Сьогодні на водотоці Шебастовка

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

15:00–17:00

Шебастовка, оцінка вікна 41.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 17:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Висотний профіль водотоку

    Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.

    Бистріна Гірський потік зі стрімким ухилом, каскадами та кам'янистим дном. Вода чиста і холодна; рибальство вимагає обережного підходу.

    2004006008001 0000 км5 км10 км
    Висотний профіль водотоку: від 795 до 252 м н. р. м. на 13,1 км.
    Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
    Найвища точка
    795 м н. р. м.
    Найнижча точка
    215 м н. р. м.
    Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
    580 м
    Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
    44 ‰
    ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
    1,14

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Шебастовка за 2019 рік
    2019знято 1 лип. 2019
    Аерофотознімок водотоку Шебастовка за 2022 рік
    2022знято 8 жовт. 2022
    Аерофотознімок водотоку Шебастовка за 2025 рік
    2025знято 3 лип. 2025

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Шебастовка

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    • нітрати від 25 до 50 мг/л1

    Найвищі нітрати

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку Шебастовка

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 13 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    Річковий алювій75% водопроводу

    25% вулканічні породи

    Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 7,9Змодельована оцінка

    Тип води Ca–HCO₃–SO₄

    Мінералізація 273 мг/л, помірно жорстка води (8,6 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    0 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: Ванадій 101 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 89. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    1 км2 км45 °C85 °C

    Тепло під ногами

    45°C на глибині 1000 м

    тепловий потік 85 мВт/м²

    На глибині 2 000 м близько 85 °C (збільшення 40 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    46Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 17 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    0об'єктів у радіусі 3 км

    У межах 3 км від води не зафіксовано жодної роботи зі старої шахти.

    Золото в річкових осадах

    1зразок із золотом

    11 рудних мінералів в осаді

    Найбільше 1 зерно в одному зразку (70 м від води). Розвідка розвідки підрахувала золоті зерна в концентраті з річкового осаду.

    Мікроелементи у воді струмка

    2 з 10Показники в 5%

    Найвищий: Кадмій 3,50 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 99 (Šebastovka, potok).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    628свердловин у радіусі 3 км

    515 аналізів води поблизу

    З них 622 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    Геотермальна енергія

    –

    19 джерел геотермальних і мінеральних вод у радіусі 10 км.

    Екологічні тягарі та полігони

    20Ділянки в межах 3 км

    4 екологічні навантаження, 16 сміттєзвалищ

    Найближчий тягар: Prešov – paneláreň, 210 м від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду.

    Поклади та руди

    16записів у радіусі 5 км

    10 родовищ, 6 рудопроявів

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    79площ у радіусі 3 км

    3 активних

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • Річковий алювій75%SR 72 %
    • Вулканічні гірські породи25%SR 3,2 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Річковий алювій: Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію.

    Геологічний вік гірських порід

    • четверний75%
    • невовканічні породи25%

    Найпоширеніші породи

    СистемаСтарістьОдиницяПункти
    четвернийголоценрівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав2×
    четвернийголоценрівні відкладення: відновлені алювіальні піщані гравії біля каналу1×
    невовканічні породиСередній міоценформації (вулкани): šebastovka, Šťavica, Zlatá baňa, Vechec, Makovica, Rankovské skaly, Strechovy vrch, Bogota, Bradlo,…1×

    Четвертинний покрив

    • пролювіальні відкладення100%SR 1,1 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    • Типова товщина четвертинного покриву1,0m
    • 0 – 2100%SR 16 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічний поділ

    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ100%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • позитивний блок (низькі пагорби)50%SR 14 %
    • позитивний блок (гірський хребет)50%SR 60 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • велике піднесення50%SR 26 %
    • середнє піднесення25%SR 32 %
    • невелике піднесення25%SR 7,7 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • інтрамонтані басейни60%SR 44 %
    • невовканічні породи40%SR 10 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • Східно-Словацький басейн60%SR 7,6 %
    • неовольканічні породи Сланського Врхи40%SR 1,2 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні райони

    • регіон відкладень гірських потоків50%SR 21 %
    • регіон ефузивних порід50%SR 3,1 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні утворення

