Horgászati feltételek pontszáma, a nap legjobb időszaka és horgászvizek a legjobb feltételektől Alacsony aktivitás · 2 horgászvíz átlaga 15:00–17:00 Blava č. 2, ablakpontszám 36. A pontszám az időjárás, a víz és a környezet szerinti feltételek becslése, nem pedig a kapások előrejelzése. Újraszámolva ekkor: 03:04. A vízfolyás nyomvonala és horgászvizei. A vonalak színét átválthatja a mai feltételekre, a vízminőségre vagy bármely más paraméterre. Részletes szűrőkrégió, járás, mederfenék, mélység, árnyékolás, műholdak, vízkémia, szennyezés, halak, geológia A térképet két ujjal mozgathatja. Teljes képernyős módban egy ujj elég. A pontszám az időjárás, a víz és a környezet alapján becsült feltétel, nem harapásjóslat. Minden horgászvíznél látható, miből tevődik össze, mennyire támasztják alá adatok, és honnan származnak az adatok. Hogyan esik a vízfolyás lefelé: esés, lejtés és vízsebesség. Lassú vízfolyás Alföldi folyó nyugodt sodrással, a partoknál sekélyesekkel és a kanyarokban mélyebb gödrökkel. Forrás: Open Topo Data (eudem25m), 2026. nov. 4.. A lejtés és az esés tájékoztató jellegű, csak a horgászvíz szakaszait foglalja magában. A(z) 3D terepmodell betöltése… Környezet és természet alakulása 2017 és 2023 között: hogyan változnak a partok, a növényzet és a táj a víz körül. A képek maguktól váltakoznak, kézzel is lapozhatsz. Szlovákia ortofotó-mozaikja © GKÚ Pozsony, NLC Zólyom. A felvételek készítésének éve és napja a helyszíntől függ, így az egyes évjáratok évszakban és időjárásban eltérhetnek. Vízminőség az SHMÚ szerint, a horgászvizek közelében lévő szennyvíztisztító telepek és a környező talajvíz A méréssel rendelkező 2 horgászvízből 2 környékén a felszín alatti víz legalább egy mutatóban meghaladja a határértéket. Forrás: SHMÚ (a felszíni és felszín alatti vizek minőségének évkönyvei), a VÚVH szennyvíztisztító-telepi nyilvántartása és az EEA. Az SHMÚ mérőpontját a horgászvízhez a vízfolyás azonos neve és a távolság alapján rendeljük; az évkönyv a normát nem teljesítő pontokat sorolja fel, ezért a hiányzó pont nem bizonyítja a víz tisztaságát. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 33 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,1modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 643 mg/l, veľmi tvrdá voda (21,7 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 1 15 felőlprvkov v horných 10 % najvyššie: Selén 0,670 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 94. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 53nGy/h dávkový príkon 67. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 1objekt do 3 km Najbližšie: Halda v Dechticiach (halda), 2,4 km od vody. 0vzoriek so zlatom 6 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 2 9 felőlukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Meď 29,6 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Dubovský, potok). 772vrtov do 3 km 567 rozborov vody v okolí Z toho 552 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 66°C na ústí vrtu 2 geotermálne vrty do 10 km Najteplejší: Sereď – SEG-1, 7,8 km od vody. 20lokalít do 3 km 20 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 39záznamov do 5 km 16 ložísk, 23 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 0plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 9 z 13 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,13typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 21,7°dH, veľmi tvrdá Súčet vápnika a horčíka (3,88 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 643mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 53nGy/h vo vzduchu rozsah 48 až 58 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Dubovský, potok, 1999, 20 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prav. prítok p. Blava – časť Lúky-Lesy, 1999, 390 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Blava, potok, 1999, 90 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prav. prítok p. Blava – časť Lúky-Lesy, 1999, 390 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Horná Blava, potok, 1999, 220 m od vody. Porovnanie: 84. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dechtický, kanál, 1999, 330 m od vody. Porovnanie: 81. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Blava, potok, 1999, 180 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Blava, potok, 1999, 90 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Blava, potok, 90 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: prav. prítok p. Blava – časť Lúky-Lesy, 1999, 390 m od vody. Porovnanie: 77. