Horgászati feltételek pontszáma, a nap legjobb időszaka és horgászvizek a legjobb feltételektől Alacsony aktivitás · 2 horgászvíz átlaga 06:00–08:00 Turňa č. 2, ablakpontszám 35. A pontszám az időjárás, a víz és a környezet szerinti feltételek becslése, nem pedig a kapások előrejelzése. Újraszámolva ekkor: 06:04. A vízfolyás nyomvonala és horgászvizei. A vonalak színét átválthatja a mai feltételekre, a vízminőségre vagy bármely más paraméterre. Részletes szűrőkrégió, járás, mederfenék, mélység, árnyékolás, műholdak, vízkémia, szennyezés, halak, geológia A térképet két ujjal mozgathatja. Teljes képernyős módban egy ujj elég. A pontszám az időjárás, a víz és a környezet alapján becsült feltétel, nem harapásjóslat. Minden horgászvíznél látható, miből tevődik össze, mennyire támasztják alá adatok, és honnan származnak az adatok. Vízállás, hőmérséklet és vízhozam mérése, időjárás a vízfolyás mellett és állapot a műholdakról Hogyan esik a vízfolyás lefelé: esés, lejtés és vízsebesség. Élénk vízfolyás Hegylábi folyó kavicsos fenékkel és gyors sodrással. Itt már a pér és a pisztráng is jól fejlődik. Forrás: Open Topo Data (eudem25m), 2026. nov. 4.. A lejtés és az esés tájékoztató jellegű, csak a horgászvíz szakaszait foglalja magában. A(z) 3D terepmodell betöltése… Környezet és természet alakulása 2019 és 2025 között: hogyan változnak a partok, a növényzet és a táj a víz körül. A képek maguktól váltakoznak, kézzel is lapozhatsz. Szlovákia ortofotó-mozaikja © GKÚ Pozsony, NLC Zólyom. A felvételek készítésének éve és napja a helyszíntől függ, így az egyes évjáratok évszakban és időjárásban eltérhetnek. Vízminőség az SHMÚ szerint, a horgászvizek közelében lévő szennyvíztisztító telepek és a környező talajvíz A vízfolyás 2 / 2 SHMÚ-adattal rendelkező horgászvize közül a legközelebbi helyen legalább egy mutatóban nem teljesíti a normát. A méréssel rendelkező 2 horgászvízből 2 környékén a felszín alatti víz legalább egy mutatóban meghaladja a határértéket. Vízszennyezés a vízgyűjtőn – BodvaSzennyezett víz – Szlovákia Forrás: SHMÚ (a felszíni és felszín alatti vizek minőségének évkönyvei), a VÚVH szennyvíztisztító-telepi nyilvántartása és az EEA. Az SHMÚ mérőpontját a horgászvízhez a vízfolyás azonos neve és a távolság alapján rendeljük; az évkönyv a normát nem teljesítő pontokat sorolja fel, ezért a hiányzó pont nem bizonyítja a víz tisztaságát. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 25 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,3modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 429 mg/l, tvrdá voda (14,8 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 15 felőlprvkov v horných 10 % najvyššie: Antimón 1,86 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 82. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 36°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 65 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 64 °C (prírastok 28 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 57nGy/h dávkový príkon 78. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 1objekt do 3 km Najbližšie: Halda cementárne Turňa (halda), 300 m od vody. 0vzoriek so zlatom Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 4 10 felőlukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Antimón 8,40 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 96. percentil (Bodva). 791vrtov do 3 km 702 rozborov vody v okolí Z toho 791 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – V okruhu 10 km nie je zaznamenaný geotermálny vrt ani zdroj. 23lokalít do 3 km 23 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 29záznamov do 5 km 16 ložísk, 13 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 6plôch do 3 km 1 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 3 z 9 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,25typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 14,8°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,63 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 429mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 57nGy/h vo vzduchu rozsah 53 až 76 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 36 / 64 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 28 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 65 mW/m². Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Bodva, 1993, 60 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Silická Jablonica, 1998, 740 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Turňa, potok, 1993, 90 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Jablonov nad Turňou, 1998, 90 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hájsky potok, 910 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bodva, 1993, 60 m od vody. Porovnanie: 89. