Score des conditions de pêche, meilleur créneau de la journée et parcours de pêche selon les meilleures conditions Activité faible · moyenne de 2 parcours de pêche 06:00–08:00 Pružinka č. 1, score de la fenêtre 33. Le score est une estimation des conditions en fonction de la météo, de l'eau et de l'environnement, et non une prévision de touches. Recalculé à 02:04. Tracé du cours d'eau et de ses parcours de pêche. Vous pouvez colorer la ligne selon les conditions du jour, la qualité ou tout autre paramètre. Filtres détaillésrégion, district, lit, profondeur, ombrage, satellites, chimie de l’eau, pollution, poissons, géologie Déplacez la carte avec deux doigts. En plein écran, un doigt suffit. Le score est une estimation des conditions d’après la météo, l’eau et l’environnement, et non une prévision de touches. Pour chaque parcours de pêche, vous voyez de quoi il se compose, dans quelle mesure il est étayé par des données et d’où viennent ces données. Mesure du niveau d'eau, de la température et du débit, météo près du cours d'eau et état par satellites Comment le cours d'eau descend vers l'aval : chute, pente et vitesse de l'eau. Cours d'eau vif Une rivière de piémont avec un fond de gravier et un courant rapide. L'ombre et la truite y prospèrent déjà. Source : Open Topo Data (eudem25m), 4 nov. 2026. La pente et la chute sont approximatives et n'incluent que les sections des parcours de pêche. Chargement du modèle de terrain en 3D… Évolution de l'environnement et de la nature de 2018 à 2024 : comment changent les berges, la végétation et le paysage autour de l'eau. Les images basculent automatiquement ; vous pouvez également les parcourir manuellement. Mosaïque orthophotographique de la Slovaquie © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. L'année et le jour de la prise de vue dépendent de l'emplacement, de sorte que les différentes années peuvent différer selon la saison et la météo. Qualité de l’eau selon le SHMÚ, stations d’épuration près des parcours de pêche et eaux souterraines environnantes 2 sur 2 des parcours de pêche du cours d'eau disposant de données SHMÚ ont une norme non respectée sur le site le plus proche pour au moins un indicateur. 1 sur 2 parcours de pêche disposant de mesures ont à proximité une eau souterraine dépassant le seuil pour au moins un indicateur. Pollution de l'eau dans le bassin versant – VáhEau polluée – Slovaquie Source : SHMÚ (annuaires de la qualité des eaux de surface et souterraines), registre des stations d’épuration du VÚVH et EEA. Un point de mesure du SHMÚ est rattaché à un parcours de pêche d’après le nom identique du cours d’eau et la distance ; l’annuaire énumère les points qui n’ont pas respecté la norme, de sorte qu’un point absent ne prouve pas que l’eau soit propre. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 17 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,1modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 481 mg/l, tvrdá voda (16,9 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Zinok 113 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 65. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 1objekt do 3 km Najbližšie: Odkalisko Lednické Rovne (odkalisko), 600 m od vody. 0vzoriek so zlatom 10 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 1 de 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Bárium 210 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 97. percentil (Horgnická hora, 700 m JV od K290). 381vrtov do 3 km 598 rozborov vody v okolí Z toho 380 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 21°C na ústí vrtu 4 geotermálne vrty do 10 km Najteplejší: Belušské Slatiny – BS-1, 2,9 km od vody. 29lokalít do 3 km 1 záťaž, 28 skládok Najbližšia záťaž: Lednické Rovne – skládka Podstránie, 2,5 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 40záznamov do 5 km 19 ložísk, 21 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 50plôch do 3 km 7 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Mapa pokrýva 4 z 7 bodov čiary vody. Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,13typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 16,9°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (3,02 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 481mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Horgnická hora, 700 m JV od K290, 1995, 890 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pružinka, potok, 60 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Visolaje-ľavostranný prítok Pruž., 1800m SV od K385, 1997, 810 m od vody. Porovnanie: 84. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Horgnická hora, 700 m JV od K290, 1995, 890 m od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pružinka, potok, 1998, 130 m od vody. Porovnanie: 78. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pružinka, potok, 1998, 30 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pružinka, potok, 1998, 60 m od vody. Porovnanie: 58. