Score des conditions de pêche, meilleur créneau de la journée et parcours de pêche selon les meilleures conditions Activité faible · moyenne de 3 parcours de pêche La plupart des parcours de pêche ont leur meilleure fenêtre autour de 15:00. Le score est une estimation des conditions en fonction de la météo, de l'eau et de l'environnement, et non une prévision de touches. Recalculé à 06:04. Tracé du cours d'eau et de ses parcours de pêche. Vous pouvez colorer la ligne selon les conditions du jour, la qualité ou tout autre paramètre. Filtres détaillésrégion, district, lit, profondeur, ombrage, satellites, chimie de l’eau, pollution, poissons, géologie Déplacez la carte avec deux doigts. En plein écran, un doigt suffit. Le score est une estimation des conditions d’après la météo, l’eau et l’environnement, et non une prévision de touches. Pour chaque parcours de pêche, vous voyez de quoi il se compose, dans quelle mesure il est étayé par des données et d’où viennent ces données. Mesure du niveau d'eau, de la température et du débit, météo près du cours d'eau et état par satellites Comment le cours d'eau descend vers l'aval : chute, pente et vitesse de l'eau. Cours d'eau vif Une rivière de piémont avec un fond de gravier et un courant rapide. L'ombre et la truite y prospèrent déjà. Source : Open Topo Data (eudem25m), 4 nov. 2026. La pente et la chute sont approximatives et n'incluent que les sections des parcours de pêche. Chargement du modèle de terrain en 3D… Évolution de l'environnement et de la nature de 2019 à 2025 : comment changent les berges, la végétation et le paysage autour de l'eau. Les images basculent automatiquement ; vous pouvez également les parcourir manuellement. Mosaïque orthophotographique de la Slovaquie © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. L'année et le jour de la prise de vue dépendent de l'emplacement, de sorte que les différentes années peuvent différer selon la saison et la météo. Qualité de l’eau selon le SHMÚ, stations d’épuration près des parcours de pêche et eaux souterraines environnantes 0 sur 3 des parcours de pêche du cours d'eau disposant de données SHMÚ ont une norme non respectée sur le site le plus proche pour au moins un indicateur. 2 sur 3 parcours de pêche disposant de mesures ont à proximité une eau souterraine dépassant le seuil pour au moins un indicateur. Pollution de l'eau dans le bassin versant – BodrogEau polluée – Slovaquie Source : SHMÚ (annuaires de la qualité des eaux de surface et souterraines), registre des stations d’épuration du VÚVH et EEA. Un point de mesure du SHMÚ est rattaché à un parcours de pêche d’après le nom identique du cours d’eau et la distance ; l’annuaire énumère les points qui n’ont pas respecté la norme, de sorte qu’un point absent ne prouve pas que l’eau soit propre. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 50 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,2modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 257 mg/l, mäkká voda (7,8 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Vanád 83,3 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 76. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 53°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 90 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 98 °C (prírastok 44 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 50nGy/h dávkový príkon 45. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 23objektov do 3 km Najbližšie: šachta Sejkov – II. (šachta), 920 m od vody. 0vzoriek so zlatom 10 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 2 de 9ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Chróm 12,5 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 98. percentil (Bežovský, kanál). 358vrtov do 3 km 1535 rozborov vody v okolí Z toho 328 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 85°C na ústí vrtu 2 geotermálne vrty do 10 km Najteplejší: Čierne Pole – Stretava-21, 6,4 km od vody. 31lokalít do 3 km 31 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 34záznamov do 5 km 11 ložísk, 23 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 35plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 14 z 18 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,19typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 7,8°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (1,40 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 257mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 50nGy/h vo vzduchu rozsah 45 až 51 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 53 / 98 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 44 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 90 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Bežovský, kanál, 2000, 400 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Rybnica, potok, 190 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Okna, kanál, 1998, 120 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bežovský, kanál, 2000, 400 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Rybnica, potok, 1998, 190 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Okna, kanál, 2000, 80 m od vody. Porovnanie: 89. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Okna, kanál, 1998, 100 m od vody. Porovnanie: 89. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Veľké Revištia-Bežovce, kanál, 1998, 30 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Veľké Revištia-Bežovce, kanál, 1998, 30 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Remetský, potok, 1998, 760 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,8 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 140 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 770 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,3 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 150 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,7 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 690 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,8 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,2 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,7 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,8 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 358 vrtov v pásme 3 km, z toho 156 hydrogeologických a 202 ostatných; s číslom archívnej správy 328. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Qui gère les parcours de pêche et où ils se trouvent Bassin versant : Bodrog et Hornád
Au bord de l’eau en ce moment
Aujourd'hui sur le cours d'eau Okna
Moyenne des parcours de pêche du cours d'eau
Quand est la meilleure fenêtrecombien de parcours de pêche ont leur meilleure fenêtre de deux heures à une heure donnée
Carte et parcours de pêche du cours d'eau
État de l'eau sur le cours d'eau
Niveaux d'eau sur le cours d'eau
Station Statut Changement Température Remetské Hámre 104 cm – Profil altimétrique du cours d'eau
Terrain en 3D
Images historiques



Pollution de l'eau sur le cours d'eau Okna
Eaux de surface près des parcours de pêchesite de surveillance SHMÚ le plus proche, 2025
Eaux souterraines : valeurs mesuréesvaleur typique des stations à moins de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Okna
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Points kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 13× kvartér holocén fluviálne sedimenty: resedimentované nivné jemnozrnné piesky 1× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Genetický typ podzemných vôd
Chemický typ podzemných vôd
Trieda kvality podzemných vôd
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidité de l'eau
Dureté de l'eau
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
13,7 mg/l60. percentil11,6 mg/l60. percentil0,134 mg/l59. percentil3,57 mg/l59. percentil31,2 mg/l36. percentil10,3 mg/l33. percentil139 mg/l29. percentil39,2 mg/l27. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,296 mg/l68. percentil6,84 mg/l55. percentil0,126 mg/l55. percentil3,32 mg/l53. percentilMétaux
0,572 mg/l94. percentil326 μg/l90. percentil171 μg/l88. percentil6,75 μg/l50. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
83,3 mg/kg76. percentil3,61 mg/kg76. percentil86,1 mg/kg70. percentil17,3 mg/kg59. percentil0,729 mg/kg58. percentil8,68 mg/kg53. percentil0,199 mg/kg53. percentil98,4 mg/kg52. percentil0,386 mg/kg52. percentil0,208 mg/kg46. percentil0,215 mg/kg42. percentil21,5 mg/kg40. percentil0,0812 mg/kg37. percentil21,3 mg/kg34. percentil5,45 mg/kg33. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
5 356 mg/kg77. percentil1 167 mg/kg76. percentil3,31 %76. percentil6,48 %75. percentil842 mg/kg50. percentil0,818 %43. percentil1,43 %37. percentil0,722 %21. percentil1,19 %21. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
2,00 mg/kg83. percentil17,8 mg/kg80. percentil514 mg/kg73. percentil32,0 mg/kg71. percentil91,6 mg/kg58. percentil422 mg/kg56. percentil29,5 mg/kg50. percentil58,0 mg/kg42. percentil56,0 mg/kg39. percentil110 mg/kg25. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
7,70 ppm60. percentil1,26 %34. percentil2,42 ppm29. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián studňa 20 18,7 Bq/l 4,55 Bq/l potok, rieka 2 1,03 Bq/l 0,900 Bq/l vrt s prelivom 2 15,0 Bq/l 13,6 Bq/l minerálny prameň 1 6,11 Bq/l 6,11 Bq/l source 6 53,7 Bq/l 17,9 Bq/l upravený prameň 1 0,960 Bq/l 0,960 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nom Espèce Ťažené Ukončenie Od vody šachta Sejkov – II. šachta lignit 1957 920 m šachta Sejkov – II. šachta lignit 1957 920 m šachta Sejkov – II. šachta lignit 1957 920 m šachta Sejkov – II. šachta lignit 1957 930 m šachta Sejkov – II. šachta lignit 1957 930 m šachta Sejkov – II. šachta lignit 1957 940 m šachta Sejkov – II. šachta lignit 1957 960 m šachta Sejkov – II. šachta lignit 1957 1,0 km šachta Sejkov – II. šachta lignit 1957 1,0 km šachta Sejkov – II. šachta lignit 1957 1,1 km Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Senné horľavý zemný plyn Ťažené ložisko – NAFTA Production s.r.o. 1,4 km Senné gazolín Ťažené ložisko – NAFTA Production s.r.o. 1,4 km Senné horľavý zemný plyn Ťažené ložisko – NAFTA Production s.r.o. 1,4 km Senné gazolín Ťažené ložisko – NAFTA Production s.r.o. 1,4 km Orechová – Kolibabovce stavebný kameň Ťažené ložisko – ZPS s.r.o. 2,8 km Palín horľavý zemný plyn Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – NAFTA a.s. 4,4 km Palín horľavý