    • формування четвертинних відкладень50%SR 71 %
    • неовоканічние утворення50%SR 4,5 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Область стабільних площ100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 4 з 5 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Гравій100%SR 52 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Гравій)100%SR 22 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • Неоген східної частини басейну Кошице50%SR 0,0 %
    • неовольканічні породи Сланського Врхи50%SR 1,7 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геотермальні підземні водойми

    • Басейн Кошице100%SR 4,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 7,92Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    8,6°dH, помірно жорстка

    Сума кальцію і магнію (1,53 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    Розчинені речовини

    273Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–HCO₃–SO₄

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • КалійK3,72 мг/лпроцентиль 61
    • НатрійНа11,8 мг/лпроцентиль 61
    • ХлоридиЦл13,3 мг/лпроцентиль 60
    • СульфатиSO445,2 мг/лпроцентиль 56
    • ФторидиF0,116 мг/лпроцентиль 51
    • МагнійМґ10,5 мг/лпроцентиль 33
    • КальційЦа44,1 мг/лпроцентиль 31
    • БікарбонатиHCO3138 мг/лпроцентиль 29

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • Хімічне споживання киснюChSK3,84 мг/лпроцентиль 64
    • ФосфатиPO40,222 мг/лпроцентиль 62
    • НітратиNO34,87 мг/лпроцентиль 36
    • АмонійNH40,0403 мг/лпроцентиль 20

    Метали

    • ЦинкЗн14,1 мкг/лпроцентиль 77
    • АлюмінійАл147 мкг/лпроцентиль 71
    • МарганецьМн44,4 мкг/лпроцентиль 59
    • ПраскаФе0,0250 мг/лпроцентиль 6

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • ВанадійV101 мг/кгпроцентиль 89
    • КобальтЦо11,3 мг/кгпроцентиль 82
    • ЦинкЗн156 мг/кгпроцентиль 82
    • КадмійЦд0,286 мг/кгпроцентиль 69
    • ХромЦр81,6 мг/кгпроцентиль 64
    • МолібденМо0,400 мг/кгпроцентиль 54
    • ЖерстьСн2,76 мг/кгпроцентиль 54
    • РтутьГґ0,0970 мг/кгпроцентиль 47
    • АнтимонСб0,599 мг/кгпроцентиль 46
    • Миш'якАс6,23 мг/кгпроцентиль 45
    • ВісмутБі0,179 мг/кгпроцентиль 34
    • ВестиПб11,5 мг/кгпроцентиль 23
    • НікеельНі17,1 мг/кгпроцентиль 18
    • СеленСе0,125 мг/кгпроцентиль 17
    • МідьЦу15,1 мг/кгпроцентиль 11

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • ТитанТі7 485 мг/кгпроцентиль 94
    • ПраскаФе3,63 %Процентиль 85
    • НатрійНа1,03 %Процентиль 75
    • АлюмінійАл6,46 %Процентиль 75
    • МарганецьМн1 083 мг/кгпроцентиль 71
    • МагнійМґ1,12 %Процентиль 67
    • КальційЦа1,53 %Процентиль 34
    • ФосфорP722 мг/кгпроцентиль 33
    • КалійK1,29 %Процентиль 18
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • ЦирконійЗр452 мг/кгпроцентиль 66
    • БерилійБе1,44 мг/кгпроцентиль 51
    • ІтрійY27,0 мг/кгпроцентиль 47
    • ЛітійЛі27,9 мг/кгпроцентиль 41
    • ГалійҐа12,1 мг/кгпроцентиль 34
    • СтронційСр112 мг/кгпроцентиль 27
    • БорB48,3 мг/кгпроцентиль 20
    • ЦерійЦе50,3 мг/кгпроцентиль 19
    • БарійБа355 мг/кгпроцентиль 19
    • РубідійРб73,8 мг/кгпроцентиль 17

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    46Ngy/год в повітрі

    Діапазон від 38 до 56 нГр/год

    Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    середнє

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Еквівалентний уран (ЄС)eU2,43 ppm30-й процентиль
    • Еквівалентний торій (ETH)eTh6,58 ppm22-й процентиль
    • Калій (K)K1,15 %Процентиль 16

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1371 160 Бк/м²28-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • середнє100%SR 64 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    -100нТл

    Діапазон від -296 до -34 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -26mGal

    Залишковий -2,5 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    1 км2 км45 °C85 °C

    Температура гірських порід з глибиною

    45 / 85 °Cна глибині 1000 і 2000 м

    Збільшення на 40 °C на км

    Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 85 мВт/м².

