Score des conditions de pêche, meilleur créneau de la journée et parcours de pêche selon les meilleures conditions Activité faible · moyenne d'un parcours de pêche 06:00–08:00 Brusník, score de la fenêtre 16. Le score est une estimation des conditions en fonction de la météo, de l'eau et de l'environnement, et non une prévision de touches. Recalculé à 02:04. Tracé du cours d'eau et de ses parcours de pêche. Vous pouvez colorer la ligne selon les conditions du jour, la qualité ou tout autre paramètre. Filtres détaillésrégion, district, lit, profondeur, ombrage, satellites, chimie de l’eau, pollution, poissons, géologie Déplacez la carte avec deux doigts. En plein écran, un doigt suffit. Le score est une estimation des conditions d’après la météo, l’eau et l’environnement, et non une prévision de touches. Pour chaque parcours de pêche, vous voyez de quoi il se compose, dans quelle mesure il est étayé par des données et d’où viennent ces données. Comment le cours d'eau descend vers l'aval : chute, pente et vitesse de l'eau. Pente modérée Le courant est sensible, bas-fonds et calmes alternant. Transition entre un cours d'eau de plaine et de piémont. Source : Open Topo Data (eudem25m), 4 nov. 2026. La pente et la chute sont approximatives et n'incluent que les sections des parcours de pêche. Chargement du modèle de terrain en 3D… Évolution de l'environnement et de la nature de 2019 à 2025 : comment changent les berges, la végétation et le paysage autour de l'eau. Les images basculent automatiquement ; vous pouvez également les parcourir manuellement. Mosaïque orthophotographique de la Slovaquie © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. L'année et le jour de la prise de vue dépendent de l'emplacement, de sorte que les différentes années peuvent différer selon la saison et la météo. Qualité de l’eau selon le SHMÚ, stations d’épuration près des parcours de pêche et eaux souterraines environnantes 0 sur 1 parcours de pêche avec mesures présente à proximité une eau souterraine dépassant la limite pour au moins un indicateur. Source : SHMÚ (annuaires de la qualité des eaux de surface et souterraines), registre des stations d’épuration du VÚVH et EEA. Un point de mesure du SHMÚ est rattaché à un parcours de pêche d’après le nom identique du cours d’eau et la distance ; l’annuaire énumère les points qui n’ont pas respecté la norme, de sorte qu’un point absent ne prouve pas que l’eau soit propre. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 12 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,4modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 711 mg/l, veľmi tvrdá voda (23,4 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 4 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Meď 81,9 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 52nGy/h dávkový príkon 62. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 3vzorky so zlatom 14 rudných minerálov v sedimente Najviac 2 zrná v jednej vzorke (80 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 4 de 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Lítium 249 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Brusník, potok). 360vrtov do 3 km 405 rozborov vody v okolí Z toho 328 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 31°C na ústí vrtu 3 geotermálne vrty do 10 km Najteplejší: Arnutovce – HKJ-3, výdatnosť 11,8 l/s, 1,1 km od vody. 17lokalít do 3 km 1 záťaž, 16 skládok Najbližšia záťaž: Spišská Nová Ves – rušňové depo, 590 m od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 34záznamov do 5 km 10 ložísk, 24 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 3plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 4 z 5 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,36typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 23,4°dH, veľmi tvrdá Súčet vápnika a horčíka (4,18 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 711mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 52nGy/h vo vzduchu rozsah 44 až 58 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Brusník, potok, 1993, 20 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Brusník, potok, 1993, 20 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: potok Brusník, Zohra, obec Letanovce, 1992, 150 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Brusník, potok, 1993, 40 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: HORNÁD, 2005, 810 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hornád, 1992, 110 m od vody. Porovnanie: 89. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 400m JZ od Arnutoviec, 1992, 940 m od vody. Porovnanie: 78. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hornád, 820 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hornád, 1992, 820 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hornád, 1992, 820 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: 800m J od Arnutoviec, 1992, 430 m od vody. Porovnanie: 52. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,5 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 630 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,1 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,5 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,8 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,9 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 360 vrtov v pásme 3 km, z toho 157 hydrogeologických a 203 ostatných; s číslom archívnej správy 328. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Qui gère les parcours de pêche et où ils se trouvent Bassin versant : Bodrog et Hornád