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pružinka, potok, 1998, 130 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pružinka, potok, 1998, 130 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pružinka, potok, 1998, 130 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Visolaje-ľavostranný prítok Pruž., 1800m SV od K385, 1997, 810 m od vody. Porovnanie: 54. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,4 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,1 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 110 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,5 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,3 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 60 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 60 m od vody. Porovnanie: 84. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,9 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,9 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,9 km od vody. Porovnanie: 39. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 381 vrtov v pásme 3 km, z toho 84 hydrogeologických a 297 ostatných; s číslom archívnej správy 380. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Qui gère les parcours de pêche et où ils se trouvent Bassin versant : Váh
Au bord de l’eau en ce moment
Aujourd'hui sur le cours d'eau Pružinka
Moyenne des parcours de pêche du cours d'eau
Meilleure plage horaire du jour
Carte et parcours de pêche du cours d'eau
État de l'eau sur le cours d'eau
Niveaux d'eau sur le cours d'eau
Station Statut Changement Température Trstie 28 cm – Visolaje 31 cm – Profil altimétrique du cours d'eau
Terrain en 3D
Images historiques



Pollution de l'eau sur le cours d'eau Pružinka
Eaux de surface près des parcours de pêchesite de surveillance SHMÚ le plus proche, 2025
Parcours de pêche les plus polluéstoutes avec une norme non respectée
Eaux souterraines : valeurs mesuréesvaleur typique des stations à moins de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Pružinka
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Points kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 3× kvartér pleistocén fluviálne sedimenty: prevažne piesky až štrkovité piesky dnových akumulácií v nivách a nízkych terasách 1× Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidité de l'eau
Dureté de l'eau
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
311 mg/l80. percentil87,7 mg/l77. percentil20,1 mg/l66. percentil34,3 mg/l41. percentil5,95 mg/l40. percentil2,06 mg/l33. percentil0,0828 mg/l31. percentil4,15 mg/l21. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,262 mg/l75. percentil9,07 mg/l69. percentil3,20 mg/l50. percentil0,0993 mg/l43. percentilMétaux
0,382 mg/l88. percentil129 μg/l67. percentil54,8 μg/l65. percentil7,27 μg/l53. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
113 mg/kg65. percentil27,6 mg/kg63. percentil76,8 mg/kg57. percentil6,73 mg/kg51. percentil15,6 mg/kg50. percentil23,3 mg/kg49. percentil0,231 mg/kg46. percentil7,93 mg/kg41. percentil0,142 mg/kg39. percentil0,182 mg/kg35. percentil0,0758 mg/kg33. percentil0,466 mg/kg32. percentil0,274 mg/kg29. percentil2,13 mg/kg27. percentil54,4 mg/kg17. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
6,73 %88. percentil1,34 %76. percentil898 mg/kg57. percentil1,38 %29. percentil662 mg/kg27. percentil3 656 mg/kg19. percentil2,15 %17. percentil0,690 %17. percentil4,47 %11. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
65,6 mg/kg65. percentil124 mg/kg39. percentil55,6 mg/kg37. percentil26,6 mg/kg33. percentil342 mg/kg30. percentil77,4 mg/kg23. percentil0,863 mg/kg21. percentil10,1 mg/kg21. percentil20,3 mg/kg16. percentil345 mg/kg15. percentilMapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián upravený prameň 5 23,8 Bq/l 5,13 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 2 11,8 Bq/l 9,51 Bq/l source 7 26,5 Bq/l 13,1 Bq/l vrt s prelivom termálnej a minerálnej vody 2 8,52 Bq/l 7,30 Bq/l studňa 6 25,6 Bq/l 10,2 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nom Espèce Ťažené Ukončenie Od vody Odkalisko Lednické Rovne odkalisko štrkopiesky 600 m Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Beluša – Lednické Rovne štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – SESTAV, s.r.o. 590 m Beluša – Lednické Rovne štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – SESTAV, s.r.o. 610 m Za Váh štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – SESTAV s.r.o. 1,2 km Za Váh II štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – SESTAV s.r.o. 1,3 km Lednické Rovne – Sigoť štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – SESTAV, s.r.o. 1,9 km Pružina I vápenec ostatný Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 2,3 km Pružina I vápenec ostatný Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 2,3 km Pružina vápenec ostatný Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 2,9 km Pružina vápenec ostatný Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 2,9 km Horovce štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – ZEMPRA, s.r.o. 3,9 km Hloža – Podhorie vápenec ostatný Ťažené ložisko – Považská cementáreň, a.s. 4,1 km Hloža – Podhorie sialitická surovina Ťažené ložisko – Považská cementáreň, a.s. 4,1 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Métaux Espèce Od vody Pružiná