Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами
Середнє по рибальських ділянках водотоку
17з 100
Низька активність · середнє з 2 рибальських ділянок
Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.
Дуже висока0
Висока0
Середня0
Низька2
Найкраще вікно сьогодні
15:00–17:00
Východný Turiec č. 2, оцінка вікна 35.
Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 17:04.
Карта та рибальські ділянки водотоку
Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.
Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія
1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…
Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.
КороповіЛососеві – форельовіЛососеві – харіусові
нижчевище
Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані.
Висотний профіль водотоку
Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.
Швидкий водотікПодгорски поток: швидка вода, кам'янисте дно, перекати та ями під ними. Типові форелеві води.
Висотний профіль водотоку: від 478 до 199 м н. р. м. на 27,4 км.Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
Найвища точка
478 м н. р. м.
Найнижча точка
197 м н. р. м.
Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
281 м
Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
10 ‰
ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
1,18
Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.
Рельєф у 3D
Завантаження 3D моделі рельєфу…
Історичні знімки
Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.
Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.
Геологія та геохімія водотоку Виходни Туріец
Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку
Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 35 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.
Скеля під водою
Річковий алювій67% водопроводу
17% Метаморфічні породи, 17% гранітоїди
Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.
Вода за атласом
pH 7,7Змодельована оцінка
Тип води Ca–Mg–HCO₃–SO₄
Мінералізація 335 мг/л, помірно жорстка води (11,2 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.
Елементи в річкових осадах
1 з 15Елементи у верхніх 10%
Найвищий: Кобальт 13,7 мг/кг
Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 92. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Тепло під ногами
28°C на глибині 1000 м
тепловий потік 63 мВт/м²
Атлас геотермальної енергії Словаччини.
Природне гамма-випромінювання
61Потужність дози Ngy/H
Процентиль 89 у Словаччині
Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.
Старі шахтні виробки
371об'єктів у радіусі 3 км
видобувається: Fe, Cu, Hg
Найближчий: Dobývka (інший тип об'єкта), 40 м від води.
Золото в річкових осадах
18зразків із золотом
16 рудних мінералів в осаді
Найбільше 12 зерен в одному зразку (70 м від води). Розвідка розвідки підрахувала золоті зерна в концентраті з річкового осаду.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Мікроелементи у воді струмка
1 з 10Показники в 5%
Найвищий: Мідь 293 мкг/л
Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 99 (Rákoš).
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Аналіз свердловин та підземних вод
245свердловин у радіусі 3 км
817 аналізів води поблизу
З них 245 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.
Геотермальна енергія
19°C на гирлі свердловини
2 геотермальні свердловини у радіусі 10 км
Найтепліший: Tornaľa – HM-5, 9,4 км від води.
Екологічні тягарі та полігони
22Ділянки в межах 3 км
22 сміттєзвалищ
У межах 3 км не реєструється екологічне навантаження; Звалища лише реєструються.
Поклади та руди
95записів у радіусі 5 км
21 родовищ, 74 рудопроявів
Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.
Зсуви та деформації схилів
18площ у радіусі 3 км
3 активних
Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.
Геологічна будова під водою
Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.
Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.
Річковий алювій67%SR 72 %
Метаморфічні породи17%SR 1,4 %
Гранітоїди17%SR 1,5 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Річковий алювій: Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію.
Геологічний вік гірських порід
четверний67%
пермський17%
кристалічний фундамент17%
Найпоширеніші породи
Система
Старість
Одиниця
Пункти
четверний
голоцен
рівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Неотектонічні одиниці
позитивний блок (гірський хребет)100%SR 60 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Напрямок неотектонічних рухів
середнє піднесення64%SR 32 %
велике піднесення36%SR 26 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Регіональний геологічний відділ
Гемер пояс75%SR 5,9 %
пояс Вепора17%SR 6,4 %
інтрамонтані басейни8,3%SR 44 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Регіональний геологічний відділ (субодиниці)
Словацький карст75%SR 1,9 %
Зона Когут17%SR 2,3 %
Південний Словацький басейн8,3%SR 4,6 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Інженерно-геологічні райони
регіон низовинних родовищ33%SR 20 %
регіон відкладень гірських потоків33%SR 21 %
область низького сорту метаморфічних порід33%SR 1,7 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Інженерно-геологічні утворення
формування четвертинних відкладень67%SR 71 %
утворення епіметаморфних порід33%SR 2,2 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість території до деформацій схилу
Область стабільних площ100%SR 95 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта охоплює 6 з 12 точок на ватерлінії.
Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води
Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.
Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)
Гравій83%SR 52 %
Метаморфічні породи17%SR 2,4 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тип водоносного горизонту
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Гравій)83%SR 22 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Метаморфічні породи)17%SR 2,3 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)
міжзерновий100%SR 86 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Гідрогеологічна функція
аквіклід50%SR 2,9 %
водоносний горизонт50%SR 95 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Головна гідрогеологічна область
Мезозойка західної частини Словацького карсту, передгір'я Железника і частини Ліцинської Пагоркатини60%SR 0,0 %
кристалічний фундамент Столицке Врхи та Ревоца Врчовіна в басейні Слан30%SR 1,7 %
Четвертинна частина Римавської Котліна10%SR 0,0 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Хімічний тип підземних вод
Ца-HCO3, Ca-Мґ-HCO3, Ca-SO4-HCO367%SR 3,2 %
Ца-Мґ-HCO3 až Ca-Мґ-HCO3-SO433%SR 7,4 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Клас якості підземних вод
E50%SR 6,5 %
A38%SR 36 %
B13%SR 18 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геотермальні підземні водойми
Басейн Римава100%SR 2,8 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Хімія поверхневих вод згідно атласу
Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.
Кислотність води
pH 7,67Типовий діапазон
Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.
Жорсткість води
11,2°dH, помірно жорстка
Сума кальцію і магнію (1,99 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.
м'яка
середня
жорстка
дуже тяжко
Розчинені речовини
335Мінералізація мг/л
Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Іонний склад води
Катіони (позитивні іони)
Ца 66Мґ 26
Аніони (негативні іони)
HCO₃ 60SO₄ 36
Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃–SO₄
Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.
Основні іони
СульфатиSO474,4 мг/лпроцентиль 78
ФторидиF0,124 мг/лпроцентиль 55
МагнійМґ13,9 мг/лпроцентиль 45
КальційЦа57,1 мг/лпроцентиль 43
ХлоридиЦл6,02 мг/лпроцентиль 40
НатрійНа6,17 мг/лпроцентиль 35
КалійK2,18 мг/лпроцентиль 35
БікарбонатиHCO3158 мг/лпроцентиль 34
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Поживні речовини та органічне забруднення
Хімічне споживання киснюChSK4,70 мг/лпроцентиль 77
АмонійNH40,262 мг/лпроцентиль 75
НітратиNO36,29 мг/лпроцентиль 50
ФосфатиPO40,0708 мг/лпроцентиль 36
Метали
МарганецьМн745 мкг/лпроцентиль 96
ПраскаФе0,381 мг/лпроцентиль 88
АлюмінійАл134 мкг/лпроцентиль 68
ЦинкЗн5,38 мкг/лпроцентиль 40
Елементи в річкових відкладеннях
Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.
Потенційно токсичні та мікроелементи
КобальтЦо13,7 мг/кгпроцентиль 92
МідьЦу38,4 мг/кгпроцентиль 82
НікеельНі35,2 мг/кгпроцентиль 82
ВанадійV84,9 мг/кгпроцентиль 78
Миш'якАс8,86 мг/кгпроцентиль 71
ЖерстьСн3,24 мг/кгпроцентиль 68
РтутьГґ0,154 мг/кгпроцентиль 67
АнтимонСб0,824 мг/кгпроцентиль 63
МолібденМо0,410 мг/кгпроцентиль 56
ВісмутБі0,219 мг/кгпроцентиль 51
КадмійЦд0,182 мг/кгпроцентиль 49
ХромЦр63,9 мг/кгпроцентиль 36
ЦинкЗн78,3 мг/кгпроцентиль 29
СеленСе0,139 мг/кгпроцентиль 21
ВестиПб11,0 мг/кгпроцентиль 19
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.
Потужність дози гама-випромінювання
61Ngy/год в повітрі
Діапазон від 50 до 70 нГр/год
Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Радоновий ризик підґрунтя
середнє
Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геофізичні поля: магніти і гравітація
Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.
Магнітна аномалія
+10нТл
Діапазон від -19 до 29 нТл
Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.
негативпозитивний
Бугер гравітаційна аномалія
-7mGal
Залишковий +9,6 мг
Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.
Геотермальний потенціал
Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.
Температура породи на глибині 1000 м28°C
Щільність поверхневого тепла63mW/m²
Геотермальні підземні водойми під ватерлінією
Басейн Римава100%SR 2,8 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Рельєф, клімат і ґрунти
Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.
Висота геоморфологічних одиниць (від–до)150–818m н. р. м.
Середня висота одиниць325m н. р. м.
