Puntuación de condiciones de pesca, la mejor ventana del día y cotos de pesca desde las mejores condiciones Actividad baja · promedio de 2 cotos de pesca 06:00–08:00 Gidra č. 1b, puntuación de la ventana 17. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una previsión de picadas. Recalculado a las 08:04. Trazado del curso de agua y sus cotos de pesca. Puedes cambiar el color de la línea a las condiciones de hoy, la calidad o cualquier otro parámetro. Filtros detalladosregión, distrito, lecho, profundidad, sombra, satélites, química del agua, contaminación, peces, geología Mueve el mapa con dos dedos. En pantalla completa basta con uno. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una predicción de picadas. De cada coto de pesca ves de qué se compone, cuán respaldada está por los datos y de dónde proceden. Medición del nivel del agua, temperatura y caudal, clima junto al curso de agua y estado desde satélites Cómo desciende el curso de agua aguas abajo: caída, pendiente y velocidad del agua. Curso de agua vivo Un río de piedemonte con fondo de grava y corriente rápida. Aquí el tímalo y la trucha ya prosperan. Fuente: Open Topo Data (eudem25m), 4 nov 2026. La pendiente y la caída son aproximadas y solo incluyen los tramos de los cotos de pesca. Cargando el modelo de terreno 3D… Evolución del entorno y la naturaleza de 2017 a 2023: cómo cambian las orillas, la vegetación y el paisaje alrededor del agua. Las imágenes cambian automáticamente; también puedes explorarlas manualmente. Ortofotomosaico de Eslovaquia © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. El año y el día de las imágenes dependen de la ubicación, por lo que los distintos años pueden diferir en la estación y el clima. Calidad del agua según el SHMÚ, depuradoras cerca de los cotos de pesca y aguas subterráneas del entorno 1 de 1 cotos de pesca del curso de agua con datos de SHMÚ: el sitio más cercano tiene una norma incumplida en al menos un indicador. 1 de 2 cotos de pesca con mediciones tienen cerca agua subterránea por encima del límite en al menos un indicador. Contaminación del agua en la cuenca: VáhAgua contaminada en Eslovaquia Fuente: SHMÚ (anuarios de calidad de las aguas superficiales y subterráneas), registro de depuradoras del VÚVH y EEA. Un punto de medición del SHMÚ se asigna a un coto de pesca por el mismo nombre del curso de agua y por distancia; el anuario enumera los puntos que no cumplieron la norma, por lo que la ausencia de un punto no prueba que el agua esté limpia. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 42 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek71 % čiary vody 14 % metamorfity, 14 % mladé sedimenty Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,9modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 495 mg/l, tvrdá voda (16,3 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Selén 0,397 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 77. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 42°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 69 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 83 °C (prírastok 40 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 55nGy/h dávkový príkon 72. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 12objektov do 3 km ťažené: Cu Najbližšie: Povrchové dobývky (iný druh objektu), 620 m od vody. 4vzorky so zlatom 13 rudných minerálov v sedimente Najviac 5 zŕn v jednej vzorke (10 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 2 de 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Bárium 434 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (potok, 800 m JV od kóty Geldek 495). 927vrtov do 3 km 1105 rozborov vody v okolí Z toho 750 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 81°C na ústí vrtu 3 geotermálne vrty do 10 km Najteplejší: Galanta – FGG-2, výdatnosť 25,0 l/s, 6,8 km od vody. 32lokalít do 3 km 9 záťaží, 23 skládok Najbližšia záťaž: PK (003) / Častá – Pri Pajdle – skládka s OP, 120 m od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 29záznamov do 5 km 6 ložísk, 23 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 2plôch do 3 km 1 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 7 z 14 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,92typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 16,3°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,90 