    Геотермальні підземні водойми під ватерлінією

    • Басейн Кошице100%SR 4,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)167–1 089m н. р. м.
    • Середня висота одиниць442m н. р. м.
    • Середній ухил8,7°
    • Середня температура січня-4,2°C
    • Середня температура липня17,4°C
    • Річні опади740mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Басейн Кошице60%SR 2,8 %
    • Гори Сланске Врчі40%SR 1,1 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Лученец-Кошице депресія60%SR 7,6 %
    • Зона Матра-Сланек40%SR 1,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • клімат басейну60%SR 29 %
    • гірський клімат40%SR 33 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • грунти, схильні до підкислення100%SR 31 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • відносно чистий грунт60%SR 53 %
    • незабруднений ґрунт, геогенно визначений вміст деяких елементів ризику досягає граничних значень a40%SR 45 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • Неогенові вулканіки100%SR 11 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Šťavica – Поліметалічні руди (2,7 км від води)Zlatá Baňa -Jozef – Антимоніто-золотий руди (4,1 км від води)Prešov – paneláreň – SK1001200P (210 м від води)Prešov – letisko – SK1001200P (570 м від води)Prešov – Sokolovské kasárne – SK1001200P (2,2 км від води)Prešov – Duklianske kasárne – SK1001200P (2,9 км від води)Prešov – Nižná Šebastová – не можна оцінити (20 м від води)Bikoš – Nižná Šebastová – постійний (50 м від води)Teriakovce – Pod hospodárskym dvorom – Teriakovc – не можна оцінити (240 м від води)Vyšná Śebastová – Vyšná Šebastová – не можна оцінити (390 м від води)Vydumanec – Vyšná Šebastová – не можна оцінити (430 м від води)Prešov – Nižná Šebastová – не можна оцінити (740 м від води)Nižná Śebastová – Prešov – жоден (1,2 км від води)Prešov – час від часу (1,4 км від води)Ľubotice – постійний (1,4 км від води)Vyšná – Ľubotice – постійний (1,6 км від води)Severná – Vyšná Šebastová – не можна оцінити (1,6 км від води)Bývalý Vargov hospodárský dvor – Malý Šariš – жоден (2,0 км від води)Bývalý Hodossyho hosp.dvor – Malý Šariš – жоден (2,1 км від води)Teriakovce – не можна оцінити (2,4 км від води)Tehelná – Veľký Šariš – не можна оцінити (2,9 км від води)Solivar – Teriakovce – не можна оцінити (3,0 км від води)a1 (1,4 км від води)a1 (2,0 км від води)a1 (2,4 км від води)a1 (3,3 км від води)a1 (3,6 км від води)a1 (5,1 км від води)a1 (5,2 км від води)a1 (6,0 км від води)a1 (6,5 км від води)a1 (6,7 км від води)a1 (6,9 км від води)a1 (7,7 км від води)a1 (8,1 км від води)a1 (8,2 км від води)a1 (8,4 км від води)a1 (8,5 км від води)b1 (8,5 км від води)a1 (8,6 км від води)a1 (9,0 км від води)Vyšná Šebastová – Maglovec – будівництво (920 м від води)Okružná – Borovník – будівництво (1,2 км від води)Prešov – Solivar – сіль кам (3,8 км від води)Fintice I – будівництво (4,6 км від води)Vyšná Šebastová – Maglovec – будівництво (940 м від води)Okružná – Borovník – будівництво (1,1 км від води)Kapušany – бентоніт (2,6 км від води)Fintice – бентоніт (4,1 км від води)Fintice I – будівництво (4,6 км від води)Kapušany – бентоніт (2,6 км від води)Podhradík – будівництво – піроксен андезит (100 м від води)Zlatá Baňa Šťavica – будівництво – діорит Порфирій (2,9 км від води)Zlatá Baňa – поліметалічні руди, Руди, АГ руди (3,8 км від води)Zlatá Baňa – будівництво (4,4 км від води)Vyšná Šebastová – мінералогія (540 м від води)Prešov, tehelňa – загальна геологія (1,6 км від води)Prešov-Solivar – гірнича справа (4,7 км від води)PODHRADIK – Зсуви (130 м від води)– Блочні поля (220 м від води)PRESOV-KUTY – Зсуви (430 м від води)PETROVCE – Зсуви (560 м від води)– Зсуви (580 м від води)– Блокувати тріщини (580 м від води)LUBOTICA – Зсуви (640 м від води)LUBOTICA – Зсуви (710 м від води)– Блокувати тріщини (730 м від води)– Блочні поля (790 м від води)LUBOTICA – Зсуви (790 м від води)PODHRADIK – Зсуви (800 м від води)LIPNIKY – Блокувати тріщини (820 м від води)PAVLOVCE – Блокувати тріщини (860 м від води)PRESOV-SURDOK – Зсуви (970 м від води)– Блочні поля (1,0 км від води)– Блокувати тріщини (1,1 км від води)– Блочні поля (1,1 км від води)OKRUZNA – Схильні потоки (1,1 км від води)– Схильні потоки (1,2 км від води)RUSKA NOVA VES – Зсуви (1,2 км від води)– Зсуви (1,2 км від води)– Блочні поля (1,2 км від води)LUBOTICA – Зсуви (1,2 км від води)PRESOV – Зсуви (1,2 км від води)– Блочні поля (1,3 км від води)LIPNIKY – Схильні потоки (1,3 км від води)– Блочні поля (1,3 км від води)– Блочні поля (1,3 км від води)– Блокувати тріщини (1,4 км від води)OKRUZNA – Зсуви (1,5 км від води)– Блокувати тріщини (1,6 км від води)– Блокувати тріщини (1,6 км від води)LIPNIKY – Блочні поля (1,7 км від води)LIPNIKY – Схильні потоки (1,8 км від води)LIPNIKY – Зсуви (1,8 км від води)LUBOTICA – Зсуви (1,8 км від води)PRESOV-SURDOK – Зсуви (1,8 км від води)PRESOV-SURDOK – Зсуви (1,8 км від води)SEVERNA – Блочні поля (1,9 км від води)PAVLOVCE – Блочні поля (1,9 км від води)LUBOTICA – Зсуви (1,9 км від води)– Зсуви (1,9 км від води)– Блочні поля (1,9 км від води)PRESOV-SURDOK – Зсуви (2,0 км від води)– Зсуви (2,0 км від води)– Зсуви + схильні потоки (2,0 км від води)OKRUZNA – Зсуви (2,1 км від води)KOKOSOVCE – Зсуви (2,1 км від води)– Блочні поля (2,1 км від води)– Блокувати тріщини (2,2 км від води)– Блочні поля (2,2 км від води)OKRUZNA – Зсуви + схильні потоки (2,2 км від води)– Зсуви (2,2 км від води)– Зсуви (2,2 км від води)– Зсуви (2,3 км від води)KOKOSOVCE – Зсуви (2,3 км від води)– Зсуви (2,3 км від води)RUSKA VOLOVA – Зсуви (2,5 км від води)TRNKOV – Зсуви (2,5 км від води)– Зсуви (2,5 км від води)– Зсуви (2,5 км від води)SARISSKA PORUBA – Зсуви (2,5 км від води)– Зсуви (2,5 км від води)Ruská Nová Ves – Зсуви (2,5 км від води)PAVLOVCE – Зсуви (2,6 км від води)– Зсуви (2,6 км від води)PAVLOVCE – Зсуви (2,7 км від води)– Зсуви (2,7 км від води)– Зсуви (2,7 км від води)RUSKA NOVA VES – Зсуви (2,7 км від води)PODHORANY – Зсуви (2,7 км від води)SALGOVIK – Зсуви (2,8 км від води)– Зсуви (2,8 км від води)PAVLOVCE – Зсуви (2,9 км від води)VELKY SARIS – Зсуви (2,9 км від води)PRESOV-SURDOK – Зсуви (2,9 км від води)PAVLOVCE – Зсуви (2,9 км від води)PETROVICE – Блокувати тріщини (3,0 км від води)Prešov – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (30 м від води)Podhradník – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (40 м від води)Šarišské Lúky – моніторинг свердловини (50 м від води)Šarišské Lúky – моніторинг свердловини (60 м від води)Šarišské Lúky – моніторинг свердловини (70 м від води)Nižná Šebastová – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (80 м від води)Šarišské Lúky – моніторинг свердловини (90 м від води)Šarišské Lúky – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (100 м від води)Podhradík – негативна свердловина (110 м від води)Šarišské Lúky – моніторинг свердловини (130 м від води)Prešov – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (150 м від води)Šarišské Lúky – моніторинг свердловини (180 м від води)– негативна свердловина (180 м від води)Šarišské Lúky – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (180 м від води)Šarišské Lúky – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (200 м від води)Šarišské Lúky – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (200 м від води)Vyšná Šebastová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (210 м від води)Prešov – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (220 м від води)Vyšná Šebastová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (220 м від води)Nižná Šebastová – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (220 м від води)Šarišské Lúky – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (270 м від води)Vyšná Šebastová – негативна свердловина (280 м від води)Šarišské Lúky – моніторинг свердловини (320 м від води)Šerišské Lúky – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (350 м від води)Vyšná Šebastová – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (380 м від води)Nižná Šebastová – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (410 м від води)Šarišskáé Lúky – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (420 м від води)Šarišské Lúky – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (420 м від води)Šarišské Lúky – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (450 м від води)Šarišské Lúky – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (450 м від води)Nižná Šebastová – Шму спостереження (460 м від води)Šarišské Lúky – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (470 м від води)Ľubotice – моніторинг свердловини (480 м від води)Šarišské Lúky – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (480 м від води)Šarišské Lúky – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (490 м від води)Šarišské Lúky – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (490 м від води)Šarišské Lúky – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (520 м від води)Šarišské Lúky – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (550 м від води)Nižná Šebastová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (550 м від води)Šarišské Lúky – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (560 м від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (2,7 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (2,9 км від води)zlato 1 ks – золото (70 м від води)5 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • КадмійЦдекстремальний (1%)
      Найвища 3,50 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л11 зразки

