Horgászati feltételek pontszáma, a nap legjobb időszaka és horgászvizek a legjobb feltételektől Alacsony aktivitás · 4 horgászvíz átlaga A legtöbb horgászvíznek a legjobb ablaka 06:00 körül van. A pontszám az időjárás, a víz és a környezet szerinti feltételek becslése, nem pedig a kapások előrejelzése. Újraszámolva ekkor: 09:05. A vízfolyás nyomvonala és horgászvizei. A vonalak színét átválthatja a mai feltételekre, a vízminőségre vagy bármely más paraméterre. Részletes szűrőkrégió, járás, mederfenék, mélység, árnyékolás, műholdak, vízkémia, szennyezés, halak, geológia A térképet két ujjal mozgathatja. Teljes képernyős módban egy ujj elég. A pontszám az időjárás, a víz és a környezet alapján becsült feltétel, nem harapásjóslat. Minden horgászvíznél látható, miből tevődik össze, mennyire támasztják alá adatok, és honnan származnak az adatok. Vízállás, hőmérséklet és vízhozam mérése, időjárás a vízfolyás mellett és állapot a műholdakról Hogyan esik a vízfolyás lefelé: esés, lejtés és vízsebesség. Élénk vízfolyás Hegylábi folyó kavicsos fenékkel és gyors sodrással. Itt már a pér és a pisztráng is jól fejlődik. Forrás: Open Topo Data (eudem25m), 2026. nov. 4.. A lejtés és az esés tájékoztató jellegű, csak a horgászvíz szakaszait foglalja magában. A(z) 3D terepmodell betöltése… Környezet és természet alakulása 2018 és 2024 között: hogyan változnak a partok, a növényzet és a táj a víz körül. A képek maguktól váltakoznak, kézzel is lapozhatsz. Szlovákia ortofotó-mozaikja © GKÚ Pozsony, NLC Zólyom. A felvételek készítésének éve és napja a helyszíntől függ, így az egyes évjáratok évszakban és időjárásban eltérhetnek. Vízminőség az SHMÚ szerint, a horgászvizek közelében lévő szennyvíztisztító telepek és a környező talajvíz A méréssel rendelkező 3 horgászvízből 3 környékén a felszín alatti víz legalább egy mutatóban meghaladja a határértéket. Forrás: SHMÚ (a felszíni és felszín alatti vizek minőségének évkönyvei), a VÚVH szennyvíztisztító-telepi nyilvántartása és az EEA. Az SHMÚ mérőpontját a horgászvízhez a vízfolyás azonos neve és a távolság alapján rendeljük; az évkönyv a normát nem teljesítő pontokat sorolja fel, ezért a hiányzó pont nem bizonyítja a víz tisztaságát. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 37 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Flyš50 % čiary vody 50 % náplavy riek Striedanie pieskovcov a ílovcov; voda stredne mineralizovaná, pri dažďoch rýchlo zakalená. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,9modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 187 mg/l, mäkká voda (5,8 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 15 felőlprvkov v horných 10 % najvyššie: Chróm 90,3 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 74. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 55 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 55 °C (prírastok 20 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 45nGy/h dávkový príkon 16. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 5objektov do 3 km Najbližšie: Prieskumná štôlňa? (štôlňa), 540 m od vody. 2vzorky so zlatom 14 rudných minerálov v sedimente Najviac 1 zrno v jednej vzorke (170 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 0 8 felőlukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Bárium 79,0 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 82. percentil (Biela Orava). 127vrtov do 3 km 992 rozborov vody v okolí Z toho 127 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 5 zdrojov geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 15lokalít do 3 km 15 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 20záznamov do 5 km 1 ložisko, 19 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 285plôch do 3 km 13 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Flyš: Striedanie pieskovcov a ílovcov; voda stredne mineralizovaná, pri dažďoch rýchlo zakalená. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 8 z 14 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,87typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 5,8°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (1,03 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 187mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 45nGy/h vo vzduchu rozsah 39 až 50 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 55 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 20 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 55 mW/m². Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Biela Orava, 2009, 60 m od vody. Porovnanie: 82. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Brveník, 2009, 540 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Brveník, 2009, 540 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Brveník, 2009, 540 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Brveník, 2009, 540 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Brveník, 540 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Brveník, 2009, 540 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Brveník, 2009, 540 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Biela Orava, 2009, 60 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,1 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 1,6 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 340 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 90 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 830 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,1 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 90 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 300 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,1 km od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,8 km od vody. Porovnanie: 66. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,4 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 3,0 km od vody. Porovnanie: 38. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 127 vrtov v pásme 3 km, z toho 21 hydrogeologických a 106 ostatných; s číslom archívnej správy 127. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Ki kezeli a horgászvizeket és hol találhatók Vízgyűjtő: Vág
Most a víznél
Ma a(z) Fehér-Árva vízfolyáson
Vízfolyás horgászvizeinek átlaga
Mikor van a legjobb ablakhány horgászvíznek van a legjobb kétórás ablaka adott órában
A vízfolyás térképe és horgászvizei
Vízállás a vízfolyásnál
Vízállások a vízfolyásnál
Állomás Állapot Változás Hőmérséklet Lokca 21 cm – Zákamenné 17 cm – Vízfolyás magassági profilja
Domborzat 3D-ben
Történelmi képek



Vízszennyezés a(z) Fehér-Árva vízfolyáson
Talajvíz: mért értékekjellemző érték a(z) 10 km-en belüli állomásokról, 2025
Geológia a geochémia toku Biela Orava
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Pont flyš eocén – oligocén raciborské súvrstvie 2× kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 2× flyš eocén zlínske súvrstvie 2× kvartér pleistocén – holocén proluviálne sedimenty: hliny, piesčité hliny a hlinité štrky s úlomkami vo vyšších nivných náplavových kužeľoc 1× kvartér pleistocén fluviálne sedimenty: štrky, piesčité štrky a piesky dnovej akumulácie v nízkych terasách 1× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Inžinierskogeologické rajóny
Inžinierskogeologické formácie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Vízsavasság
Vízkeménység
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
1,67 mg/l24. percentil120 mg/l24. percentil0,0677 mg/l22. percentil33,3 mg/l22. percentil2,55 mg/l15. percentil3,32 mg/l14. percentil4,89 mg/l10. percentil12,6 mg/l4. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,124 mg/l54. percentil3,12 mg/l48. percentil0,0615 mg/l32. percentil3,26 mg/l19. percentilFémek
0,109 mg/l52. percentil62,8 μg/l49. percentil13,7 μg/l29. percentil2,03 μg/l12. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
90,3 mg/kg74. percentil0,246 mg/kg61. percentil25,7 mg/kg55. percentil0,182 mg/kg49. percentil15,2 mg/kg48. percentil64,9 mg/kg42. percentil2,45 mg/kg41. percentil0,203 mg/kg39. percentil83,1 mg/kg35. percentil19,8 mg/kg32. percentil7,28 mg/kg31. percentil0,0703 mg/kg29. percentil0,242 mg/kg22. percentil4,72 mg/kg21. percentil0,379 mg/kg21. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1,18 %86. percentil848 mg/kg51. percentil5,48 %45. percentil4 264 mg/kg43. percentil2,43 %35. percentil1,45 %31. percentil0,715 %28. percentil1,31 %21. percentil596 mg/kg18. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
36,7 mg/kg81. percentil1,67 mg/kg66. percentil65,6 mg/kg65. percentil14,0 mg/kg49. percentil393 mg/kg47. percentil82,7 mg/kg34. percentil119 mg/kg34. percentil23,9 mg/kg30. percentil376 mg/kg27. percentil52,3 mg/kg26. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
6,74 ppm25. percentil1,18 %18. percentil2,22 ppm16. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Reliéf, klíma a pôdy
Geomorfologické celky
Geomorfologické oblasti