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 495mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 55nGy/h vo vzduchu rozsah 48 až 59 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 42 / 83 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 40 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 69 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: potok, 800 m JV od kóty Geldek 495, 1999, 410 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Gidra, potok, 1999, 90 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Gidra, kanál, 50 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Abrahámsky, kanál, 1996, 570 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 200 m V od obce, križ. kanal. s vedením, 1999, 440 m od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: pod pieskovňou, za RD, 1999, 80 m od vody. Porovnanie: 82. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Močiarny, kanál, 1999, 710 m od vody. Porovnanie: 78. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Gidra, kanál, 1996, 20 m od vody. Porovnanie: 73. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Gidra, kanál, 1996, 10 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Gidra, kanál, 1996, 10 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Močiarny, kanál, 1999, 710 m od vody. Porovnanie: 79. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 170 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 520 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,3 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 350 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 520 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 170 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 600 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 70 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 927 vrtov v pásme 3 km, z toho 167 hydrogeologických a 760 ostatných; s číslom archívnej správy 750. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Quién gestiona los cotos de pesca y dónde están Cuenca: Váh
Ahora junto al agua
Hoy en el curso de agua Gidra
Promedio de los cotos de pesca del curso de agua
Mejor franja horaria de hoy
Mapa y cotos de pesca del curso de agua
Estado del agua en el curso de agua
Niveles de agua en el curso de agua
Estación Estado Cambio Temperatura Píla 10 cm 0,3 °C Perfil de elevación del curso de agua
Terreno en 3D
Imágenes históricas



Contaminación del agua en el curso de agua Gidra
Aguas superficiales cerca de los cotos de pescasitio de monitoreo SHMÚ más cercano, 2025
1 cotos de pesca no tienen datos de SHMÚ: en su curso de agua no hay cerca ningún punto de control con el mismo nombre.Cotos de pesca más contaminadostodas con norma incumplida
Aguas subterráneas: valores medidosvalor típico de estaciones a menos de 10 km, 2025
Nitratos más altos
Geológia a geochémia toku Gidra
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Puntos kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 3× trias starší trias lúžňanské súvrstvie 1× kvartér pleistocén fluviálne sedimenty: štrky, piesčité štrky a piesky dnovej akumulácie v nízkych terasách 1× kvartér holocén antropogénne sedimenty: navážky, haldy a skládky 1× kvartér pleistocén – holocén deluviálno-fluviálne sedimenty: prevažne ronové hliny, piesčité hliny s úlomkami, jemnozrnné piesky a splachy 1× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Genetický typ podzemných vôd
Trieda kvality podzemných vôd
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidez del agua
Dureza del agua
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
69,5 mg/l75. percentil82,1 mg/l71. percentil4,70 mg/l71. percentil14,3 mg/l69. percentil0,158 mg/l69. percentil268 mg/l68. percentil20,7 mg/l68. percentil17,1 mg/l65. percentilŽiviny a organické znečistenie
16,5 mg/l88. percentil0,429 mg/l84. percentil0,532 mg/l83. percentil4,20 mg/l70. percentilMetales
15,4 μg/l80. percentil50,6 μg/l43. percentil22,4 μg/l42. percentil0,0583 mg/l27. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,397 mg/kg77. percentil31,4 mg/kg74. percentil0,476 mg/kg66. percentil113 mg/kg64. percentil0,238 mg/kg61. percentil17,4 mg/kg59. percentil0,676 mg/kg53. percentil0,224 mg/kg53. percentil6,62 mg/kg50. percentil0,0931 mg/kg45. percentil22,1 mg/kg38. percentil7,64 mg/kg36. percentil2,16 mg/kg29. percentil58,7 mg/kg26. percentil56,9 mg/kg26. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1,06 %78. percentil915 mg/kg59. percentil1,55 %55. percentil4607 mg/kg55. percentil2,00 %49. percentil0,815 %42. percentil5,40 %42. percentil637 mg/kg23. percentil2,18 %19. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