      Найбільше значення: Šebastovka, potok, 40 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦуВисокий (5%)
      Найвища 8,50 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л11 зразки36% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Sekčov, pri ceste na Kapusany1993, 840 м від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрТрохи піднесений
      Найвища 3,60 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л11 зразки73% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Sekčov, pri odsade1993, 800 м від води. Порівняння: процентиль 85 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛіТрохи піднесений
      Найвища 19,0 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л11 зразки73% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: 500m od kostola1993, 990 м від води. Порівняння: процентиль 83 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СтронційСрТрохи піднесений
      Найвища 400 мкг/лМедіана 100 мкг/л11 зразки

      Найбільше значення: 500m od kostola1993, 990 м від води. Порівняння: процентиль 82 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсТрохи піднесений
      Найвища 2,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л11 зразки36% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Šebastovka, potok1992, 50 м від води. Порівняння: процентиль 75 з усіх вибірок у Словаччині.

    • БарійБазвичайне значення
      Найвища 60,0 мкг/лМедіана 20,0 мкг/л11 зразки

      Найбільше значення: Sekčov, pri ceste na Kapusany1993, 840 м від води. Порівняння: процентиль 71 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСенижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л11 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Šebastovík, na okraji lesa1992, 970 м від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбнижче половини Словаччини
      Найвища 2,50 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л11 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Šebastovík, na okraji lesa1992, 970 м від води. Порівняння: процентиль 43 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбнижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л11 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Šebastovík, na okraji lesa1992, 970 м від води. Порівняння: процентиль 37 з усіх вибірок у Словаччині.

    Основні іони, мінералізація і рН

    Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.

