Score des conditions de pêche, meilleur créneau de la journée et parcours de pêche selon les meilleures conditions Activité faible · moyenne d'un parcours de pêche 15:00–17:00 Turniansky potok, score de la fenêtre 36. Le score est une estimation des conditions en fonction de la météo, de l'eau et de l'environnement, et non une prévision de touches. Recalculé à 09:46. Tracé du cours d'eau et de ses parcours de pêche. Vous pouvez colorer la ligne selon les conditions du jour, la qualité ou tout autre paramètre. Filtres détaillésrégion, district, lit, profondeur, ombrage, satellites, chimie de l’eau, pollution, poissons, géologie Déplacez la carte avec deux doigts. En plein écran, un doigt suffit. Le score est une estimation des conditions d’après la météo, l’eau et l’environnement, et non une prévision de touches. Pour chaque parcours de pêche, vous voyez de quoi il se compose, dans quelle mesure il est étayé par des données et d’où viennent ces données. Comment le cours d'eau descend vers l'aval : chute, pente et vitesse de l'eau. Bystrina Un ruisseau de montagne à forte pente, cascades et fond rocheux. L'eau est claire et froide ; la pêche exige une approche prudente. Source : Open Topo Data (eudem25m), 4 nov. 2026. La pente et la chute sont approximatives et n'incluent que les sections des parcours de pêche. Chargement du modèle de terrain en 3D… Évolution de l'environnement et de la nature de 2017 à 2023 : comment changent les berges, la végétation et le paysage autour de l'eau. Les images basculent automatiquement ; vous pouvez également les parcourir manuellement. Mosaïque orthophotographique de la Slovaquie © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. L'année et le jour de la prise de vue dépendent de l'emplacement, de sorte que les différentes années peuvent différer selon la saison et la météo. Qualité de l’eau selon le SHMÚ, stations d’épuration près des parcours de pêche et eaux souterraines environnantes 0 sur 1 parcours de pêche avec mesures présente à proximité une eau souterraine dépassant la limite pour au moins un indicateur. Source : SHMÚ (annuaires de la qualité des eaux de surface et souterraines), registre des stations d’épuration du VÚVH et EEA. Un point de mesure du SHMÚ est rattaché à un parcours de pêche d’après le nom identique du cours d’eau et la distance ; l’annuaire énumère les points qui n’ont pas respecté la norme, de sorte qu’un point absent ne prouve pas que l’eau soit propre. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 33 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek63 % čiary vody 25 % vápence a dolomity, 13 % metamorfity Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,0modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 475 mg/l, tvrdá voda (15,5 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Molybdén 0,436 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 60. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 75 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 65 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 52nGy/h dávkový príkon 60. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 34objektov do 3 km ťažené: Fe Najbližšie: 2.bezmenná štôlňa (štôlňa), 30 m od vody. 0vzoriek so zlatom 11 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 3 de 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Kadmium 2,98 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Rígeľský potok). 808vrtov do 3 km 743 rozborov vody v okolí Z toho 808 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 40°C na ústí vrtu 11 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Trenčianske Teplice – V-2, výdatnosť 1,0 l/s, 6,5 km od vody. 17lokalít do 3 km 1 záťaž, 16 skládok Najbližšia záťaž: Trenčín – Letecké opravovne, 1,1 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 42záznamov do 5 km 21 ložísk, 21 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 30plôch do 3 km 1 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 8 z 12 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,97typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 15,5°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,77 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 475mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 52nGy/h vo vzduchu rozsah 40 až 68 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. faible Radón je prirodzený plyn z hornín. Riziko sa týka budov a pivníc, nie vody v toku; ukazuje, aké je podložie. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 65 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 75 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Rígeľský potok, 420 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Sedličiansky potok, 2001, 90 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Turniansky potok, 2009, 70 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Trenčianska Turna – ťavostr. prítok Turnianskeho p.,1100 m S, 2001, 530 m od vody. Porovnanie: 86. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Sedličiansky potok, 2001, 100 m od vody. Porovnanie: 80. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Sedličiansky potok, 2001, 100 m od vody. Porovnanie: 79. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Soblahovský potok, 2009, 60 m od vody. Porovnanie: 77. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Soblahovský potok, 2009, 90 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Trenčianska Turna – ťavostr. prítok Turnianskeho p.,1100 m S, 2001, 530 m od vody. Porovnanie: 62. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Sedličiansky potok, 2001, 100 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Trenčianska Turna – ťavostr. prítok Turnianskeho p.,1100 m S, 2001, 530 m od vody. Porovnanie: 64. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,5 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,3 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 730 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,0 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,1 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,2 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 110 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,2 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,5 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 808 vrtov v pásme 3 km, z toho 134 hydrogeologických a 674 ostatných; s číslom archívnej správy 808. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Qui gère les parcours de pêche et où ils se trouvent Bassin versant : Váh
Au bord de l’eau en ce moment
Aujourd'hui sur le cours d'eau Turniansky potok
Moyenne des parcours de pêche du cours d'eau
Meilleure plage horaire du jour
Carte et parcours de pêche du cours d'eau
Profil altimétrique du cours d'eau
Terrain en 3D
Images historiques



Pollution de l'eau sur le cours d'eau Turniansky potok
Stations d’épuration problématiques près des parcours de pêche1 station d'épuration à moins de 2 km du parcours de pêche
Eaux souterraines : valeurs mesuréesvaleur typique des stations à moins de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Turniansky potok
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Points kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 4× kvartér holocén proluviálne sedimenty: prevažne hliny a piesčité hliny s úlomkami hornín a zahlinenými štrkmi v nivných náplav 1× krieda mladšia jura – staršia krieda mráznické súvrstvie 1× kryštalinikum staršie paleozoikum? muskoviticko-chloritické svory a svorové ruly 1× jura stredná – mladšia jura ždiarske súvrstvie 1× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Regionálne geologické členenie
Regionálne geologické členenie (podjednotky)
Inžinierskogeologické rajóny
Inžinierskogeologické formácie
Náchylnosť územia na svahové deformácie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidité de l'eau
Dureté de l'eau
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
296 mg/l76. percentil78,0 mg/l67. percentil0,150 mg/l66. percentil20,0 mg/l66. percentil12,7 mg/l58. percentil9,66 mg/l53. percentil42,0 mg/l52. percentil2,50 mg/l42. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,308 mg/l78. percentil0,336 mg/l71. percentil7,93 mg/l63. percentil2,22 mg/l25. percentilMétaux
0,166 mg/l69. percentil46,8 μg/l61. percentil69,8 μg/l52. percentil5,25 μg/l39. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,436 mg/kg60. percentil7,17 mg/kg57. percentil0,234 mg/kg57. percentil0,257 mg/kg52. percentil0,168 mg/kg46. percentil22,0 mg/kg42. percentil14,1 mg/kg41. percentil7,78 mg/kg39. percentil65,4 mg/kg38. percentil21,1 mg/kg33. percentil80,5 mg/kg32. percentil0,0636 mg/kg24. percentil0,365 mg/kg19. percentil53,7 mg/kg15. percentil1,80 mg/kg14. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
3,85 %73. percentil1,08 %65. percentil1,54 %54. percentil4 175 mg/kg39. percentil0,812 %38. percentil675 mg/kg27. percentil629 mg/kg22. percentil4,78 %19. percentil2,01 %11. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