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Vzorka Zlato vo vzorke Od vody 339 1 zrno 170 m 138 1 zrno 930 m Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián forrás 10 20,5 Bq/l 9,27 Bq/l upravený prameň 6 10,6 Bq/l 3,31 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 2 11,9 Bq/l 6,54 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Név Faj Ťažené Ukončenie Od vody Prieskumná štôlňa? štôlňa uhlie? 540 m Prieskumná štôlňa? štôlňa uhlie? 550 m Prieskumná štôlňa? štôlňa uhlie? 560 m Prieskumná štôlňa? štôlňa uhlie? 560 m Prieskumná štôlňa? štôlňa uhlie? 570 m Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Ústie nad Priehradou stavebný kameň Ťažené ložisko – DB REAL FINANCE, s.r.o. 2,8 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Fémek Faj Od vody Zázrivá Mangánové rudy Mn mineralogický výskyt 3,4 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Helyszín Faj Mélység Archívna správa Od vody P-5 inžiniersko-geologický 27,0 m 10054210 m Vavrečka širokoprofilový vrt – 51451 87Dd4.pdf60 m Ťapešovo úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 9,0 m 75797 87Dd9.pdf80 m Zákamenné širokoprofilový vrt 8,0 m 34502 87Dc3.pdf110 m Zákamenné širokoprofilový vrt 8,0 m 34502 87Dc1.pdf120 m Zákamenné negatívny vrt 10,0 m 34502 87Dc2.pdf130 m O-1 inžiniersko-geologický 26,5 m 100542130 m O-2 inžiniersko-geologický 27,5 m 100542160 m O2-P inžiniersko-geologický 8,0 m 100542160 m O2-P inžiniersko-geologický 8,0 m 100544160 m Ťapešovo úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 9,0 m 75797 87Dd10.pdf190 m Zákamenné úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 7,0 m 75797 87Dc5.pdf200 m Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Forrás Faj Víz hőmérséklete (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 5 3,3 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Krušetnica 300 m² – – 20 m Vaňovské Bory – Oravská Lesná – – – 40 m Krušetnica 400 m² – – 80 m Lokca 600 m² – – 90 m Oravská Jasenica – – – 170 m Oravská Jasenica 100 m² – – 190 m Svätý Ján – Námesztó – – – 250 m Ťapešovo 150 m² – – 510 m Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Szervezetek és helyszín
Szervezetek a vízfolyásonki kezeli a horgászvizeket, és milyen feltételek vannak ott ma
További vízfolyások a közelben
Ez az oldal csak részben van lefordítva. A le nem fordított részek szlovákul jelennek meg, ez az oldal eredeti nyelve. Szlovák eredeti megnyitása
18100 felől
1445horgászvíz
A térkép színe
Térkép betöltése…
alacsonyabbmagasabb
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
BáriumBamierne zvýšená
najvyššie 79,0 μg/lmedián 44,0 μg/l7 vzoriek
SzelénSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ÓlomPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
KrómCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
KadmiumCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
RézCunižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ArzénAsnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2nižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 8,60 mg/lmedián 4,73 mg/l7 vzoriek
KadmiumCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 5,10 μg/lmedián 0,250 μg/l77 vzoriek97 % pod medzou stanovenia
LítiumLivysoká (horných 5 %)
najvyššie 89,0 μg/lmedián 7,00 μg/l77 vzoriek5 % pod medzou stanovenia
RézCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 9,10 μg/lmedián 0,600 μg/l77 vzoriek
ÓlomPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 0,500 μg/l77 vzoriek71 % pod medzou stanovenia
HiganyHgvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,200 μg/lmedián 0,100 μg/l77 vzoriek97 % pod medzou stanovenia
AntimonSbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,600 μg/lmedián 0,100 μg/l77 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
CinkZnzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 720 μg/lmedián 3,00 μg/l77 vzoriek18 % pod medzou stanovenia
AlumíniumAlzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,0500 mg/lmedián 0,00500 mg/l77 vzoriek86 % pod medzou stanovenia
SzelénSemierne zvýšená
najvyššie 1,40 μg/lmedián 0,500 μg/l77 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
KrómCrbežná hodnota
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,250 μg/l77 vzoriek99 % pod medzou stanovenia
VasFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l56 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ArzénAsnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l77 vzoriek100 % pod medzou stanovenia