Середній ухил9,3°
Середня температура січня-3,8°C
Середня температура липня17,9°C
Річні опади713mm
Геоморфологічні одиниці
Високогір'я Ревока63%SR 2,4 %
Південний Словацький басейн38%SR 4,6 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геоморфологічні регіони
Словацькі гори63%SR 10 %
Лученец-Кошице депресія38%SR 7,6 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Клімато-географічні типи
клімат басейну75%SR 29 %
гірський клімат25%SR 33 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість ґрунтів до підкислення
помірно чутливі до підкислення грунти60%SR 25 %
грунти, не схильні до підкислення40%SR 27 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)
відносно чистий грунт67%SR 53 %
незабруднений ґрунт, геогенно визначений вміст деяких елементів ризику досягає граничних значень a33%SR 45 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Літогеохімічні види
Мезозойка зони Бредля і Центрально-Західних Карпат71%SR 10 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта коридору
Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.
Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.
Мікроелементи в поверхневих водах
Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.
МідьЦуекстремальний (1%)
Найвища 293 мкг/лМедіана 2,00 мкг/л16 зразки19% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Rákoš2010, 810 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ВестиПбПідвищений (10 %)
Найвища 4,00 мкг/лМедіана 3,25 мкг/л16 зразки50% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Strelnice, 20 м від води. Порівняння: процентиль 90 усіх вибірок у Словаччині.
ЛітійЛіТрохи піднесений
Найвища 20,0 мкг/лМедіана 12,5 мкг/л16 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Vých. Turiec2010, 70 м від води. Порівняння: процентиль 84 з усіх вибірок у Словаччині.
Миш'якАсТрохи піднесений
Найвища 3,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л16 зразки31% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Turiec (západný)2012, 450 м від води. Порівняння: процентиль 83 з усіх вибірок у Словаччині.
ХромЦрТрохи піднесений
Найвища 2,00 мкг/лМедіана 1,50 мкг/л16 зразки50% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Strelnice, 20 м від води. Порівняння: процентиль 75 усіх вибірок у Словаччині.
СтронційСрзвичайне значення
Найвища 288 мкг/лМедіана 288 мкг/л1 зразок
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Turiec2007, 120 м від води. Порівняння: процентиль 70 з усіх вибірок у Словаччині.
БарійБазвичайне значення
Найвища 57,0 мкг/лМедіана 12,5 мкг/л16 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Turiec (západný)2012, 450 м від води. Порівняння: процентиль 68 з усіх вибірок у Словаччині.
СеленСенижче половини Словаччини
Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л8 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Turiec2012, 560 м від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.
АнтимонСбнижче половини Словаччини
Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л8 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Strelnice, 20 м від води. Порівняння: процентиль 37 усіх вибірок у Словаччині.
КадмійЦднижче половини Словаччини
Найвища 0,150 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л8 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Turiec, 560 м від води. Порівняння: процентиль 26 усіх вибірок у Словаччині.
Основні іони, мінералізація і рН
Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.
Діоксид кремніюSiO2Трохи піднесений
Найвища 18,4 мг/лМедіана 14,8 мг/л8 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Vých. Turiec2010, 50 м від води. Порівняння: процентиль 75 з усіх вибірок у Словаччині.
Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях
Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.
Рутіл (TiO₂)126 зразків, не більше 650 зерен
Магнетит (Fe₃O₄)119 зразків, не більше 2179 зерен
Ілменіт (FeTiO₃)101 зразків, не більше 4115 зерен
Пірит (FeS₂)95 зразків, не більше 4250 зерен
Лимонник (FeO(OH)·nH₂O)72 зразків, не більше 4429 зерен
Анатас (TiO₂)68 зразків, не більше 850 зерен
Гематит (Fe₂O₃)44 зразків, не більше 4720 зерен
Схееліт (CaWO₄)39 зразків, не більше 78 зерен
Цінабаріт (HgS)35 зразків, не більше 56 зерен
Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)27 зразків, не більше 55 зерен
Барит (BaSO₄)24 зразків, не більше 55 зерен
Золото (Ау)18 зразків, не більше 12 зерен
Халькопірит (CuFeS₂)11 зразків, не більше 6 зерен
Арсенопіріт (FeAsS)2 зразків, не більше 5 зерен
Касітеріт (SnO₂)1 зразків, не більше 2 зерен
Малахіт (Cu₂CO₃(OH)₂)1 зразків, не більше 1 зерен
Найближчі зразки з золотом
Зразок
Золото в зразку
З води
180i
1 зерно
10 м
242f
1 зерно
30 м
357g
2 зерна
40 м
200b
1 зерно
60 м
179i
2 зерна
70 м
362g
12 зерен
70 м
351g
1 зерно
80 м
358g
2 зерна
90 м
Породоутворюючі та допоміжні мінерали
Цирконій (ZrSiO₄)126 зразків, не більше 815 зерен
Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)117 зразків, не більше 3500 зерен
Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)111 зразків, не більше 3500 зерен
Тітаніт (CaTiSiO₅)104 зразків, не більше 889 зерен
Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))99 зразків, не більше 1500 зерен
Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))91 зразків, не більше 1250 зерен
Турмаліни (складний боросилікат)84 зразків, не більше 850 зерен
Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)67 зразків, не більше 2000 зерен
Корунд (Al₂O₃)34 зразків, не більше 55 зерен
Сілліманіт (Al₂SiO₅)1 зразків, не більше 25 зерен
Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність
Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.
