Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами
Середнє по рибальських ділянках водотоку
28з 100
Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці
Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.
Найкраще вікно сьогодні
15:00–17:00
Замутовски поток, оцінка вікна 33.
Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 16:04.
Карта та рибальські ділянки водотоку
Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.
Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія
1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…
Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.
КороповіЛососеві – форельовіЛососеві – харіусові
нижчевище
Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані.
Висотний профіль водотоку
Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.
БистрінаГірський потік зі стрімким ухилом, каскадами та кам'янистим дном. Вода чиста і холодна; рибальство вимагає обережного підходу.
Висотний профіль водотоку: від 789 до 135 м н. р. м. на 15,1 км.Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
Найвища точка
789 м н. р. м.
Найнижча точка
93 м н. р. м.
Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
696 м
Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
46 ‰
ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
1,29
Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.
Рельєф у 3D
Завантаження 3D моделі рельєфу…
Історичні знімки
Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.
Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.
Геологія та геохімія водотоку Замутовски поток
Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку
Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 15 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.
Скеля під водою
річковий алювій33% водопроводу
33% Молоді відкладення, 33% вулканічні породи
гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.
Вода за атласом
pH 7,7Змодельована оцінка
Тип води Ca–HCO₃–SO₄
Мінералізація 135 мг/л, м'яка води (6,1 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.
Елементи в річкових осадах
1 з 15Елементи у верхніх 10%
Найвищий: ртуть 0,903 мг/кг
Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 93. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Тепло під ногами
50°C на глибині 1000 м
тепловий потік 85 мВт/м²
на глибині 2 000 м близько 85 °C (збільшення 35 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.
Природне гамма-випромінювання
50Потужність дози Ngy/H
Процентиль 47 у Словаччині
Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.
Старі шахтні виробки
330об'єктів у радіусі 3 км
видобувається: Hg, Au, Fe
Найближчий: Pinga č.4 (pinga, pingový ťah), 200 m od vody.
Золото в річкових осадах
1зразок із золотом
13 рудних мінералів в осаді
Найбільше 3 зерна в одному зразку (50 м від води). Розвідка розвідки підрахувала золоті зерна в концентраті з річкового осаду.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Мікроелементи у воді струмка
2 з 10Показники в 5%
Найвищий: кадмій 1,50 мкг/л
Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 97 (Zámutovský potok).
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Аналіз свердловин та підземних вод
506свердловин у радіусі 3 км
585 аналізів води поблизу
З них 496 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.
Геотермальна енергія
–
13 джерел геотермальних і мінеральних вод у радіусі 10 км.
Екологічні тягарі та полігони
22Ділянки в межах 3 км
5 екологічних навантажень, 17 сміттєзвалищ
Найближчий тягар: Čaklov – areál bývalého PD, 480 м від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду.
Поклади та руди
51записів у радіусі 5 км
14 родовищ, 37 рудопроявів
Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.
Зсуви та деформації схилів
69площ у радіусі 3 км
Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.
Геологічна будова під водою
Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.
Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.
річковий алювій33%SR 72 %
Молоді відкладення33%SR 8,6 %
Вулканічні гірські породи33%SR 3,2 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
річковий алювій: гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію.
Геологічний вік гірських порід
четверний67%
невовканічні породи33%
Найпоширеніші породи
система
старість
одиниця
пункти
четверний
плейстоцен
пролювіальні відкладення: глиняний і піщаний гравій з уламками гірських порід у низьких алювіальних конусах
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Неотектонічні одиниці
позитивний блок (гірський хребет)80%SR 60 %
негативна одиниця (низькі рівнини і басейни, неотектонічні западини)20%SR 13 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Напрямок неотектонічних рухів
невелике піднесення80%SR 7,7 %
дуже маленьке просідання20%SR 7,3 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Регіональний геологічний відділ
інтрамонтані басейни50%SR 44 %
невовканічні породи50%SR 10 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Регіональний геологічний відділ (субодиниці)
Східно-Словацький басейн50%SR 7,6 %
неовольканічні породи Сланського Врхи50%SR 1,2 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Інженерно-геологічні райони
регіон ефузивних порід40%SR 3,1 %
регіон низовинних родовищ20%SR 20 %
область річкових терас плейстоцену20%SR 2,7 %
область пролювіальних конусів і мантій20%SR 2,7 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Інженерно-геологічні утворення
формування четвертинних відкладень60%SR 71 %
неовоканічние утворення40%SR 4,5 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість території до деформацій схилу
Область стабільних площ80%SR 95 %
Область нестабільних ділянок20%SR 0,4 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта охоплює 6 з 6 точок на ватерлінії.
Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води
Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.
Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)
Гравій100%SR 52 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тип водоносного горизонту
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Гравій)100%SR 22 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Головна гідрогеологічна область
неовольканічні породи Сланського Врхи80%SR 1,7 %
Неоген західної частини Східної Словацької рівнини20%SR 0,0 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геотермальні підземні водойми
Басейн Кошице100%SR 4,8 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Хімія поверхневих вод згідно атласу
Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.
Кислотність води
pH 7,67Типовий діапазон
Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.
Жорсткість води
6,1°dH, м'яка
сума кальцію і магнію (1,09 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.
м'яка
середня
жорстка
дуже тяжко
розчинені речовини
135Мінералізація мг/л
Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Іонний склад води
катіони (позитивні іони)
Ца 62Мґ 25Na+K 13
аніони (негативні іони)
HCO₃ 45SO₄ 44Цл 10
Тип води за домінуючими іонами: Ca–HCO₃–SO₄
Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.
Основні іони
калійK2,93 мг/лпроцентиль 49
сульфатиSO439,3 мг/лпроцентиль 49
хлоридиЦл6,84 мг/лпроцентиль 43
НатрійНа6,02 мг/лпроцентиль 34
фторидиF0,0837 мг/лпроцентиль 32
МагнійМґ7,66 мг/лпроцентиль 23
кальційЦа31,2 мг/лпроцентиль 20
бікарбонатиHCO351,0 мг/лпроцентиль 7
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Поживні речовини та органічне забруднення
Хімічне споживання киснюChSK4,57 мг/лпроцентиль 76
нітратиNO39,47 мг/лпроцентиль 71
фосфатиPO40,246 мг/лпроцентиль 64
амонійNH40,151 мг/лпроцентиль 60
Метали
АлюмінійАл416 мкг/лпроцентиль 93
цинкЗн10,7 мкг/лпроцентиль 67
праскаФе0,0940 мг/лпроцентиль 46
марганецьМн23,8 мкг/лпроцентиль 43
Елементи в річкових відкладеннях
Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.
Потенційно токсичні та мікроелементи
ртутьГґ0,903 мг/кгпроцентиль 93
ВанадійV101 мг/кгпроцентиль 89
КобальтЦо11,2 мг/кгпроцентиль 82
жерстьСн3,45 мг/кгпроцентиль 73
кадмійЦд0,318 мг/кгпроцентиль 73
АнтимонСб0,786 мг/кгпроцентиль 61
цинкЗн90,1 мг/кгпроцентиль 43
хромЦр65,8 мг/кгпроцентиль 39
миш'якАс5,19 мг/кгпроцентиль 29
вісмутБі0,161 мг/кгпроцентиль 27
ВестиПб11,1 мг/кгпроцентиль 20
МолібденМо0,224 мг/кгпроцентиль 19
мідьЦу17,0 мг/кгпроцентиль 19
нікеельНі15,8 мг/кгпроцентиль 14
СеленСе0,0902 мг/кгпроцентиль 7
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.
Потужність дози гама-випромінювання
50Ngy/год в повітрі
Діапазон від 41 до 55 нГр/год
природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Радоновий ризик підґрунтя
середнє
Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геофізичні поля: магніти і гравітація
Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.
Магнітна аномалія
+1нТл
Діапазон від -94 до 153 нТл
Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.
негативпозитивний
Бугер гравітаційна аномалія
-18mGal
Залишковий -0,8 мг
Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.
Геотермальний потенціал
Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.
Температура гірських порід з глибиною
50 / 85 °Cна глибині 1000 і 2000 м
Збільшення на 35 °C на км
Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 85 мВт/м².
Геотермальні підземні водойми під ватерлінією
Басейн Кошице100%SR 4,8 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Рельєф, клімат і ґрунти
Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.
Висота геоморфологічних одиниць (від–до)111–1 089m н. р. м.
Середня висота одиниць511m н. р. м.