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Turňa, potok, 1993, 90 m od vody. Porovnanie: 81. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Silická Jablonica, 1998, 120 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hrhov, 1998, 60 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bodva, 1993, 60 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Bodva, 1993, 60 m od vody. Porovnanie: 19. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,7 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,7 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,7 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,7 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 500 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,0 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 460 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 480 m od vody. Porovnanie: 86. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 840 m od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 840 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 840 m od vody. Porovnanie: 39. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 791 vrtov v pásme 3 km, z toho 88 hydrogeologických a 703 ostatných; s číslom archívnej správy 791. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Ki kezeli a horgászvizeket és hol találhatók Vízgyűjtő: Bodrog és Hernád
Most a víznél
Ma a(z) Turňa vízfolyáson
Vízfolyás horgászvizeinek átlaga
Mai legjobb időablak
A vízfolyás térképe és horgászvizei
Vízállás a vízfolyásnál
Vízállások a vízfolyásnál
Állomás Állapot Változás Hőmérséklet Hosťovce 17 cm – Vízfolyás magassági profilja
Domborzat 3D-ben
Történelmi képek



Vízszennyezés a(z) Turňa vízfolyáson
Felszíni vizek a horgászvizek közelébenlegközelebbi SHMÚ megfigyelési hely, 2025
Legszennyezettebb horgászvizekmindegyik nem teljesített határértékkel
Talajvíz: mért értékekjellemző érték a(z) 10 km-en belüli állomásokról, 2025
Geológia a geochémia toku Turňa
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Pont kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 3× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Trieda kvality podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Vízsavasság
Vízkeménység
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
94,5 mg/l83. percentil249 mg/l62. percentil47,9 mg/l59. percentil12,7 mg/l58. percentil0,0907 mg/l36. percentil2,07 mg/l33. percentil5,48 mg/l31. percentil6,71 mg/l19. percentilŽiviny a organické znečistenie
3,64 mg/l60. percentil7,15 mg/l57. percentil0,103 mg/l48. percentil0,0785 mg/l38. percentilFémek
202 μg/l79. percentil0,112 mg/l53. percentil32,8 μg/l51. percentil4,26 μg/l31. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
1,86 mg/kg82. percentil0,331 mg/kg78. percentil10,8 mg/kg78. percentil0,180 mg/kg71. percentil0,238 mg/kg61. percentil2,72 mg/kg52. percentil66,2 mg/kg40. percentil0,200 mg/kg38. percentil83,2 mg/kg35. percentil19,7 mg/kg27. percentil0,249 mg/kg24. percentil54,7 mg/kg17. percentil16,3 mg/kg16. percentil10,2 mg/kg14. percentil5,58 mg/kg12. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
6,26 %86. percentil879 mg/kg54. percentil2,72 %52. percentil801 mg/kg45. percentil0,843 %45. percentil5,39 %42. percentil4 199 mg/kg40. percentil1,38 %29. percentil0,516 %5. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
72,8 mg/kg80. percentil64,7 mg/kg68. percentil33,0 mg/kg67. percentil134 mg/kg47. percentil26,6 mg/kg44. percentil85,6 mg/kg42. percentil1,25 mg/kg41. percentil321 mg/kg25. percentil371 mg/kg24. percentil9,88 mg/kg19. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
8,96 ppm84. percentil2,84 ppm75. percentil1,36 %66. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián studňa 3 14,2 Bq/l 12,0 Bq/l forrás 7 55,6 Bq/l 5,07 Bq/l upravený prameň 2 66,0 Bq/l 47,6 Bq/l potok, rieka 5 0,360 Bq/l 0,0100 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 3 17,1 Bq/l 2,65 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Név Faj Ťažené Ukončenie Od vody Halda cementárne Turňa halda vápenec 300 m Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Hrhov vápnitý slieň Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 210 m Včeláre vápenec ostatný Ťažené ložisko – Carmeuse Slovakia, s.r.o. 300 m Včeláre vápenec ostatný Ťažené ložisko – Carmeuse Slovakia, s.r.o. 300 m Hosťovce vápenec ostatný Ťažené ložisko – Danucem Slovensko a.s. 370 m Hosťovce vápenec ostatný Ťažené ložisko – Danucem Slovensko a.s. 370 m Včeláre