Види хімічної води поблизу
Ца-HCO341×
Ца-Мґ-HCO317×
Ца-Мґ-HCO3-SO43×
Ца-Цл-HCO32×
Ца-SO4-HCO32×
Ца-Мґ-SO4-HCO32×
Ца-HCO3-SO42×
Ца-NO3-HCO31×
Клас якості води за гідрогеохімічною картою
клас A21×
клас E14×
клас D12×
клас H8×
клас G8×
клас B8×
клас F5×
клас C2×
Метали в підземних водах
ХромЦрВисокий (5%)
Найвища 9,00 мкг/лМедіана 0,600 мкг/л60 зразки40% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1993, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 98 з усіх вибірок у Словаччині.
ЦинкЗнВисокий (5%)
Найвища 2 162 мкг/лМедіана 23,0 мкг/л60 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1993, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.
РтутьГґВисокий (5%)
Найвища 0,300 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л60 зразки95% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1993, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.
АнтимонСбВисокий (5%)
Найвища 1,00 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л60 зразки95% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 880 м від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.
ЛітійЛіВисокий (5%)
Найвища 57,0 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л60 зразки72% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.
АлюмінійАлПідвищений (10 %)
Найвища 0,0700 мг/лМедіана 0,00500 мг/л60 зразки88% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1993, 650 м від води. Порівняння: процентиль 94 з усіх вибірок у Словаччині.
Миш'якАсПідвищений (10 %)
Найвища 3,40 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л60 зразки92% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 880 м від води. Порівняння: процентиль 93 з усіх вибірок у Словаччині.
СеленСеПідвищений (10 %)
Найвища 1,90 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л60 зразки93% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1993, 650 м від води. Порівняння: процентиль 91 з усіх вибірок у Словаччині.
ВестиПбПідвищений (10 %)
Найвища 2,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л60 зразки87% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1993, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 90 з усіх вибірок у Словаччині.
МідьЦуТрохи піднесений
Найвища 3,60 мкг/лМедіана 0,600 мкг/л60 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1993, 100 м від води. Порівняння: процентиль 88 з усіх вибірок у Словаччині.
ПраскаФезвичайне значення
Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л15 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1993, 1,2 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.
КадмійЦднижче половини Словаччини
Найвища 0,250 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л60 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 1,3 км від води. Порівняння: процентиль 47 з усіх вибірок у Словаччині.
Радон у водах
Тип сайту
Зразки
Найвищий радон
Медіана
но
6
24,3 Bq/l
8,05 Bq/l
developed spring
10
65,4 Bq/l
35,2 Bq/l
джерело
12
89,0 Bq/l
23,8 Bq/l
джерело води для індивідуального постачання
6
94,8 Bq/l
17,3 Bq/l
потік, річка
1
1,95 Bq/l
1,95 Bq/l
Виробки шахт, родовищ і руд
Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.