    • Діоксид кремніюSiO2Підвищений (10 %)
      Найвища 36,8 мг/лМедіана 27,5 мг/л11 зразки

      Найбільше значення: Šebastovík, na okraji lesa1992, 970 м від води. Порівняння: процентиль 93 з усіх вибірок у Словаччині.

    Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях

    Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.

    • Ілменіт (FeTiO₃)36 зразків, не більше 4115 зерен
    • Магнетит (Fe₃O₄)36 зразків, не більше 1815 зерен
    • Лимонник (FeO(OH)·nH₂O)33 зразків, не більше 55 зерен
    • Рутіл (TiO₂)24 зразків, не більше 815 зерен
    • Гематит (Fe₂O₃)17 зразків, не більше 315 зерен
    • Анатас (TiO₂)11 зразків, не більше 5 зерен
    • Пірит (FeS₂)8 зразків, не більше 55 зерен
    • Барит (BaSO₄)7 зразків, не більше 55 зерен
    • Цінабаріт (HgS)3 зразків, не більше 5 зерен
    • Золото (Ау)1 зразків, не більше 1 зерен
    • Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)1 зразків, не більше 5 зерен

    Найближчі зразки з золотом

    ЗразокЗолото в зразкуЗ води
    TP-46351 зерно70 м

    Породоутворюючі та допоміжні мінерали

    • Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)36 зразків, не більше 1815 зерен
    • Цирконій (ZrSiO₄)35 зразків, не більше 4115 зерен
    • Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)32 зразків, не більше 815 зерен
    • Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))12 зразків, не більше 55 зерен
    • Корунд (Al₂O₃)9 зразків, не більше 55 зерен
    • Турмаліни (складний боросилікат)6 зразків, не більше 5 зерен
    • Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)4 зразків, не більше 815 зерен
    • Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)3 зразків, не більше 5 зерен
    • Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))1 зразків, не більше 5 зерен
    • Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))1 зразків, не більше 5 зерен

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Метали в підземних водах

    • РтутьГґекстремальний (1%)
      Найвища 1,40 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л40 зразки90% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 2,7 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛіВисокий (5%)
      Найвища 104 мкг/лМедіана 8,50 мкг/л40 зразки15% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 570 м від води. Порівняння: процентиль 98 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбВисокий (5%)
      Найвища 2,40 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л40 зразки78% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 98 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АлюмінійАлВисокий (5%)
      Найвища 0,160 мг/лМедіана 0,00500 мг/л40 зразки53% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦуВисокий (5%)
      Найвища 7,78 мкг/лМедіана 1,05 мкг/л40 зразки

      Найбільше значення: studňa1992, 450 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦдВисокий (5%)
      Найвища 0,700 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л40 зразки95% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 450 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЦинкЗнПідвищений (10 %)
      Найвища 980 мкг/лМедіана 43,5 мкг/л40 зразки8% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 560 м від води. Порівняння: процентиль 94 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрПідвищений (10 %)
      Найвища 3,30 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л40 зразки70% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1993, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 94 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсПідвищений (10 %)
      Найвища 2,30 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л40 зразки78% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 90 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбПідвищений (10 %)
      Найвища 2,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л40 зразки73% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 570 м від води. Порівняння: процентиль 90 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСеТрохи піднесений
      Найвища 1,10 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л40 зразки98% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 1,5 км від води. Порівняння: процентиль 84 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ПраскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л27 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.

    Радон у водах

    Тип сайтуЗразкиНайвищий радонМедіана
    джерело815,6 Bq/l4,52 Bq/l
    джерело води для індивідуального постачання28,29 Bq/l6,71 Bq/l
    джерело води для громадського постачання414,2 Bq/l6,75 Bq/l
    developed spring17,31 Bq/l7,31 Bq/l
    потік, річка21,25 Bq/l0,920 Bq/l
    но133,8 Bq/l33,8 Bq/l

    Виробки шахт, родовищ і руд

    Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.