20,4 mg/kg92. percentil492 mg/kg67. percentil444 mg/kg64. percentil62,5 mg/kg62. percentil146 mg/kg59. percentil87,5 mg/kg47. percentil57,1 mg/kg40. percentil24,7 mg/kg33. percentil1,10 mg/kg33. percentil26,0 mg/kg29. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,49 %84. percentil2,73 ppm67. percentil7,81 ppm64. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Vzorka Zlato vo vzorke Od vody 6 5 zŕn 10 m 7 1 zrno 20 m 4 1 zrno 30 m 9 1 zrno 80 m Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián studňa 26 25,8 Bq/l 9,01 Bq/l vrt s prelivom termálnej a minerálnej vody 1 1,04 Bq/l 1,04 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 2 19,4 Bq/l 13,4 Bq/l iné 3 10,2 Bq/l 6,78 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 8 21,6 Bq/l 10,8 Bq/l potok, rieka 4 7,17 Bq/l 2,49 Bq/l fuente 6 49,9 Bq/l 18,1 Bq/l upravený prameň 1 6,93 Bq/l 6,93 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nombre Especie Ťažené Ukončenie Od vody Povrchové dobývky iný druh objektu Au? (asi zámena s chalkopyritom) 1677 620 m Halda pri povrchových dobývkach halda Au? (asi zámena s chalkopyritom) 1677 620 m Horná Mária štôlňa štôlňa pyrit-chalkopyritové rudy 1930 660 m Halda pri Hornej Mária štôlni halda pyrit-chalkopyritové rudy 1930 670 m Pinga pinga, pingový ťah Cu rudy(?) 690 m Dolná Mária štôlňa štôlňa pyrit – chalkopyritové rudy 1954 720 m Pingy pinga, pingový ťah Cu rudy(?) 780 m Dolná Mária štôlňa štôlňa pyrit – chalkopyritové rudy 1954 790 m Halda pri dolnej Mária štôlni halda pyrit-chalkopyritové rudy 1954 830 m Povrchová dobývka iný druh objektu stavebný kameň? 1,3 km Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Pusté Úľany štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – LEON Plus s.r.o. 3,2 km Pusté Úľany štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – NIBES s.r.o. 3,3 km Veľký Grob štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – ALAS SLOVAKIA, s.r.o. 3,5 km Veľký Grob štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – ALAS SLOVAKIA, s.r.o. 3,8 km Veľký Grob štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – ALAS SLOVAKIA, s.r.o. 3,8 km Veľký Grob štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – ALAS SLOVAKIA, s.r.o. 3,8 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Metales Especie Od vody Častá Polymetalické rudy Cu, Pb mineralogický výskyt 870 m Harmónia-Dolinkovský vrch Polymetalické rudy Pb mineralogický výskyt 4,1 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Ubicación Especie Profundidad Archívna správa Od vody Tomky úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 20,0 m 82688 131Ac39.pdf10 m Štefanová monitorovací vrt 267,0 m 75962 131Dd39.pdf10 m V-1/208 inžiniersko-geologický 15,0 m 9090010 m BT-6 inžiniersko-geologický 3,0 m 4102310 m HUP-2/2 hydrogeologický 267,0 m 7596210 m Štefanová monitorovací vrt 160,0 m 75962 131Dd38.pdf20 m Štefanová úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 352,0 m 75962 131Dd40.pdf20 m HUP-2/1 hydrogeologický 160,0 m 7596220 m B-4/2 inžiniersko-geologický 5,0 m 5142620 m J-201 hydrogeologický 352,0 m 7596220 m B-4/3 inžiniersko-geologický 5,0 m 5142620 m Štefanová úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 265,0 m 75962 131Dd37.pdf30 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatura Výdatnosť Profundidad Chemický typ vody Využívanie Od vody Sládkovičovo – FGG-1 62 °C 10,8 l/s 1990 m Na-HCO3-Cl využívaný 3,3 km Galanta – FGG-3 75 °C 25,0 l/s 2102 m HCO3-Cl- Na využívaný 6,5 km Galanta – FGG-2 81 °C 25,0 l/s 2100 m HCO3-Cl- Na využívaný 6,8 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Fuente Especie Temperatura del agua (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody FGG-1 geotermálna voda 55 – 80 5 – 15 1 4,0 km kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 6 4,4 km kategória Galanta termálne kúpalisko – – 1 4,5 km FGG-2,3 geotermálna voda 55 – 80 16 – 30 1 7,6 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Ubicación Činnosť Látka Klasifikácia Od vody PK (003) / Častá – Pri Pajdle – skládka s OP skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi priesaková kvapalina / NH4+, kovy 30 b. (30) 120 m PK (002) / Budmerice – piesková jama – skládka skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi priesaková kvapalina / NH4+, kovy 27 b. (27) 160 m PK (005) / Jablonec – Peňažité – výmoľ – skládka s OP skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi priesaková kvapalina / NH4+, kovy 42 b. (27-15) 240 m Voderady – skládka komunálneho odpadu SK2001000P 370 m PK (1977) / Budmerice – skládka Mrchovisko skládka priemyselného a komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi univerzálny zástupný kontaminant 33 b. (33) 1,8 km PK (001) / Báhoň – staré koryto potoka – skládka skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi chlórbenzény (jednotlivé) 49b. (37) 2,0 km Báhoň – staré koryto potoka – skládka SK2001000P 2,0 km PK (028) / Vištuk – Polanka – skládka s OP skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi priesaková kvapalina / NH4+, kovy 27 b. (27) 2,6 km PK (004) / Doľany – Košiar – skládka s OP skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi priesaková kvapalina / NH4+, kovy 27 b. (27) 2,6 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Mrchovisko Budmerice – Budmerice – 1980 – 20 m Pilárky – Častá 12 358 m² 1975 – 110 m Slovenská Nová Ves 6 000 m² 1965 – 110 m Sládkovičovo – Malá Mača – – – 140 m Cífer 800 m² 1970 – 150 m Peňažité – Výmoľ – Jablonec 3 750 m² 1970 monitorovaná 200 m Voderady – skládka KO – Voderady 14 231 m² 1970 monitorovaná 370 m Pavlice 1 500 m² 1965 – 650 m Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizaciones y ubicación
Organizaciones en el curso de aguaquién gestiona los cotos de pesca y qué condiciones hay allí hoy
Más cursos de agua cercanos
Esta página solo está traducida en parte. Las partes sin traducir se muestran en eslovaco, el idioma original del sitio. Abrir el original en eslovaco
6de 100
1445cotos de pesca
Color del mapa
Cargando el mapa…
inferiorsuperior
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
BáriumBaextrémna (horný 1 %)
najvyššie 434 μg/lmedián 65,5 μg/l22 vzoriek
CobreCuextrémna (horný 1 %)
najvyššie 48,4 μg/lmedián 9,50 μg/l26 vzoriek
CadmioCdzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,150 μg/l26 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
StronciumSrmierne zvýšená
najvyššie 480 μg/lmedián 270 μg/l4 vzorky
ArsénicoAsmierne zvýšená
najvyššie 3,00 μg/lmedián 2,00 μg/l26 vzoriek8 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l26 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 13,0 μg/lmedián 5,00 μg/l26 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
CromoCrbežná hodnota
najvyššie 1,80 μg/lmedián 1,00 μg/l26 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
SelenioSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l26 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
PlomoPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l26 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2mierne zvýšená
najvyššie 21,4 mg/lmedián 13,4 mg/l26 vzoriek
SelenioSeextrémna (horný 1 %)
najvyššie 23,2 μg/lmedián 0,500 μg/l87 vzoriek70 % pod medzou stanovenia
CobreCuextrémna (horný 1 %)
najvyššie 28,2 μg/lmedián 1,70 μg/l87 vzoriek
CromoCrextrémna (horný 1 %)
najvyššie 16,5 μg/lmedián 0,700 μg/l87 vzoriek41 % pod medzou stanovenia
PlomoPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 12,0 μg/lmedián 0,500 μg/l87 vzoriek56 % pod medzou stanovenia
CincZnextrémna (horný 1 %)
najvyššie 5 292 μg/lmedián 122 μg/l87 vzoriek
MercurioHgextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,700 μg/lmedián 0,100 μg/l87 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
AluminioAlextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,290 mg/lmedián 0,00500 mg/l87 vzoriek54 % pod medzou stanovenia
CadmioCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 0,250 μg/l87 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,50 μg/lmedián 0,500 μg/l87 vzoriek70 % pod medzou stanovenia
LítiumLizvýšená (horných 10 %)
najvyššie 52,0 μg/lmedián 11,0 μg/l87 vzoriek
AntimonioSbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,600 μg/lmedián 0,100 μg/l87 vzoriek79 % pod medzou stanovenia
HierroFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l38 vzoriek100 % pod medzou stanovenia




