Puntuación de condiciones de pesca, la mejor ventana del día y cotos de pesca desde las mejores condiciones Actividad baja · promedio de 3 cotos de pesca La mayoría de los cotos de pesca tienen su mejor ventana alrededor de las 15:00. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una previsión de picadas. Recalculado a las 09:46. Trazado del curso de agua y sus cotos de pesca. Puedes cambiar el color de la línea a las condiciones de hoy, la calidad o cualquier otro parámetro. Filtros detalladosregión, distrito, lecho, profundidad, sombra, satélites, química del agua, contaminación, peces, geología Mueve el mapa con dos dedos. En pantalla completa basta con uno. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una predicción de picadas. De cada coto de pesca ves de qué se compone, cuán respaldada está por los datos y de dónde proceden. Medición del nivel del agua, temperatura y caudal, clima junto al curso de agua y estado desde satélites Cómo desciende el curso de agua aguas abajo: caída, pendiente y velocidad del agua. Curso de agua rápido Podhorský potok: agua rápida, fondo pedregoso, rápidos y las pozas debajo de ellos. Aguas trucheras típicas. Fuente: Open Topo Data (eudem25m), 4 nov 2026. La pendiente y la caída son aproximadas y solo incluyen los tramos de los cotos de pesca. Cargando el modelo de terreno 3D… Evolución del entorno y la naturaleza de 2019 a 2025: cómo cambian las orillas, la vegetación y el paisaje alrededor del agua. Las imágenes cambian automáticamente; también puedes explorarlas manualmente. Ortofotomosaico de Eslovaquia © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. El año y el día de las imágenes dependen de la ubicación, por lo que los distintos años pueden diferir en la estación y el clima. Calidad del agua según el SHMÚ, depuradoras cerca de los cotos de pesca y aguas subterráneas del entorno 0 de 3 de los cotos de pesca del curso de agua con datos de SHMÚ tienen una norma incumplida en el sitio más cercano en al menos un indicador. 0 de 2 cotos de pesca con mediciones tienen cerca agua subterránea por encima del límite en al menos un indicador. Contaminación del agua en la cuenca: HornádAgua contaminada en Eslovaquia Fuente: SHMÚ (anuarios de calidad de las aguas superficiales y subterráneas), registro de depuradoras del VÚVH y EEA. Un punto de medición del SHMÚ se asigna a un coto de pesca por el mismo nombre del curso de agua y por distancia; el anuario enumera los puntos que no cumplieron la norma, por lo que la ausencia de un punto no prueba que el agua esté limpia. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 27 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek63 % čiary vody 25 % flyš, 13 % mladé sedimenty Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,4modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 510 mg/l, tvrdá voda (17,3 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 7 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Nikel 56,2 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 36°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 65 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 65 °C (prírastok 29 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 46nGy/h dávkový príkon 21. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 10objektov do 3 km Najbližšie: odkalisko Rudňany (odkalisko), 1,7 km od vody. 2vzorky so zlatom 14 rudných minerálov v sedimente Najviac 1 zrno v jednej vzorke (50 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 5 de 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Meď 518 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (700m Z od K538). 