    Депозити та гірничодобувні зони

    ДепозитМінералСтатус і організаціяЗ води
    Вишна Шебастова – МаґловецбудівництвоВидобутий депозит – IS-LOM s.r.o., Маґловец920 м
    Вишна Шебастова – МаґловецбудівництвоВидобутий депозит – IS-LOM s.r.o., Маґловец940 м
    Окружна – БоровнікбудівництвоВидобутий депозит – EUROVIA – Каменьоломи, s.r.o.1,1 км
    Окружна – БоровнікбудівництвоВидобутий депозит – EUROVIA – Каменьоломи, s.r.o.1,2 км
    КапушанибентонітДепозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава2,6 км
    КапушанибентонітДепозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава2,6 км
    Пряшів – Соліварсіль камДепозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená3,8 км
    ФінтіцебентонітДепозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – ШҐУДШ Братислава4,1 км
    Фінтіце ІбудівництвоВидобутий депозит – LOMY, s. r. o.4,6 км
    Фінтіце ІбудівництвоВидобутий депозит – LOMY, s. r. o.4,6 км

    Випадки руди на металогенній карті

    ПояваТип рудиМеталиВидЗ води
    ШтявіцаПоліметалічні рудиПб, Знмінерологічне явище2,7 км
    Злата Баня -ЙозефАнтимоніто-золотий рудиАу, Сбdeposit occurrence4,1 км

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    628 свердловин у смузі 3 км, з них 105 гідрогеологічних і 523 інших; з номером архівного звіту 622.

    Глибина свердловини

    • до 10 м368×
    • 10–30 м167×
    • 30–100 м43×
    • 100–300 м14×
    • понад 300 м15×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    Пряшівсвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою6,9 м80669 103Dc97.pdf30 м
    Подградніксвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою10,0 м25037 103Dd1.pdf40 м
    Шарішске Лукимоніторинг свердловини7,5 м73614 103Dc78.pdf50 м
    Шарішске Лукимоніторинг свердловини6,8 м73614 103Dc76.pdf60 м
    ZV-17інженерно-геологічний4,0 м2661660 м
    Шарішске Лукимоніторинг свердловини6,0 м73614 103Dc77.pdf70 м
    TS -110інженерно-геологічний6,0 м5423170 м
    J -1інженерно-геологічний8,0 м6990970 м
    Ніжна Шебастоваширокий діаметр свердловини17,0 м60536 103Dc63.pdf80 м
    Шарішске Лукимоніторинг свердловини6,0 м73614 103Dc75.pdf90 м
    4-15А Вишна Шебастовагідрогеологічний8,0 м10174890 м
    72 N+3інженерно-геологічний2,5 м8055090 м

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)Врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    категорія a1мінеральна вода< 15< 5181,4 км
    категорія b1мінеральна вода15-22< 518,5 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Екологічні навантаження

    ЛокаціяДіяльністьСубстанціяКласифікаціяЗ води
    Пряшів – панелареньSK1001200P210 м
    Пряшів – летіскоSK1001200P570 м
    Пряшів – Соколовске касарнеSK1001200P2,2 км
    Пряшів – Дукліанске касарнеSK1001200P2,9 км

    Відходи сміттєзвалища

    ПолігонПлощаРік встановленийМоніторингЗ води
    Пряшів – Ніжна Шебастова–1983–20 м
    Бікош – Ніжна Шебастова–1985–50 м
    Теріаковце – Pod hospodárskym dvorom – Теріаковце–1980–240 м
    Вишна Śебастова – Вишна Шебастова3 000 м²1988–390 м
    Видуманец – Вишна Шебастова–1980–430 м
    Пряшів – Ніжна Шебастова100 м²1990–740 м
    Ніжна Śебастова – Пряшів–1990–1,2 км
    Пряшів–1985–1,4 км

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зсуви49×
    • Блочні поля14×
    • Блокувати тріщини10×
    • Схильні потоки4×
    • Зсуви + схильні потоки2×

    Ступінь активності

    • Потенціални42×
    • Стабілізовани30×
    • Зі стабілізованими і потенційними формами4×
    • Актівни3×

    Поточний стан

    • SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova41×
    • Недостатньо задокументований13×
    • Обробляється лише в межах обліків за шкалою 1:25 0007×
    • SD prebraná z archívnych materiálov (existuje inž. geologick1×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Пряшів1 рибальська ділянка · 13 км31Шебастовка31

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Бодрог та Горнад