Середній ухил11,2°
Середня температура січня-2,9°C
Середня температура липня18,9°C
Річні опади681mm
Геоморфологічні одиниці
Гори Сланске Врчі67%SR 1,1 %
Східно-Словацькі пагорби33%SR 1,1 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геоморфологічні регіони
Зона Матра-Сланек67%SR 1,4 %
Східнословацька низовина33%SR 4,9 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Клімато-географічні типи
нижній клімат75%SR 38 %
гірський клімат25%SR 33 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість ґрунтів до підкислення
грунти, схильні до підкислення100%SR 31 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)
відносно чистий грунт67%SR 53 %
незабруднений ґрунт, геогенно визначений вміст деяких елементів ризику досягає граничних значень a33%SR 45 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Літогеохімічні види
неоген100%SR 48 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта коридору
де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.
Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.
Мікроелементи в поверхневих водах
Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.
кадмійЦдВисокий (5%)
Найвища 1,50 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л9 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Zámutovský potok, 50 м від води. Порівняння: процентиль 97 усіх вибірок у Словаччині.
ВестиПбВисокий (5%)
Найвища 5,00 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л9 зразки78% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Prilajná, potok1999, 60 м від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.
мідьЦуТрохи піднесений
Найвища 3,30 мкг/лМедіана 2,10 мкг/л9 зразки22% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Zámutovský potok1992, 50 м від води. Порівняння: процентиль 81 з усіх вибірок у Словаччині.
хромЦрТрохи піднесений
Найвища 3,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л8 зразки88% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Prilajná, potok1999, 60 м від води. Порівняння: процентиль 81 з усіх вибірок у Словаччині.
барійБаТрохи піднесений
Найвища 69,0 мкг/лМедіана 15,0 мкг/л8 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Topľa1999, 620 м від води. Порівняння: процентиль 77 з усіх вибірок у Словаччині.
миш'якАсТрохи піднесений
Найвища 2,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л9 зразки56% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Prilajná, potok1999, 60 м від води. Порівняння: процентиль 75 з усіх вибірок у Словаччині.
СеленСенижче половини Словаччини
Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л7 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Lomnický potok1992, 930 м від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.
АнтимонСбнижче половини Словаччини
Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л7 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Lomnický potok1992, 930 м від води. Порівняння: процентиль 37 з усіх вибірок у Словаччині.
стронційСрнижче половини Словаччини
Найвища 120 мкг/лМедіана 60,0 мкг/л7 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Zámutovský potok1992, 50 м від води. Порівняння: процентиль 35 з усіх вибірок у Словаччині.
літійЛінижче половини Словаччини
Найвища 5,00 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л7 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Lomnický potok1992, 930 м від води. Порівняння: процентиль 34 з усіх вибірок у Словаччині.
Основні іони, мінералізація і рН
Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.
Діоксид кремніюSiO2Підвищений (10 %)
Найвища 36,8 мг/лМедіана 32,2 мг/л7 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Caklovec nad obcou1992, 300 м від води. Порівняння: процентиль 93 з усіх вибірок у Словаччині.
Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях
Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.
Ілменіт (FeTiO₃)114 зразків, не більше 4115 зерен
Магнетит (Fe₃O₄)114 зразків, не більше 4115 зерен
Лимонник (FeO(OH)·nH₂O)87 зразків, не більше 815 зерен
Рутіл (TiO₂)39 зразків, не більше 315 зерен
Анатас (TiO₂)14 зразків, не більше 55 зерен
Пірит (FeS₂)8 зразків, не більше 5 зерен
Барит (BaSO₄)5 зразків, не більше 5 зерен
Гематит (Fe₂O₃)5 зразків, не більше 55 зерен
Схееліт (CaWO₄)2 зразків, не більше 1 зерен
Цінабаріт (HgS)2 зразків, не більше 5 зерен
Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)1 зразків, не більше 5 зерен
Золото (Ау)1 зразків, не більше 3 зерен
Касітеріт (SnO₂)1 зразків, не більше 1 зерен
Найближчі зразки з золотом
зразок
Золото в зразку
З води
2002
3 зерна
50 м
Породоутворюючі та допоміжні мінерали
Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)112 зразків, не більше 4115 зерен
Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)104 зразків, не більше 1815 зерен
цирконій (ZrSiO₄)84 зразків, не більше 55 зерен
Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))27 зразків, не більше 315 зерен
Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)21 зразків, не більше 55 зерен
Корунд (Al₂O₃)16 зразків, не більше 5 зерен
Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)12 зразків, не більше 5 зерен
Турмаліни (складний боросилікат)8 зразків, не більше 5 зерен
Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))3 зразків, не більше 5 зерен
Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність
Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.
Метали в підземних водах
АлюмінійАлекстремальний (1%)
Найвища 72,6 мг/лМедіана 0,0100 мг/л45 зразки49% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: štôlňa1992, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 100 з усіх вибірок у Словаччині.