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 840 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 80 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,8 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 840 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,8 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 120 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 390 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 90 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 80 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,5 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 300 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 2,7 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 772 vrtov v pásme 3 km, z toho 139 hydrogeologických a 633 ostatných; s číslom archívnej správy 552. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Ki kezeli a horgászvizeket és hol találhatók Vízgyűjtő: Vág
Most a víznél
Ma a(z) Blava vízfolyáson
Vízfolyás horgászvizeinek átlaga
Mai legjobb időablak
A vízfolyás térképe és horgászvizei
Vízfolyás magassági profilja
Domborzat 3D-ben
Történelmi képek



Vízszennyezés a(z) Blava vízfolyáson
Problémás szennyvíztisztító telepek a horgászvizek közelében1 tisztító 2 km-en belül a horgászvíztől
Talajvíz: mért értékekjellemző érték a(z) 10 km-en belüli állomásokról, 2025
Legmagasabb nitrátértékek
Geológia a geochémia toku Blava
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Pont kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 8× kvartér holocén proluviálne sedimenty: prevažne hliny a piesčité hliny s úlomkami hornín a zahlinenými štrkmi v nivných náplav 1× Kvartérny pokryv
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Vízsavasság
Vízkeménység
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
393 mg/l91. percentil38,9 mg/l91. percentil91,2 mg/l81. percentil26,2 mg/l76. percentil5,34 mg/l76. percentil14,8 mg/l70. percentil52,9 mg/l64. percentil0,120 mg/l53. percentilŽiviny a organické znečistenie
16,9 mg/l88. percentil0,287 mg/l67. percentil3,71 mg/l62. percentil0,124 mg/l54. percentilFémek
13,4 μg/l75. percentil10,3 μg/l21. percentil18,5 μg/l16. percentil0,0263 mg/l7. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,670 mg/kg94. percentil24,0 mg/kg52. percentil24,7 mg/kg51. percentil70,7 mg/kg47. percentil2,57 mg/kg46. percentil0,157 mg/kg43. percentil0,558 mg/kg42. percentil5,76 mg/kg38. percentil85,3 mg/kg37. percentil0,0739 mg/kg32. percentil0,258 mg/kg25. percentil57,7 mg/kg24. percentil0,142 mg/kg19. percentil10,5 mg/kg16. percentil5,78 mg/kg13. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
5,05 %81. percentil1,13 %68. percentil923 mg/kg60. percentil1,53 %53. percentil4 068 mg/kg34. percentil0,780 %32. percentil4,93 %24. percentil2,24 %23. percentil593 mg/kg17. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
143 mg/kg56. percentil60,3 mg/kg54. percentil60,9 mg/kg51. percentil394 mg/kg47. percentil83,3 mg/kg36. percentil25,0 mg/kg35. percentil12,0 mg/kg33. percentil0,999 mg/kg27. percentil25,7 mg/kg27. percentil369 mg/kg24. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,85 ppm76. percentil7,98 ppm68. percentil1,31 %56. percentilMapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián studňa 12 38,7 Bq/l 6,39 Bq/l iné 1 4,34 Bq/l 4,34 Bq/l potok, rieka 5 5,27 Bq/l 4,68 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 10,9 Bq/l 10,9 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 2 14,6 Bq/l 12,1 Bq/l forrás 2 19,2 Bq/l 12,8 Bq/l upravený prameň 1 22,0 Bq/l 22,0 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Név Faj Ťažené Ukončenie Od vody Halda v Dechticiach halda stavebný kameň 2,4 km Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Špačince – Bohunice horľavý zemný plyn Ložisko, na ktorom prebieha geologický prieskum – Organizácia neurčená 660 m Špačince – Bohunice horľavý zemný plyn Ložisko, na ktorom prebieha geologický prieskum – NAFTA a.s. 660 m Dechtice stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – PD Dechtice 910 m Dechtice stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – PD Dechtice 910 m Trakovice horľavý zemný plyn Ťažené ložisko – NAFTA Production s.r.o. 1,5 km Špačince – Bohunice horľavý zemný plyn Ložisko, na ktorom prebieha geologický prieskum – Organizácia neurčená 1,8 km Špačince – Bohunice horľavý zemný plyn Ložisko, na ktorom prebieha geologický prieskum – NAFTA a.s. 1,8 km Trakovice horľavý zemný plyn Ťažené ložisko – NAFTA Production s.r.o. 1,9 km Zemianske Šúrovce štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – Števík Igor 2,1 km Dechtice – Dolná Skalová stavebný kameň Ťažené ložisko – JIVA – TRADE, s.r.o. 2,4 km Dechtice – Dolná Skalová stavebný kameň Ťažené ložisko – JIVA – TRADE, s.r.o. 2,5 km Dechtice – Lažteky vápenec vysokopercentný Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 