473 mg/kg73. percentil65,5 mg/kg70. percentil15,7 mg/kg65. percentil1,62 mg/kg63. percentil60,1 mg/kg48. percentil427 mg/kg47. percentil25,9 mg/kg40. percentil83,9 mg/kg38. percentil116 mg/kg31. percentil23,1 mg/kg14. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
Risque radon du substrat rocheux
2,74 ppm68. percentil1,34 %62. percentil7,38 ppm52. percentilRadónové riziko podľa izoplôch
Geotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Geomorfologické celky
Geomorfologické oblasti
Klimatickogeografické typy
Náchylnosť pôd na okysľovanie
Kontaminácia pôd (mapa 1:500 000)
Litogeochemické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián upravený prameň 4 51,6 Bq/l 22,4 Bq/l source 3 19,0 Bq/l 17,1 Bq/l vrt s prelivom termálnej a minerálnej vody 2 11,8 Bq/l 7,61 Bq/l minerálny prameň 2 10,7 Bq/l 10,3 Bq/l studňa 1 9,22 Bq/l 9,22 Bq/l upravený prameň, vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 13,7 Bq/l 13,7 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 20,6 Bq/l 20,6 Bq/l studňa, vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 7,10 Bq/l 7,10 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nom Espèce Ťažené Ukončenie Od vody 2.bezmenná štôlňa štôlňa polymetal.rudy (Pb,Cu) 30 m 7.pinga pinga, pingový ťah polymetal.rudy (Pb,Cu) 30 m 5.pinga pinga, pingový ťah polymetal.rudy (Pb,Cu) 50 m 6.pinga pinga, pingový ťah polymetal.rudy (Pb,Cu) 60 m 1.bezmenná štôlňa štôlňa polymetal.rudy (Pb,Cu) 80 m 4.pinga pinga, pingový ťah polymetal.rudy (Pb,Cu) 100 m 1.pinga pinga, pingový ťah polymetal.rudy (Pb,Cu) 100 m 1.halda pri štôlni č.1 halda polymetal.rudy (Pb,Cu) 120 m 3.pinga pinga, pingový ťah polymetal.rudy (Pb,Cu) 130 m 2.pinga pinga, pingový ťah polymetal.rudy (Pb,Cu) 180 m Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Rožňové Mitice – Mníchova Lehota stavebný kameň Ťažené ložisko – Danucem Slovensko a.s. 810 m Rožňové Mitice – Mníchova Lehota vápenec ostatný Ťažené ložisko – Danucem Slovensko a.s. 810 m Rožňové Mitice – Mníchova Lehota dolomit Ťažené ložisko – Danucem Slovensko a.s. 810 m Rožňové Mitice – Mníchova Lehota stavebný kameň Ťažené ložisko – Danucem Slovensko a.s. 830 m Rožňové Mitice – Mníchova Lehota vápenec ostatný Ťažené ložisko – Danucem Slovensko a.s. 830 m Rožňové Mitice – Mníchova Lehota dolomit Ťažené ložisko – Danucem Slovensko a.s. 830 m Rožňové Mitice – Mníchova Lehota dolomit Ťažené ložisko – Danucem Slovensko a.s. 830 m Rožňové Mitice – Mníchova Lehota vápenec ostatný Ťažené ložisko – Danucem Slovensko a.s. 830 m Trenčianska Turná tehliarske suroviny Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 960 m Trenčianska Turná tehliarske suroviny Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 960 m Opatovce – Juh 2 štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – LIM PLUS, s. r. o. 1,4 km Nozdrkovce štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – bez organizácie 1,5 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Métaux Espèce Od vody Trenčianská Turná Polymetalické rudy Cu, Pb, Zn mineralogický výskyt 90 m Inovec Železné rudy Fe mineralogický výskyt 190 m Trenčianske Jastrabie – Železník Železné rudy Fe mineralogický výskyt 1,5 km Selec Uránové rudy U, Mo, Cu mineralogický výskyt 1,9 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lieu Espèce Profondeur Archívna správa Od vody S76 inžiniersko-geologický 3,6 m 9983930 m M-13 inžiniersko-geologický 12,0 m 9203240 m V-3 inžiniersko-geologický 5,0 m 8654760 m S77 inžiniersko-geologický 4,0 m 9983960 m S-1 inžiniersko-geologický 7,9 m 8329370 m S84 inžiniersko-geologický 1,1 m 9983970 m V-2 inžiniersko-geologický 6,0 m 8654770 m M-12 inžiniersko-geologický 12,0 m 9203270 m V-1 inžiniersko-geologický 6,4 m 8654780 m S-2 inžiniersko-geologický 6,0 m 8761380 m S-1 inžiniersko-geologický 5,0 m 8761390 m V-15 inžiniersko-geologický 9,0 m 8329390 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Température Výdatnosť Profondeur Chemický typ vody Využívanie Od vody Trenčianske Teplice – SB-5 38 °C 1,5 l/s 200 m Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 6,3 km Trenčianske Teplice – TT-1 39 °C 1,9 l/s 55 m Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 6,4 km Trenčianske Teplice – SB-5A 21 °C 2,0 l/s 90 m Ca-Mg-SO4 využívaný 6,4 km Trenčianske Teplice – P-1 38 °C 4,8 l/s 29,7 m Ca-Mg-SO4 využívaný 6,4 km Trenčianske Teplice – SB-4A 32 °C 6,0 l/s 55,4 m Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 6,4 km Trenčianske Teplice – SB-1 – 2,0 