літійЛіекстремальний (1%)
Найвища 571 мкг/лМедіана 8,00 мкг/л45 зразки20% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 3,0 км від води. Порівняння: процентиль 100 з усіх вибірок у Словаччині.
мідьЦуекстремальний (1%)
Найвища 32,5 мкг/лМедіана 1,93 мкг/л45 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: štôlňa1992, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
хромЦрекстремальний (1%)
Найвища 20,4 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л45 зразки56% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: štôlňa1992, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ртутьГґекстремальний (1%)
Найвища 3,40 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л45 зразки78% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
цинкЗнВисокий (5%)
Найвища 4 045 мкг/лМедіана 46,0 мкг/л45 зразки18% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1992, 100 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
миш'якАсВисокий (5%)
Найвища 5,90 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л45 зразки56% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 130 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.
кадмійЦдВисокий (5%)
Найвища 0,700 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л45 зразки93% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1992, 610 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.
АнтимонСбПідвищений (10 %)
Найвища 0,400 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л45 зразки76% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1992, 200 м від води. Порівняння: процентиль 90 з усіх вибірок у Словаччині.
ВестиПбПідвищений (10 %)
Найвища 2,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л45 зразки82% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1992, 160 м від води. Порівняння: процентиль 90 з усіх вибірок у Словаччині.
СеленСеТрохи піднесений
Найвища 1,60 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л45 зразки89% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1993, 1,9 км від води. Порівняння: процентиль 89 з усіх вибірок у Словаччині.
праскаФезвичайне значення
Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л25 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.
Радон у водах
Тип сайту
зразки
Найвищий радон
медіана
вільний свердловина
1
10,8 Bq/l
10,8 Bq/l
джерело
16
23,3 Bq/l
5,53 Bq/l
developed spring
5
23,3 Bq/l
13,7 Bq/l
но
5
11,0 Bq/l
8,70 Bq/l
Виробки шахт, родовищ і руд
Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.
Що тут було видобуто (за реєстром старих шахт)
Гґ28×
Ау20×
Фе1×
Види об'єктів майнінгу
вставати136×
псувати купу97×
піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів81×
інший тип об'єкта9×
стовбур7×
Найближчі старі шахти
Назва
Вид
видобутий
закінчений
З води
Pinga č.4
піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів
дорогоцінний опал
1859
200 м
Pinga č.5
піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів
дорогоцінний опал
1859
210 м
Halda pri bezmennej štôlni č.2
псувати купу
дорогоцінний опал
1859
250 м
Bezmenná štôlňa č.2
вставати
дорогоцінний опал
1859
260 м
Pinga č.3
піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів
дорогоцінний опал
1859
320 м
Bezmenná štôlňa č.1
вставати
дорогоцінний опал
1859
360 м
Halda pri bezmennej štôlni č.1
псувати купу
дорогоцінний опал
1859
370 м
Halda pru bezmennej štôlni č.3
псувати купу
дорогоцінний опал
1859
390 м
Pinga č.2
піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів
дорогоцінний опал
1859
400 м
Bezmenná štôlňa č.3
вставати
дорогоцінний опал
1859
400 м
Депозити та гірничодобувні зони
депозит
мінерал
Статус і організація
З води
Дубнік
ртуть руди
Депозит з очікуваним використанням резервів – Rudné bane, štátny podnik
1,4 км
Мернік
ртуть руди
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – ШҐУДШ Братислава
2,3 км
Краснопірка
коштовності
Видобутий депозит – Slovenské opálové bane, s.r.o.
2,5 км
Чічава
керамічні глини
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená
2,7 км
Чічава
керамічні глини
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená
2,7 км
Краснопірка
коштовності
Видобутий депозит – Slovenské opálové bane, s.r.o.
2,8 км
Краснопірка
коштовності
Видобутий депозит – Slovenské opálové bane, s.r.o.
2,9 км
Zlatá baňa
olovené a zinkové (polymetalické) rudy
Депозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава
3,2 км
Вехец (odhadom – preskúmanosť)
будівництво
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Інґ. Сінчак Ладіслав
3,9 км
Юскова Воля
будівництво
Видобутий депозит – EUROVIA – Каменьоломи, s.r.o.
4,2 км
Юскова Воля
будівництво
Видобутий депозит – EUROVIA – Каменьоломи, s.r.o.