Що тут було видобуто (за реєстром старих шахт)
Фе320×
Цу72×
Гґ3×
Види об'єктів майнінгу
піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів156×
псувати купу103×
вставати85×
інший тип об'єкта18×
стовбур9×
Найближчі старі шахти
Назва
Вид
Видобутий
Закінчений
З води
Добивка
інший тип об'єкта
магнезит
1963
40 м
Добивка
інший тип об'єкта
магнезит
1963
40 м
Halda z Dedičnej štôlne Joref
псувати купу
Fe руди (сидерит, анкеріт)
60 м
Dedičná štôlňa Jozef
вставати
сидерит, анкеріт
80 м
Kaplánka štôlňa
вставати
Fe руди – лимонник
80 м
Псувати купу
псувати купу
Fe ore
1965
80 м
Kaplánka štôlňa
вставати
Fe руди – лимонник
80 м
Псувати купу
псувати купу
Fe ore
1965
90 м
Dolnosirkovská štôlňa
вставати
Fe руди
1965
90 м
Halda Dolnosirkovskej štôlne
псувати купу
Fe ore
1965
90 м
Депозити та гірничодобувні зони
Депозит
Мінерал
Статус і організація
З води
Ґемерска Вес
гіпс
Депозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава
1,0 км
Ґемерска Вес
барит
Депозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава
1,0 км
Ґемерска Вес
ангідрит
Депозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава
1,0 км
Ґемерска Вес
ангідрит
Депозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава
1,0 км
Ґемерска Вес
гіпс
Депозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава
1,0 км
Ґемерска Вес
барит
Депозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава
1,0 км
Плоске
магнезит
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená
2,4 км
Каменяни
декоративний камінь
Депозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава
3,5 км
Мокра Лука – Ревуца
цегляна сировина
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená
4,0 км
Мокра Лука – Ревуца
цегляна сировина
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená
4,0 км
Мокра Лука
будівництво
Депозит з очікуваним використанням резервів – VSK MINERAL s.r.o.
Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.
245 свердловин у смузі 3 км, з них 52 гідрогеологічних і 193 інших; з номером архівного звіту 245.
Глибина свердловини
до 10 м57×
10–30 м31×
30–100 м45×
100–300 м86×
понад 300 м12×
Найближчі свердловини
Локація
Вид
Глибина
Архівний звіт
З води
KM-1
інженерно-геологічний
7,0 м
86846
10 м
S-15
депозит
218,1 м
1735
10 м
Стрелніце
негативна свердловина
15,0 м
58114 125Da72.pdf
20 м
S-21
депозит
174,8 м
1735
20 м
Стрелніца
широкий діаметр свердловини
60,0 м
58114 125Da73.pdf
30 м
Стрелніце
широкий діаметр свердловини
57,0 м
72946 125Bc21.pdf
40 м
Стрелніце
негативна свердловина
9,2 м
12881 125Bc6.pdf
40 м
S-4
депозит
169,7 м
1735
40 м
KM-2
інженерно-геологічний
7,0 м
86846
50 м
S-2
інженерно-геологічний
30,0 м
2851
50 м
S-3
депозит
168,5 м
1496
50 м
S-1
депозит
131,9 м
1496
50 м
Геотермальна енергія та мінеральні води
Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.
Свердловина
Температура
Урожай
Глибина
Хімічний тип води
Оперувати
З води
Торналя – HVŠ-1
18 °C
20,0 л/с
108 м
Ца-Мґ-HCO3-SO4
у вживанні
7,5 км
Торналя – HM-5
19 °C
–
158 м
Ца-HCO3
використовується без звітності даних
9,4 км
Джерела геотермальних і мінеральних вод
Джерело
Вид
Температура води (°C)
Врожайність (л/с)
Рахувати
Найближчий від води
MEL-1
геотермальна вода
55 – 80
< 5
1
4,6 км
категорія a1
мінеральна вода
< 15
< 5
9
4,8 км
категорія Торналя – Кралік
термальні купальні
–
–
1
8,8 км
категорія a2
мінеральна вода
< 15
5-15
1
8,9 км
категорія b2
мінеральна вода
15-22
5-15
1
9,1 км
категорія b3
мінеральна вода
15-22
16-30
1
9,2 км
Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення
Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.
Відходи сміттєзвалища
Полігон
Площа
Рік встановлений
Моніторинг
З води
Каменяни
500 м²
–
–
50 м
Сірк
750 м²
–
–
60 м
Држковце
–
–
–
130 м
Држковце
–
–
–
210 м
Шробарка – Сірк
600 м²
–
–
560 м
Ракош – Ракош прі Єлшаве
300 м²
–
–
640 м
Ладіслав – Сірк
100 м²
–
–
830 м
Железнік – Сірк
300 м²
–
–
910 м
Зсуви та деформації схилів
Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.
Види деформацій
Зсуви15×
Блочні поля2×
Блокувати тріщини1×
Ступінь активності
Потенціални8×
Стабілізовани7×
Актівни3×
Поточний стан
SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova8×
SD prebraná z archívnych materiálov (existuje inž. geologick4×
Обробляється лише в межах обліків за шкалою 1:25 0002×
Недостатньо задокументований1×
SD zaregistrovaná v rámci terénneho výskumu na úlohe Atlas S1×
Як читати ці дані
Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.