sialitická surovina Ťažené ložisko – Danucem Slovensko a.s. 480 m Včeláre sialitická surovina Ťažené ložisko – Danucem Slovensko a.s. 480 m Včeláre I sialitická surovina Ložisko s predpokladom využívania zásob – Danucem Slovensko a.s. 660 m Žarnov I dekoračný kameň Ťažené ložisko – KLP s.r.o 2,5 km Žarnov I dekoračný kameň Ťažené ložisko – KLP s.r.o 2,5 km Žarnov sialitická surovina Ložisko s predpokladom využívania zásob – Danucem Slovensko a.s. 2,6 km Žarnov I dekoračný kameň Ťažené ložisko – KLP s.r.o 2,6 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Fémek Faj Od vody Silická Brezová Hliníkové rudy (bauxity) Al mineralogický výskyt 3,6 km Silica Hliníkové rudy (bauxity) Al mineralogický výskyt 4,2 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Helyszín Faj Mélység Archívna správa Od vody VČ-20 ložiskový 20,0 m 897010 m Hrušov úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 24,0 m 69665 126Ad6.pdf30 m Z-4 ložiskový 12,0 m 8316330 m Z-13 ložiskový 9,0 m 8316330 m J-217 inžiniersko-geologický 3,3 m 7846330 m VV-16 ložiskový 21,0 m 2494130 m Z-407 ložiskový 6,0 m 8316340 m Hrušov úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 12,0 m 79184 126Ad7.pdf50 m Z-3 ložiskový 11,0 m 8316350 m VČ-22 ložiskový 15,0 m 897050 m Z-14 ložiskový 8,0 m 8316350 m VV-20 ložiskový 20,5 m 2494150 m Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Nová Bodva Hosťovce III. – Hosťovce 250 m² 1987 – 70 m Včeláre I. – Včeláre – – – 140 m Včeláre II. – Včeláre – 1977 – 150 m Silická Jablonica – – – 460 m Silická Jablonica – – – 650 m Nová Bodva Hosťovce I. – Hosťovce 150 m² 1985 – 670 m Zádielské Dvorníky IV. – Zádiel – 1982 – 680 m Nová Bodva Hosťovce II. – Hosťovce 400 m² 1984 – 750 m Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Szervezetek és helyszín
Szervezetek a vízfolyásonki kezeli a horgászvizeket, és milyen feltételek vannak ott ma
További vízfolyások a közelben
Ez az oldal csak részben van lefordítva. A le nem fordított részek szlovákul jelennek meg, ez az oldal eredeti nyelve. Szlovák eredeti megnyitása
25100 felől
1445horgászvíz
A térkép színe
Térkép betöltése…
alacsonyabbmagasabb
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
AntimonSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,40 μg/lmedián 0,500 μg/l14 vzoriek79 % pod medzou stanovenia
BáriumBavysoká (horných 5 %)
najvyššie 150 μg/lmedián 40,0 μg/l14 vzoriek
KrómCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,40 μg/lmedián 2,00 μg/l14 vzoriek
ÓlomPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 4,00 μg/l14 vzoriek21 % pod medzou stanovenia
KadmiumCdzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,250 μg/l3 vzorky
RézCumierne zvýšená
najvyššie 4,30 μg/lmedián 2,00 μg/l14 vzoriek
StronciumSrmierne zvýšená
najvyššie 390 μg/lmedián 130 μg/l3 vzorky
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 10,0 μg/lmedián 10,0 μg/l14 vzoriek21 % pod medzou stanovenia
ArzénAsmierne zvýšená
najvyššie 2,00 μg/lmedián 1,00 μg/l14 vzoriek21 % pod medzou stanovenia
SzelénSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2nižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,99 mg/lmedián 4,50 mg/l3 vzorky
KadmiumCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,70 μg/lmedián 0,250 μg/l48 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
CinkZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3 830 μg/lmedián 20,0 μg/l48 vzoriek19 % pod medzou stanovenia
KrómCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,70 μg/lmedián 0,250 μg/l48 vzoriek63 % pod medzou stanovenia
AlumíniumAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,110 mg/lmedián 0,0100 mg/l48 vzoriek40 % pod medzou stanovenia
AntimonSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,10 μg/lmedián 0,100 μg/l48 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
ArzénAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,20 μg/lmedián 0,500 μg/l48 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
RézCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,00 μg/lmedián 0,250 μg/l48 vzoriek
ÓlomPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,00 μg/lmedián 0,500 μg/l48 vzoriek75 % pod medzou stanovenia
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 29,0 μg/lmedián 2,00 μg/l48 vzoriek38 % pod medzou stanovenia
VasFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l45 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
HiganyHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l48 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
SzelénSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l48 vzoriek100 % pod medzou stanovenia