4,2 км
Чемерне
цегляна сировина
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená
4,6 км
Випадки руди на металогенній карті
поява
Тип руди
Метали
Вид
З води
Dubník-okolie
Ртуть руди
Гґ
small deposit
2,4 км
Дубнік
Ртуть руди
Гґ
small deposit
2,6 км
Kuria hora
Ртуть руди
Гґ
мінерологічне явище
2,7 км
Мернік
Ртуть руди
Гґ
small deposit
2,8 км
Чічава
Ртуть руди
Гґ
мінерологічне явище
2,8 км
Нозґер
Ртуть руди
Гґ
deposit occurrence
3,0 км
Танцошка
Ртуть руди
Гґ
мінерологічне явище
3,2 км
Злата Баня
Металеві руди з поліметалево-дорогоцінного
Пб, Зн, Цу, Аґ, Ау
small deposit
3,4 км
Злата Баня
Металеві руди з поліметалево-дорогоцінного
Пб, Зн, Цу, Аґ, Ау
small deposit
3,4 км
Злата Баня – Нозґер
Антимоніто-золотий руди
Ау, Сб
мінерологічне явище
3,5 км
Свердловини та архівні звіти GeoFond
Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.
506 свердловин у смузі 3 км, з них 57 гідрогеологічних і 449 інших; з номером архівного звіту 496.
Глибина свердловини
до 10 м97×
10–30 м56×
30–100 м55×
100–300 м185×
понад 300 м93×
Найближчі свердловини
Локація
Вид
Глибина
Архівний звіт
З води
MV-4
депозит
50,0 м
14342
10 м
Замутов
широкий діаметр свердловини
20,0 м
37778 116Ac13.pdf
40 м
Замутов
свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою
20,0 м
30674 116Ac8.pdf
60 м
Замутов
свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою
13,0 м
52978 116Ac20.pdf
90 м
Замутов
широкий діаметр свердловини
70,0 м
34497 116Ac11.pdf
100 м
VZ-4
інженерно-геологічний
6,0 м
85506
110 м
VZ-3
інженерно-геологічний
6,0 м
85506
120 м
Чаклов
широкий діаметр свердловини
16,5 м
28583 116Ac4.pdf
180 м
MV-5
депозит
50,7 м
14342
210 м
Чаклов
широкий діаметр свердловини
–
28577 116Ac12.pdf
220 м
Замутов
свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою
11,5 м
52978 116Ac19.pdf
240 м
V-59
депозит
8,0 м
4111
250 м
Геотермальна енергія та мінеральні води
Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.
Джерела геотермальних і мінеральних вод
Джерело
Вид
Температура води (°C)
врожайність (л/с)
Рахувати
Найближчий від води
категорія b1
мінеральна вода
15-22
< 5
2
500 м
категорія a1
мінеральна вода
< 15
< 5
11
1,6 км
Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення
Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.
Екологічні навантаження
Локація
діяльність
субстанція
класифікація
З води
Чаклов – ареал бивалего ПД
SK2005800P
480 м
Комарани – sklad agrochemikálií
SK1001500P
1,0 км
Чаклов – складка ТКО
SK2005800P
1,5 км
Чічава – areál poľnohospodárskeho družstva
SK2005700F
2,5 км
Мернік – ortuťové bane
SK2005700F
2,7 км
Відходи сміттєзвалища
полігон
площа
Рік встановлений
моніторинг
З води
Замутов
30 м²
–
–
60 м
Замутов
30 м²
–
–
80 м
Замутов
300 м²
–
–
100 м
Замутов
–
1989
контрольований
550 м
Комарани
10 м²
–
–
1,3 км
Комарани
200 м²
–
–
1,7 км
Сіль
500 м²
1986
контрольований
2,3 км
Рудлов
450 м²
–
–
2,4 км
Зсуви та деформації схилів
Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.
Види деформацій
Зсуви45×
Схильні потоки11×
Блочні поля8×
Блокувати тріщини4×
Камені1×
ступінь активності
Потенціални39×
Стабілізовани30×
Поточний стан
SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova46×
Обробляється лише в межах обліків за шкалою 1:25 0003×
Недостатньо задокументований2×
SD prebraná z archívnych materiálov (existuje inž. geologick1×
SD zaregistrovaná v rámci terénneho výskumu na úlohe Atlas S1×
Як читати ці дані
Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
Шліхи. записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.