l/s 122,43 m Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 6,5 km Trenčianske Teplice – TT-2 39 °C – 81,4 m Ca-Mg-SO4 využívaný 6,5 km Trenčianske Teplice – V-2 40 °C 1,0 l/s 39,15 m Ca-Mg-SO4 využívaný 6,5 km Trenčianske Teplice – SB-3 38 °C – 60 m Ca-Mg-SO4 využívaný 6,5 km Trenčianske Teplice – SB-1A 37 °C 2,1 l/s 130 m Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 6,5 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Source Espèce Température de l’eau (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 34 600 m kategória d2 minerálna voda 39-55 5-15 2 5,4 km kategória d1 minerálna voda 39-55 < 5 3 5,7 km kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 1 5,8 km kategória Trenčianske Teplice termálne kúpalisko – – 1 5,8 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Lieu Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Trenčín – Letecké opravovne SK1000500P 1,1 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Trenčianska Turná – 1976 – 40 m Sedličná 200 m² 1972 – 90 m Trenčianska Turná – 1990 – 200 m Mníchova Lehota 1 200 m² 1980 – 260 m Trenčianska Turná 500 m² 1965 – 470 m Veľké Bierovce 150 m² 1975 – 550 m Trenčianske Stankovce – Veľké Stankovce 240 m² 1980 – 980 m Trenčianske Mitice – 1972 – 1,3 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organisations et lieu
Organisations sur le cours d'eauqui gère les parcours de pêche et quelles y sont les conditions aujourd'hui
Autres cours d'eau à proximité
Salmonidés – zone à truiteSelecký potok
1 parcours de pêche
CyprinidésVN Bodovka
1 parcours de pêcheŠtrkovisko Nozdrkovce
1 parcours de pêcheŠtrkovisko Trenčianske kaskády
1 parcours de pêche
CyprinidésBiskupický kanál
1 parcours de pêche
Salmonidés – zone à truiteKubra potok
1 parcours de pêche
Cette page n'est traduite que partiellement. Les parties non traduites s'affichent en slovaque, la langue d'origine du site. Ouvrir l'original slovaque
26de 100
1445parcours de pêche
Couleur de la carte
Chargement de la carte…
plus basplus élevé
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
CadmiumCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 2,98 μg/lmedián 0,150 μg/l11 vzoriek82 % pod medzou stanovenia
SéléniumSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,86 μg/lmedián 0,500 μg/l11 vzoriek73 % pod medzou stanovenia
PlombPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,98 μg/lmedián 2,50 μg/l11 vzoriek82 % pod medzou stanovenia
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 23,0 μg/lmedián 5,00 μg/l11 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
ChromeCrmierne zvýšená
najvyššie 2,80 μg/lmedián 1,00 μg/l11 vzoriek82 % pod medzou stanovenia
CuivreCumierne zvýšená
najvyššie 3,00 μg/lmedián 1,00 μg/l11 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
BáriumBamierne zvýšená
najvyššie 68,0 μg/lmedián 58,0 μg/l7 vzoriek
ArsenicAsmierne zvýšená
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l11 vzoriek64 % pod medzou stanovenia
StronciumSrbežná hodnota
najvyššie 242 μg/lmedián 155 μg/l4 vzorky
AntimoineSbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l4 vzorky100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 14,7 mg/lmedián 9,93 mg/l11 vzoriek
LítiumLiextrémna (horný 1 %)
najvyššie 305 μg/lmedián 5,00 μg/l58 vzoriek14 % pod medzou stanovenia
SéléniumSeextrémna (horný 1 %)
najvyššie 14,4 μg/lmedián 0,500 μg/l58 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
CuivreCuextrémna (horný 1 %)
najvyššie 35,5 μg/lmedián 1,00 μg/l58 vzoriek
PlombPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 21,0 μg/lmedián 0,500 μg/l58 vzoriek66 % pod medzou stanovenia
AluminiumAlextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,230 mg/lmedián 0,00500 mg/l58 vzoriek74 % pod medzou stanovenia
ZincZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3 360 μg/lmedián 17,0 μg/l58 vzoriek
ArsenicAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 9,10 μg/lmedián 0,500 μg/l58 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
ChromeCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,80 μg/lmedián 0,250 μg/l58 vzoriek64 % pod medzou stanovenia
AntimoineSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,100 μg/l58 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,250 μg/l58 vzoriek98 % pod medzou stanovenia
FerFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l40 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
MercureHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l58 vzoriek100 % pod medzou stanovenia