2,5 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Helyszín Faj Mélység Archívna správa Od vody Cf 600 Šp-11 ložiskový – – 30 m Jaslovské Bohunice a okolie EBO monitorovací vrt 28,0 m 78428 132Cb85.pdf40 m Pb-3 inžiniersko-geologický 7,0 m 9390140 m Se-9 ložiskový 1 400,0 m – 40 m Dolné Dubové úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 42,0 m 9954 132Ca12.pdf50 m Dechtice úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 17,0 m 11596 132Ac3.pdf50 m Cf Šp-12 ložiskový 307,0 m – 50 m Malženice úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 19,0 m 34255 132Cb47.pdf60 m Cf Šp-131 ložiskový 354,0 m – 60 m Bučany pozorovací vrt SHMÚ 13,0 m 36833 132Cb50.pdf70 m 1-65A Bučany hydrogeologický 7,0 m 10174870 m Pb-70 (SO-04) inžiniersko-geologický 7,0 m 9390170 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Hőmérséklet Výdatnosť Mélység Chemický typ vody Využívanie Od vody Sereď – SEG-1 66 °C – 1800 m Na-HCO3-Cl využívaný 7,8 km Koplotovce – KB-1 24 °C 14,5 l/s 118 m Ca-Mg-HCO3-SO4 využívaný bez nahlasovania údajov 9,9 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Forrás Faj Víz hőmérséklete (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória Koplotovce termálne kúpalisko – – 1 9,0 km kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 1 9,1 km kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 1 9,5 km kategória b2 minerálna voda 15-22 5-15 1 9,7 km kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 1 9,8 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Katlovce – Kátlovce 10 000 m² 1970 – 50 m medzi Bíňovcami a Bolerázom – Dolné Dubové 1 200 m² 1970 monitorovaná 70 m Malženice 5 000 m² 1965 – 90 m Paderovce 400 m² 1962 – 140 m Jaslovské Bohunice – Bohunice 12 000 m² 1955 – 140 m Katlovce – Kátlovce 50 m² 1985 – 300 m Katlovce – Kátlovce 7 000 m² 1960 – 330 m Bučany 5 400 m² 1965 monitorovaná 330 m Ako čítať tieto údaje
Szervezetek és helyszín
Szervezetek a vízfolyásonki kezeli a horgászvizeket, és milyen feltételek vannak ott ma
További vízfolyások a közelben
Ez az oldal csak részben van lefordítva. A le nem fordított részek szlovákul jelennek meg, ez az oldal eredeti nyelve. Szlovák eredeti megnyitása
16100 felől
1445horgászvíz
A térkép színe
Térkép betöltése…
alacsonyabbmagasabb
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
RézCuextrémna (horný 1 %)
najvyššie 29,6 μg/lmedián 7,50 μg/l18 vzoriek11 % pod medzou stanovenia
SzelénSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l18 vzoriek89 % pod medzou stanovenia
AntimonSbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l18 vzoriek78 % pod medzou stanovenia
BáriumBazvýšená (horných 10 %)
najvyššie 100 μg/lmedián 51,0 μg/l18 vzoriek
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 20,0 μg/lmedián 5,00 μg/l18 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
KrómCrmierne zvýšená
najvyššie 3,00 μg/lmedián 1,00 μg/l18 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
ArzénAsmierne zvýšená
najvyššie 2,00 μg/lmedián 1,00 μg/l18 vzoriek6 % pod medzou stanovenia
ÓlomPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l18 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
KadmiumCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l18 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2mierne zvýšená
najvyššie 19,9 mg/lmedián 9,18 mg/l18 vzoriek
RézCuextrémna (horný 1 %)
najvyššie 143 μg/lmedián 2,30 μg/l47 vzoriek
SzelénSeextrémna (horný 1 %)
najvyššie 11,2 μg/lmedián 1,50 μg/l47 vzoriek32 % pod medzou stanovenia
ÓlomPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 30,0 μg/lmedián 1,00 μg/l47 vzoriek34 % pod medzou stanovenia
CinkZnextrémna (horný 1 %)
najvyššie 13 550 μg/lmedián 194 μg/l47 vzoriek
AlumíniumAlextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,440 mg/lmedián 0,00500 mg/l47 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
KrómCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 7,70 μg/lmedián 0,900 μg/l47 vzoriek19 % pod medzou stanovenia
LítiumLivysoká (horných 5 %)
najvyššie 96,0 μg/lmedián 12,0 μg/l47 vzoriek
AntimonSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 2,20 μg/lmedián 0,100 μg/l47 vzoriek74 % pod medzou stanovenia
ArzénAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 7,10 μg/lmedián 0,500 μg/l47 vzoriek87 % pod medzou stanovenia
KadmiumCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,700 μg/lmedián 0,250 μg/l47 vzoriek89 % pod medzou stanovenia
HiganyHgvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,200 μg/lmedián 0,100 μg/l47 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
VasFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l16 vzoriek100 % pod medzou stanovenia