Au bord de l’eau en ce moment
Aujourd'hui sur le cours d'eau Brusník
Moyenne des parcours de pêche du cours d'eau
Meilleure plage horaire du jour
Carte et parcours de pêche du cours d'eau
Profil altimétrique du cours d'eau
Terrain en 3D
Images historiques



Pollution de l'eau sur le cours d'eau Brusník
Eaux souterraines : valeurs mesuréesvaleur typique des stations à moins de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Brusník
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Points kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 3× kvartér pleistocén fluviálne sedimenty: piesčité štrky a štrky nižších stredných terás 1× Kvartérny pokryv
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidité de l'eau
Dureté de l'eau
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
109 mg/l91. percentil51,3 mg/l91. percentil109 mg/l91. percentil30,4 mg/l90. percentil35,5 mg/l89. percentil8,02 mg/l88. percentil0,243 mg/l88. percentil351 mg/l86. percentilŽiviny a organické znečistenie
14,2 mg/l84. percentil0,367 mg/l73. percentil0,121 mg/l53. percentil2,93 mg/l44. percentilMétaux
594 μg/l95. percentil0,423 mg/l90. percentil114 μg/l82. percentil6,32 μg/l47. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
81,9 mg/kg95. percentil0,906 mg/kg93. percentil0,589 mg/kg91. percentil5,19 mg/kg91. percentil2,75 mg/kg86. percentil0,394 mg/kg80. percentil33,6 mg/kg79. percentil10,6 mg/kg78. percentil9,92 mg/kg71. percentil0,175 mg/kg71. percentil0,286 mg/kg70. percentil83,7 mg/kg67. percentil73,2 mg/kg61. percentil13,9 mg/kg39. percentil85,0 mg/kg37. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1 361 mg/kg85. percentil1,67 %74. percentil0,971 %68. percentil2,94 %63. percentil909 mg/kg58. percentil5,82 %56. percentil0,928 %54. percentil2,01 %49. percentil3 961 mg/kg30. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
42,1 mg/kg91. percentil83,2 mg/kg90. percentil104 mg/kg82. percentil34,2 mg/kg80. percentil65,8 mg/kg70. percentil401 mg/kg50. percentil11,8 mg/kg32. percentil374 mg/kg25. percentil110 mg/kg25. percentil0,934 mg/kg24. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,37 %68. percentil2,73 ppm68. percentil7,42 ppm53. percentilMapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Vzorka Zlato vo vzorke Od vody 3275 2 zrná 80 m 3273 1 zrno 110 m 2565 1 zrno 940 m Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián studňa 2 2,30 Bq/l 1,92 Bq/l source 4 15,3 Bq/l 9,30 Bq/l upravený prameň 2 31,0 Bq/l 22,2 Bq/l potok, rieka 1 2,12 Bq/l 2,12 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 11,1 Bq/l 11,1 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 15,6 Bq/l 15,6 Bq/l vrt s prelivom termálnej a minerálnej vody 1 1,38 Bq/l 1,38 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Smižany – Spišská Nová Ves tehliarske suroviny Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 1,8 km Smižany – Spišská Nová Ves tehliarske suroviny Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 1,8 km Spišské Tomášovce stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 2,1 km Spišské Tomášovce stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 2,1 km Odorín vápnitý slieň Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 4,0 km Spišská Nová Ves – Novoveská Huta sadrovec Ťažené ložisko – VSK, s.r.o. 4,6 km Spišská Nová Ves – Novoveská Huta anhydrit Ťažené ložisko – VSK, s.r.o. 4,6 km Spišská Nová Ves I anhydrit Ložisko s predpokladom využívania zásob – URANPRES, spol. s r.o. 4,7 km Spišská Nová Ves I anhydrit Ložisko s predpokladom využívania zásob – URANPRES, spol. s r.o. 4,7 km Levoča – Baláž štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – MATRIXSLOVAKIASERVIS, s.r.o. 5,0 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Métaux Espèce Od vody Markušovce Hliníkové rudy (bauxity) Al ložiskový výskyt 4,9 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lieu Espèce Profondeur Archívna správa Od vody Spišská Nová Ves 3,5 m 11624 114Aa69.pdf30 m 4-271 Spišská Nová Ves hydrogeologický 7,0 m 10174860 m Letanovce úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 40,0 m 30007 113Bb20.pdf80 m Spišská Nová Ves 3,6 m 11624 114Aa70.pdf90 m Spišská Nová Ves úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 8,0 m 15252 114Aa51.pdf100 m BK-VMr-33 ložiskový 6,4 m 12892100 m Pb92 inžiniersko-geologický 