300vrtov do 3 km 839 rozborov vody v okolí Z toho 298 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 31°C na ústí vrtu 3 geotermálne vrty do 10 km Najteplejší: Arnutovce – HKJ-3, výdatnosť 11,8 l/s, 6,4 km od vody. 37lokalít do 3 km 1 záťaž, 36 skládok Najbližšia záťaž: Spišská Nová Ves – rušňové depo, 2,9 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 81záznamov do 5 km 18 ložísk, 63 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 39plôch do 3 km 1 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 8 z 10 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,37typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 17,3°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (3,09 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 510mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 46nGy/h vo vzduchu rozsah 45 až 55 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 36 / 65 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 29 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 65 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: 700m Z od K538, 1993, 530 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Levočský potok, 50 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Levočský potok, 1992, 60 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Markušovce, 2000, 860 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Markušovce, 2000, 860 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Markušovce, 2000, 860 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hornád, 1992, 920 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hornád, 1992, 920 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 800m S od K613 Lúč, 1993, 990 m od vody. Porovnanie: 78. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Odorica, potok, 1992, 140 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Odorica, potok, 1992, 140 m od vody. Porovnanie: 73. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,1 km od vody. Porovnanie: 100. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 110 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,3 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 450 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,9 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,1 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 540 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,3 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 580 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 300 vrtov v pásme 3 km, z toho 139 hydrogeologických a 161 ostatných; s číslom archívnej správy 298. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Quién gestiona los cotos de pesca y dónde están Cuenca: Bodrog y Hornád
Ahora junto al agua
Hoy en el curso de agua Levočský potok
Promedio de los cotos de pesca del curso de agua
Cuándo es la mejor ventanacuántos cotos de pesca tienen su mejor ventana de dos horas en una hora determinada
Mapa y cotos de pesca del curso de agua
Estado del agua en el curso de agua
Niveles de agua en el curso de agua
Estación Estado Cambio Temperatura Markušovce 34 cm – Perfil de elevación del curso de agua
Terreno en 3D
Imágenes históricas



Contaminación del agua en el curso de agua Levočský potok
Aguas superficiales cerca de los cotos de pescasitio de monitoreo SHMÚ más cercano, 2025
Aguas subterráneas: valores medidosvalor típico de estaciones a menos de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Levočský potok
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Puntos kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 5× paleogén oligocén – miocén bielopotocké súvrstvie 2× kvartér pleistocén – holocén deluviálne sedimenty vcelku: litofaciálne nerozlíšené svahoviny a sutiny 1× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Regionálne geologické členenie
Regionálne geologické členenie (podjednotky)
Inžinierskogeologické rajóny
Inžinierskogeologické formácie
Náchylnosť územia na svahové deformácie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Genetický typ podzemných vôd
Chemický typ podzemných vôd
Trieda kvality podzemných vôd
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidez del agua
Dureza del agua
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
73,2 mg/l78. percentil85,0 mg/l75. percentil23,5 mg/l74. percentil5,11 mg/l74. percentil279 mg/l71. percentil18,1 mg/l66. percentil12,4 mg/l63. percentil0,116 mg/l51. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,482 mg/l80. percentil11,6 mg/l78. percentil3,50 mg/l57. percentil0,0431 mg/l22. percentilMetales
522 μg/l95. percentil0,327 mg/l86. percentil62,5 μg/l68. percentil6,53 μg/l49. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
