiskový 297,3 м 780932,7 км Ніжна Боца úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 3,3 м 72123 112Ba6.pdf2,8 км Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 13 230 м kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 1 9,1 км kategória c3 minerálna voda 23-38 16-30 1 9,5 км kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 1 9,7 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Pri potoku (obec Žadovica) – Malužiná – – – 520 м Pri potoku (obec Žadovica) – Malužiná 1 000 м² – – 1,1 км Niže dediny (obec Žadovica) – Nižná Boca 210 м² – – 2,4 км Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
30з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
СеленСеextrémna (horný 1 %)
najvyššie 3,10 μg/lmedián 0,500 μg/l7 vzoriek86 % pod medzou stanovenia
БаріумБаvysoká (horných 5 %)
najvyššie 130 μg/lmedián 110 μg/l7 vzoriek
АрсенАсzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 5,40 μg/lmedián 1,00 μg/l7 vzoriek43 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдmierne zvýšená
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l7 vzoriek
СтронціумСрbežná hodnota
najvyššie 220 μg/lmedián 130 μg/l7 vzoriek
ОловоПбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ХромЦрnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
МідьЦуnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2nižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 8,70 мг/лmedián 7,69 мг/л7 vzoriek
АнтимонСбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 2,90 μg/lmedián 0,100 μg/l35 vzoriek89 % pod medzou stanovenia
РтутьГґvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l35 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
СеленСеvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,00 μg/lmedián 0,500 μg/l35 vzoriek86 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,250 μg/l35 vzoriek97 % pod medzou stanovenia
АрсенАсzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 3,60 μg/lmedián 0,500 μg/l35 vzoriek71 % pod medzou stanovenia
ХромЦрzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 3,00 μg/lmedián 0,250 μg/l35 vzoriek74 % pod medzou stanovenia
МідьЦуmierne zvýšená
najvyššie 2,40 μg/lmedián 0,250 μg/l35 vzoriek
АлюмінійАлmierne zvýšená
najvyššie 0,0100 мг/лmedián 0,00500 мг/л35 vzoriek77 % pod medzou stanovenia
ОловоПбmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l35 vzoriek97 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіbežná hodnota
najvyššie 12,0 μg/lmedián 1,00 μg/l35 vzoriek63 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнbežná hodnota
najvyššie 46,0 μg/lmedián 17,0 μg/l35 vzoriek17 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л16 vzoriek100 % pod medzou stanovenia