1,8 m 87338100 m Spišská Nová Ves úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 5,2 m 11624 114Aa71.pdf110 m Spišská Nová Ves úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 4,7 m 11619 114Aa57.pdf110 m Spišská Nová Ves úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 5,5 m 11624 114Aa67.pdf120 m Spišská Nová Ves monitorovací vrt 6,0 m 86652 114Aa132.pdf120 m SX-3 špeciálne účely 6,0 m 86652120 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Température Výdatnosť Profondeur Chemický typ vody Využívanie Od vody Letanovce – HKJ-4 25 °C 8,0 l/s 607 m Ca-Mg-HCO3 nevyužívaný 940 m Arnutovce – HKJ-3 31 °C 11,8 l/s 1133 m Ca-Mg-HCO3 nevyužívaný 1,1 km Danišovce – DH-1 – 0,1 l/s 1000 m – nevyužívaný 3,6 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Source Espèce Température de l’eau (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody HKJ-3 geotermálna voda 22 – 38 5 – 15 1 1,5 km kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 11 3,1 km kategória a2 minerálna voda < 15 5-15 1 7,3 km kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 3 7,7 km kategória b2 minerálna voda 15-22 5-15 1 8,7 km kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 1 9,4 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Lieu Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Spišská Nová Ves – rušňové depo SK2004900F 590 m Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Spišská Nová Ves 450 m² 1987 – 620 m Kúdelník I. – skládka TKO – Spišská Nová Ves 35 000 m² 1991 monitorovaná 650 m Spišské Nová Ves – Spišská Nová Ves 3 000 m² 1988 – 680 m Smižany 100 m² 1990 – 740 m Smižany 600 m² 1989 – 1,0 km Kúdelník II. – Spišská Nová Ves 26 650 m² 1996 monitorovaná 1,2 km Spišské Tomášovce 250 m² 1989 – 1,2 km Lieskovany 100 m² 1990 – 1,3 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organisations et lieu
Organisations sur le cours d'eauqui gère les parcours de pêche et quelles y sont les conditions aujourd'hui
Autres cours d'eau à proximité
Salmonidés – zone à truiteDubnica
1 parcours de pêcheVN Levočské Lúky
1 parcours de pêche
Cyprinidés, Saumoné – truitéLevočský potok
3 parcours de pêche
Salmonidés – zone à truiteLesnica (NP Paradis slovaque)
1 parcours de pêche
Salmonidés – zone à truiteBiely potok (NP Paradis slovaque)
1 parcours de pêche
Salmonidés – zone à truiteŽelezný potok
1 parcours de pêche
Cette page n'est traduite que partiellement. Les parties non traduites s'affichent en slovaque, la langue d'origine du site. Ouvrir l'original slovaque
10de 100
1445parcours de pêche
Couleur de la carte
Chargement de la carte…
plus basplus élevé
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
LítiumLiextrémna (horný 1 %)
najvyššie 249 μg/lmedián 40,0 μg/l11 vzoriek
StronciumSrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 970 μg/lmedián 610 μg/l11 vzoriek
ChromeCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,10 μg/lmedián 3,70 μg/l12 vzoriek8 % pod medzou stanovenia
SéléniumSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l11 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
ArsenicAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 2,15 μg/l12 vzoriek17 % pod medzou stanovenia
CuivreCumierne zvýšená
najvyššie 4,40 μg/lmedián 1,00 μg/l12 vzoriek58 % pod medzou stanovenia
BáriumBamierne zvýšená
najvyššie 70,0 μg/lmedián 50,0 μg/l11 vzoriek
CadmiumCdmierne zvýšená
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l12 vzoriek
PlombPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l12 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
AntimoineSbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l11 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 11,1 mg/lmedián 9,27 mg/l11 vzoriek
SéléniumSeextrémna (horný 1 %)
najvyššie 9,60 μg/lmedián 0,500 μg/l31 vzoriek77 % pod medzou stanovenia
MercureHgextrémna (horný 1 %)
najvyššie 1,10 μg/lmedián 0,100 μg/l31 vzoriek77 % pod medzou stanovenia
AntimoineSbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 8,90 μg/lmedián 0,100 μg/l31 vzoriek58 % pod medzou stanovenia
CuivreCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 9,70 μg/lmedián 1,70 μg/l31 vzoriek
LítiumLivysoká (horných 5 %)
najvyššie 68,0 μg/lmedián 21,0 μg/l31 vzoriek10 % pod medzou stanovenia
PlombPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 0,500 μg/l31 vzoriek68 % pod medzou stanovenia
AluminiumAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,100 mg/lmedián 0,0100 mg/l31 vzoriek48 % pod medzou stanovenia
ZincZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1 184 μg/lmedián 25,0 μg/l31 vzoriek19 % pod medzou stanovenia
ChromeCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,80 μg/lmedián 0,500 μg/l31 vzoriek48 % pod medzou stanovenia
ArsenicAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 3,00 μg/lmedián 0,500 μg/l31 vzoriek71 % pod medzou stanovenia
FerFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l31 vzoriek100 % pod medzou stanovenia