zemný plyn Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – NAFTA a.s. 4,5 km Stretava horľavý zemný plyn Ťažené ložisko – NAFTA Production s.r.o. 5,0 km Stretava gazolín Ťažené ložisko – NAFTA Production s.r.o. 5,0 km Stretava horľavý zemný plyn Ťažené ložisko – NAFTA Production s.r.o. 5,0 km Stretava gazolín Ťažené ložisko – NAFTA Production s.r.o. 5,0 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Métaux Espèce Od vody Remetské Hámre Železné rudy Fe mineralogický výskyt 3,0 km Remetské Hámre Polymetalické rudy Pb, Zn mineralogický výskyt 3,4 km Vyšné Nemecké Železné rudy Fe mineralogický výskyt 3,6 km Porubský potok Železné rudy Fe mineralogický výskyt 4,4 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lieu Espèce Profondeur Archívna správa Od vody Inac. XIV ložiskový 614,0 m – 30 m Remetské Hámre štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 200,0 m 41342 117Ad2.pdf40 m Remetské Hámre 120,0 m 62426 117Ad5.pdf40 m Vyšná Rybnica širokoprofilový vrt 120,0 m 62428 117Cb29.pdf60 m Vyšná Rybnica širokoprofilový vrt 18,0 m 17174 117Cb17.pdf60 m Nižná Rybnica širokoprofilový vrt 23,5 m 19379 117Cd30.pdf70 m Remetské Hámre 80,0 m 62426 117Ad4.pdf80 m Bežovce úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 40,8 m 9207 129Ab18.pdf90 m Remetské Hámre širokoprofilový vrt 121,0 m 62426 117Ad3.pdf90 m 4-242 Senné hydrogeologický 8,0 m 10174890 m Nižná Rybnica úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 14,0 m 54250 117Cb27.pdf100 m Bl. Polianka-2 ložiskový 1 430,0 m 78299100 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Température Výdatnosť Profondeur Chemický typ vody Využívanie Od vody Sobrance – TMS-1 29 °C 4,0 l/s 823 m Ca-Na-Cl-SO4 nevyužívaný 2,7 km Čierne Pole – Stretava-21 85 °C – 3758 m Ca-Cl nevyužívaný 6,4 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Source Espèce Température de l’eau (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 3 2,7 km kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 1 3,0 km kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 2 3,6 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Jasenov 500 m² 1975 – 20 m Vyšná Rybnica 20 m² 1981 – 50 m Kusín 400 m² 1980 – 60 m Rusovce – Ruskovce 100 m² 1970 – 90 m Bunkovce – 1979 – 90 m Blatná Polianka 100 m² 1980 – 100 m Bunkovce – 1990 – 230 m Jenkovce 2 000 m² 1980 – 240 m Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organisations et lieu
Organisations sur le cours d'eauqui gère les parcours de pêche et quelles y sont les conditions aujourd'hui
Autres cours d'eau à proximité
Cette page n'est traduite que partiellement. Les parties non traduites s'affichent en slovaque, la langue d'origine du site. Ouvrir l'original slovaque
33de 100
1445parcours de pêche
Couleur de la carte
Chargement de la carte…
plus basplus élevé
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ChromeCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 12,5 μg/lmedián 1,80 μg/l27 vzoriek19 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,30 μg/lmedián 0,150 μg/l27 vzoriek59 % pod medzou stanovenia
SéléniumSezvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,530 μg/lmedián 0,500 μg/l27 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
ArsenicAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,29 μg/lmedián 0,560 μg/l27 vzoriek44 % pod medzou stanovenia
CuivreCuzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,70 μg/lmedián 1,60 μg/l27 vzoriek22 % pod medzou stanovenia
StronciumSrmierne zvýšená
najvyššie 473 μg/lmedián 160 μg/l27 vzoriek
AntimoineSbmierne zvýšená
najvyššie 1,42 μg/lmedián 0,500 μg/l27 vzoriek81 % pod medzou stanovenia
PlombPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l27 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l27 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2extrémna (horný 1 %)
najvyššie 53,1 mg/lmedián 23,4 mg/l27 vzoriek
SéléniumSeextrémna (horný 1 %)
najvyššie 10,8 μg/lmedián 0,500 μg/l123 vzoriek70 % pod medzou stanovenia
LítiumLiextrémna (horný 1 %)
najvyššie 183 μg/lmedián 2,00 μg/l123 vzoriek38 % pod medzou stanovenia
ChromeCrextrémna (horný 1 %)
najvyššie 23,6 μg/lmedián 0,250 μg/l123 vzoriek58 % pod medzou stanovenia
ZincZnextrémna (horný 1 %)
najvyššie 8 150 μg/lmedián 135 μg/l123 vzoriek
AluminiumAlextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,760 mg/lmedián 0,00500 mg/l123 vzoriek55 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 4,20 μg/lmedián 0,250 μg/l123 vzoriek80 % pod medzou stanovenia
AntimoineSbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 4,20 μg/lmedián 0,100 μg/l123 vzoriek78 % pod medzou stanovenia
PlombPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 8,00 μg/lmedián 1,00 μg/l123 vzoriek36 % pod medzou stanovenia
CuivreCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 10,8 μg/lmedián 2,00 μg/l123 vzoriek
ArsenicAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,80 μg/lmedián 0,500 μg/l123 vzoriek72 % pod medzou stanovenia
FerFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l52 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
MercureHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l123 vzoriek100 % pod medzou stanovenia