56,2 mg/kg95. percentil140 mg/kg95. percentil20,2 mg/kg95. percentil1,88 mg/kg95. percentil1,11 mg/kg95. percentil7,23 mg/kg95. percentil0,982 mg/kg94. percentil171 mg/kg85. percentil13,9 mg/kg84. percentil101 mg/kg82. percentil0,423 mg/kg80. percentil0,236 mg/kg61. percentil13,6 mg/kg38. percentil6,96 mg/kg26. percentil56,1 mg/kg20. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1,13 %83. percentil835 mg/kg49. percentil1,47 %44. percentil747 mg/kg36. percentil1,57 %35. percentil4074 mg/kg34. percentil5,05 %28. percentil0,714 %28. percentil2,27 %25. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
69,1 mg/kg73. percentil466 mg/kg71. percentil493 mg/kg68. percentil32,9 mg/kg67. percentil62,5 mg/kg62. percentil87,2 mg/kg46. percentil26,6 mg/kg44. percentil1,02 mg/kg29. percentil108 mg/kg23. percentil10,2 mg/kg21. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,32 %58. percentil2,33 ppm23. percentil6,32 ppm15. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Geomorfologické celky
Geomorfologické oblasti
Klimatickogeografické typy
Kontaminácia pôd (mapa 1:500 000)
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Vzorka Zlato vo vzorke Od vody 2970 1 zrno 50 m TP-2932 1 zrno 100 m Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián fuente 19 28,4 Bq/l 2,10 Bq/l vrt s prelivom 1 0,900 Bq/l 0,900 Bq/l studňa 1 2,30 Bq/l 2,30 Bq/l upravený prameň 7 31,0 Bq/l 4,80 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 11,1 Bq/l 11,1 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 3 15,6 Bq/l 8,04 Bq/l potok, rieka 1 1,34 Bq/l 1,34 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nombre Especie Ťažené Ukončenie Od vody odkalisko Rudňany odkalisko 1,7 km Halda štôlne RŠT-1 halda vápence 1975 1,8 km Štôlňa RŠT-1 štôlňa vápence 1975 1,9 km Halda štôlne RŠT-2 halda vápence 1975 1,9 km Štôlňa RŠT-2 štôlňa vápence 1975 2,0 km Štôlňa RŠT-1 štôlňa vápence 1975 2,0 km Halda štôlne RŠT-3 halda vápence 1975 2,1 km Štôlňa RŠT-3 štôlňa vápence 1975 2,1 km Štôlňa RŠT-2 štôlňa vápence 1975 2,2 km Štôlňa RŠT-3 štôlňa vápence 1975 2,4 km Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Baláž I štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Ing. Babej Jozef B-Gas 120 m Levoča – Baláž štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – MATRIXSLOVAKIASERVIS, s.r.o. 250 m Markušovce I barit Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – RIS, a.s. 1,6 km Markušovce I barit Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – RIS, a.s. 1,8 km Markušovce I barit Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – RIS, a.s. 1,8 km Markušovce vápenec vysokopercentný Ťažené ložisko – VSK MINERAL s.r.o. 2,3 km Markušovce vápenec vysokopercentný Ťažené ložisko – VSK MINERAL s.r.o. 2,3 km Odorín vápnitý slieň Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 2,5 km Rudňany stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – DOPRAVEX kameňolomy, s. r. o. 2,9 km Spišský Hrhov stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – DOPRAVEX kameňolomy, s. r. o. 3,4 km Matejovce nad Hornádom sadrovec Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 3,8 km Matejovce nad Hornádom anhydrit Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 3,8 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Metales Especie Od vody Markušovce Hliníkové rudy (bauxity) Al ložiskový výskyt 1,9 km Matejovce nad Hornádom Uránovo-molybdénové rudy Cu, U, Mo ložiskový výskyt 2,5 km Rudňany – Severná žila Komplexné železné rudy Fe, Cu malé ložisko 3,6 km Závadka pri Nálepkove, Stožky Železné rudy Fe mineralogický výskyt 3,8 km Závadka pri Nálepkove, Slivníky Medené rudy Cu, U mineralogický výskyt 4,0 km Chrásť nad Hornádom Hliníkové rudy (bauxity) Al mineralogický výskyt 4,0 km Rudňany Komplexné železné rudy Fe, Cu, barit malé ložisko 4,2 km Chrasť nad Hornádom, žily Ján, Lendava a Miloj Komplexné železné rudy Fe, Cu ložiskový výskyt 4,2 km Rudňany – Matej a Jakub žila Komplexné železné rudy Fe, Cu malé ložisko 4,3 km Hnilčík, žily Izabela, Farský grund a Baniská Komplexné železné rudy Fe, Cu ložiskový výskyt 4,3 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Ubicación Especie Profundidad Archívna správa Od vody Harichovce pozorovací vrt SHMÚ 6,6 m 21365 114Aa6.pdf10 m JV 16-02 inžiniersko-geologický 5,0 m 8765420 m Levočská dolina úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 150,2 m 66203 102Cc29.pdf40 m Levočské Lúky úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 6,7 m 13672 114Aa17.pdf40 m Levoča širokoprofilový