Hliníkové rudy (bauxity) Al ložiskový výskyt 1,0 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lieu Espèce Profondeur Archívna správa Od vody J-12 inžiniersko-geologický 8,0 m 7118930 m PJ-3 inžiniersko-geologický 8,0 m 7118930 m B-11 inžiniersko-geologický 8,0 m 9189930 m Beluša úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 15,0 m 51897 97Dc56.pdf40 m J-14 inžiniersko-geologický 8,0 m 7118950 m VM-41/5 inžiniersko-geologický 10,0 m 8536050 m J-122 inžiniersko-geologický 6,0 m 7417160 m J-15 inžiniersko-geologický 7,0 m 7118960 m J-119 inžiniersko-geologický 6,0 m 7417160 m Beluša úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 13,0 m 39931 97Dc51.pdf70 m J-13 inžiniersko-geologický 8,0 m 7118970 m J-118 inžiniersko-geologický 6,0 m 7417170 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Température Výdatnosť Profondeur Chemický typ vody Využívanie Od vody Belušské Slatiny – BHS-3 21 °C 0,0 l/s 1671 m Ca-Na-HCO3-SO4 nevyužívaný 2,4 km Belušské Slatiny – BHS-2 20 °C – 501 m Ca-Na-HCO3-SO4 nevyužívaný 2,7 km Belušské Slatiny – BHS-1 21 °C – 226 m Ca-Na-HCO3-SO4 nevyužívaný 2,8 km Belušské Slatiny – BS-1 21 °C – 58,5 m Ca-HCO3-(SO4) nevyužívaný 2,9 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Source Espèce Température de l’eau (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória Belušské Slatiny termálne kúpalisko – – 1 200 m kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 3 2,7 km kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 9 3,2 km kategória b2 minerálna voda 15-22 5-15 1 4,5 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Lieu Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Lednické Rovne – skládka Podstránie SK1000500P 2,5 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Pri kríži – Pružina 1 000 m² 1975 – 90 m Pri skale – Pružina – 1980 – 130 m Pri potoku – Slopná 800 m² 1970 – 180 m Jarky – Pružina – 1975 – 190 m Pri ceste – Dolný Lieskov – 1970 – 330 m Pod Dielom – Slopná – 1970 – 330 m hnojisko – Podskalie 300 m² 1975 – 390 m Nad rekreačným zariadením. – Pružina – 1970 – 450 m Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organisations et lieu
Organisations sur le cours d'eauqui gère les parcours de pêche et quelles y sont les conditions aujourd'hui
Autres cours d'eau à proximité
Štrkoviská Beluša
1 parcours de pêcheŠtrkoviská Horenická Hôrka
1 parcours de pêche
CyprinidésNosicko-Kočkovský kanál
1 parcours de pêcheŠtrkovisko Lednické Rovne
1 parcours de pêcheVN Dolné Kočkovce – Balaton
1 parcours de pêcheVN Tunežice
1 parcours de pêche
Cette page n'est traduite que partiellement. Les parties non traduites s'affichent en slovaque, la langue d'origine du site. Ouvrir l'original slovaque
24de 100
1445parcours de pêche
Couleur de la carte
Chargement de la carte…
plus basplus élevé
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
BáriumBavysoká (horných 5 %)
najvyššie 210 μg/lmedián 210 μg/l1 vzorka
CadmiumCdzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,530 μg/lmedián 0,150 μg/l9 vzoriek78 % pod medzou stanovenia
CuivreCumierne zvýšená
najvyššie 3,70 μg/lmedián 1,40 μg/l9 vzoriek22 % pod medzou stanovenia
StronciumSrmierne zvýšená
najvyššie 410 μg/lmedián 187 μg/l9 vzoriek
ChromeCrmierne zvýšená
najvyššie 2,50 μg/lmedián 1,60 μg/l9 vzoriek44 % pod medzou stanovenia
AntimoineSbmierne zvýšená
najvyššie 0,530 μg/lmedián 0,500 μg/l9 vzoriek89 % pod medzou stanovenia
ArsenicAsbežná hodnota
najvyššie 1,32 μg/lmedián 0,500 μg/l9 vzoriek56 % pod medzou stanovenia
SéléniumSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l9 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
PlombPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l9 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l9 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 11,6 mg/lmedián 5,42 mg/l9 vzoriek
CuivreCuextrémna (horný 1 %)
najvyššie 53,5 μg/lmedián 0,500 μg/l44 vzoriek
AluminiumAlextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,500 mg/lmedián 0,00500 mg/l44 vzoriek75 % pod medzou stanovenia
ZincZnextrémna (horný 1 %)
najvyššie 4 620 μg/lmedián 6,00 μg/l44 vzoriek32 % pod medzou stanovenia
PlombPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 7,00 μg/lmedián 0,500 μg/l44 vzoriek68 % pod medzou stanovenia
ChromeCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,80 μg/lmedián 0,250 μg/l44 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,900 μg/lmedián 0,250 μg/l44 vzoriek95 % pod medzou stanovenia
LítiumLivysoká (horných 5 %)
najvyššie 66,0 μg/lmedián 8,50 μg/l44 vzoriek18 % pod medzou stanovenia
AntimoineSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,10 μg/lmedián 0,100 μg/l44 vzoriek89 % pod medzou stanovenia
ArsenicAsmierne zvýšená
najvyššie 1,50 μg/lmedián 0,500 μg/l44 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
FerFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l26 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
MercureHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l44 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
SéléniumSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l44 vzoriek100 % pod medzou stanovenia