vrt – 64931 102Cc23.pdf40 m Levočské Lúky úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 9,2 m 13672 114Aa19.pdf50 m BK-VMr-30 ložiskový 8,8 m 1289250 m Levočská dolina úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 80,9 m 66203 102Cc31.pdf60 m BK-VMr-27 ložiskový 7,4 m 1289270 m V-2 inžiniersko-geologický 4,5 m 8723070 m Levoča 43,0 m 71466 102Cc39.pdf80 m BK-VMr-29 ložiskový 8,2 m 1289280 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatura Výdatnosť Profundidad Chemický typ vody Využívanie Od vody Danišovce – DH-1 – 0,1 l/s 1000 m – nevyužívaný 2,5 km Arnutovce – HKJ-3 31 °C 11,8 l/s 1133 m Ca-Mg-HCO3 nevyužívaný 6,4 km Letanovce – HKJ-4 25 °C 8,0 l/s 607 m Ca-Mg-HCO3 nevyužívaný 8,7 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Fuente Especie Temperatura del agua (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 10 480 m HKJ-3 geotermálna voda 22 – 38 5 – 15 1 6,1 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Ubicación Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Spišská Nová Ves – rušňové depo SK2004900F 2,9 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Markušovce 210 m² 1985 – 30 m Levoča 300 m² 1985 – 50 m Levočské Lúky – Levoča 500 m² 1993 – 120 m Levoča 400 m² 1992 – 130 m Levoča 1 000 m² 1989 – 160 m Levočská dolina – Levoča 2 500 m² 1987 – 160 m Levoča 60 m² 1992 – 210 m Lieskovany 100 m² 1990 – 250 m Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizaciones y ubicación
Organizaciones en el curso de aguaquién gestiona los cotos de pesca y qué condiciones hay allí hoy
Más cursos de agua cercanos
Esta página solo está traducida en parte. Las partes sin traducir se muestran en eslovaco, el idioma original del sitio. Abrir el original en eslovaco
13de 100
1445cotos de pesca
Color del mapa
Cargando el mapa…
inferiorsuperior
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
CobreCuextrémna (horný 1 %)
najvyššie 518 μg/lmedián 1,80 μg/l27 vzoriek19 % pod medzou stanovenia
CadmioCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 2,10 μg/lmedián 0,250 μg/l27 vzoriek7 % pod medzou stanovenia
CromoCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 13,1 μg/lmedián 3,80 μg/l27 vzoriek
AntimonioSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 16,0 μg/lmedián 0,500 μg/l27 vzoriek59 % pod medzou stanovenia
PlomoPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 2,50 μg/l27 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 6,00 μg/lmedián 0,500 μg/l27 vzoriek56 % pod medzou stanovenia
StronciumSrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 610 μg/lmedián 280 μg/l27 vzoriek
LítiumLizvýšená (horných 10 %)
najvyššie 31,0 μg/lmedián 16,0 μg/l27 vzoriek
BáriumBamierne zvýšená
najvyššie 70,0 μg/lmedián 40,0 μg/l27 vzoriek
SelenioSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l27 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 17,3 mg/lmedián 8,57 mg/l27 vzoriek
LítiumLiextrémna (horný 1 %)
najvyššie 590 μg/lmedián 17,5 μg/l64 vzoriek5 % pod medzou stanovenia
SelenioSeextrémna (horný 1 %)
najvyššie 9,60 μg/lmedián 0,500 μg/l64 vzoriek84 % pod medzou stanovenia
MercurioHgextrémna (horný 1 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,100 μg/l64 vzoriek89 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 8,90 μg/lmedián 0,100 μg/l64 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
AluminioAlextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,210 mg/lmedián 0,00750 mg/l64 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
PlomoPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 7,00 μg/lmedián 0,500 μg/l64 vzoriek63 % pod medzou stanovenia
CromoCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,50 μg/lmedián 0,250 μg/l64 vzoriek56 % pod medzou stanovenia
CadmioCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,20 μg/lmedián 0,250 μg/l64 vzoriek97 % pod medzou stanovenia
CobreCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,10 μg/lmedián 0,700 μg/l64 vzoriek
CincZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1 540 μg/lmedián 5,00 μg/l64 vzoriek34 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 3,20 μg/lmedián 0,500 μg/l64 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
HierroFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l27 vzoriek100 % pod medzou stanovenia




