Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 15:00–17:00 Gánovský potok č. 1, оцінка вікна 34. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 14:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Швидкий водотік Подгорски поток: швидка вода, кам'янисте дно, перекати та ями під ними. Типові форелеві води. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях У 1 з 1 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ на найближчій станції не виконується норма принаймні за одним показником. 1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Забруднення води в басейні – ГорнадЗабруднена вода – Словаччина Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 14 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,2modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 432 mg/l, tvrdá voda (15,5 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 2 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Molybdén 0,885 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 92. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 65 mW/m² Atlas geotermálnej energie SR. 50nGy/h dávkový príkon 47. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 64objektov do 3 km ťažené: Mn, Cu, Ag, Pb, U Найбліжшіе: Hlavná úpadnica – Primovce (iný druh objektu), 40 m od vody. 0vzoriek so zlatom 12 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 3 з 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Selén 4,20 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Olšovec, potok). 1 392vrtov do 3 km 418 rozborov vody v okolí Z toho 1353 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 59°C na ústí vrtu 10 geotermálnych vrtov do 10 km Найтеплейші: Vrbov – Vr-2, výdatnosť 33,0 l/s, 8,5 km od vody. 54lokalít do 3 km 54 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 33záznamov do 5 km 5 ložísk, 28 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 26plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 3 z 6 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,17typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 15,5°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,76 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 432mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 50nGy/h vo vzduchu rozsah 41 až 59 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. середнє Radón je prirodzený plyn z hornín. Riziko sa týka budov a pivníc, nie vody v toku; ukazuje, aké je podložie. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapy magnetického poľa a tiaže (ŠGÚDŠ) odhaľujú, čo je pod sedimentmi a pod povrchom: vulkanické telesá, zlomy a hrúbku kôry. Pre rybára sú zaujímavé nepriamo: ukazujú, kde sa mení podložie a s ním aj voda. -22нТл rozsah -44 až 16 nT Odchýlka magnetického poľa Zeme od okolia. Kladné a záporné anomálie prezrádzajú horniny s magnetitom (čadiče, bázické vulkanity) a rozhrania v podloží. -49mGal reziduálna -10,3 mGal Záporné hodnoty sú nad hrubými sedimentmi a pod horami (ľahká kôra), kladné nad hustými horninami a tenšou kôrou. Ukazuje stavbu zemskej kôry, nie vodu. Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Olšovec, potok, 1993, 410 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Z okraj obce Hôrka, 1992, 910 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 200m V od obce Švábovce, 820 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Olšovec, potok, 1993, 410 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Z okraj obce Hôrka, 1992, 910 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 200m V od obce Švábovce, 1992, 820 m od vody. Porovnanie: 82. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Gánovský potok, 1992, 50 m od vody. Porovnanie: 65. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Tepličný potok, 1993, 640 m od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Tepličný potok, 1993, 640 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Tepličný potok, 1993, 640 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: 1000m JJZ od obce Gánovce, 1992, 350 m od vody. Porovnanie: 59. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 490 m od vody. Porovnanie: 100. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1994, 2,7 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,8 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 490 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 820 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,7 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 910 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,6 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,6 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,8 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 490 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,3 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 1 392 vrtov v pásme 3 km, z toho 55 hydrogeologických a 1337 ostatných; s číslom archívnej správy 1353. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Бодрог та Горнад
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Ґановски поток
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Ґановски поток
Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025
Найбільш забруднені ділянкиусі з невиконаною нормою
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Geológia a geochémia toku Gánovský potok
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 3× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Regionálne geologické členenie
Regionálne geologické členenie (podjednotky)
Inžinierskogeologické rajóny
Inžinierskogeologické formácie
Náchylnosť územia na svahové deformácie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
72,8 мг/л77. percentil23,4 мг/л74. percentil19,7 мг/л68. percentil72,1 мг/л61. percentil0,130 мг/л57. percentil221 мг/л53. percentil9,71 мг/л53. percentil2,74 мг/л46. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,405 мг/л75. percentil7,44 мг/л59. percentil3,04 мг/л46. percentil0,0440 мг/л22. percentilМетали
648 μg/l95. percentil78,5 μg/l75. percentil0,186 мг/л73. percentil9,80 μg/l64. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,885 мг/кг92. percentil22,0 мг/кг91. percentil4,65 мг/кг87. percentil0,430 мг/кг81. percentil0,330 мг/кг78. percentil1,18 мг/кг75. percentil77,9 мг/кг69. percentil0,163 мг/кг68. percentil108 мг/кг61. percentil26,7 мг/кг59. percentil24,8 мг/кг55. percentil16,2 мг/кг53. percentil0,194 мг/кг52. percentil8,24 мг/кг47. percentil67,3 мг/кг42. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1,28 %90. percentil1 300 мг/кг83. percentil1 039 мг/кг72. percentil3,13 %70. percentil6,27 %70. percentil1,10 %66. percentil4 720 мг/кг59. percentil1,55 %55. percentil2,29 %55. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
45,6 мг/кг95. percentil76,4 мг/кг85. percentil187 мг/кг82. percentil33,7 мг/кг78. percentil97,0 мг/кг71. percentil14,0 мг/кг50. percentil423 мг/кг45. percentil1,27 мг/кг42. percentil56,7 мг/кг41. percentil377 мг/кг41. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
Радоновий ризик підґрунтя
2,64 ppm59. percentil1,32 %57. percentil6,96 ppm33. percentil1 545 Bq/m²52. percentilRadónové riziko podľa izoplôch
Geofyzikálne polia: magnetika a tiaž
Magnetická anomália
Bouguerova tiažová anomália
Geotermálny potenciál
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Geomorfologické celky
Geomorfologické oblasti
Klimatickogeografické typy
Náchylnosť pôd na okysľovanie
Litogeochemické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан vrt s prelivom 1 4,06 Bq/l 4,06 Bq/l vrt s prelivom termálnej a minerálnej vody 1 3,00 Bq/l 3,00 Bq/l prameň 5 11,8 Bq/l 8,20 Bq/l potok, rieka 1 2,50 Bq/l 2,50 Bq/l minerálny prameň 3 15,3 Bq/l 12,0 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 2 8,40 Bq/l 5,37 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 3,56 Bq/l 3,56 Bq/l studňa 3 20,6 Bq/l 7,56 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Назва Вид Тяжене Уконченіе Od vody Hlavná úpadnica – Primovce iný druh objektu Mn rudy 40 м Štôlňa č. 13 štôlňa U rudy 1970 40 м štôlňa štôlňa Mn rudy 50 м Štôlňa sv. Heleny štôlňa Cu, Pb a Ag rudy polovica 19. storočia? 100 м Šachtica pinga, pingový ťah Cu, Pb a Ag rudy 110 м Kutacia pinga pinga, pingový ťah Cu, Pb a Ag rudy 110 м Štôlňa sv. Heleny štôlňa Cu, Pb a Ag rudy polovica 19. storočia? 160 м Banské pole pod Zámčiskom štôlňa Cu, Pb a Ag rudy 170 м Kutacia pinga pinga, pingový ťah Cu, Pb a Ag rudy 200 м Šachta č.4 šachta U-rudy 1970 210 м Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Hranovnica – Dubina stavebný kameň Ťažené ložisko – EUROVIA – Kameňolomy, s.r.o. 530 м Hranovnica – Dubina stavebný kameň Ťažené ložisko – EUROVIA – Kameňolomy, s.r.o. 620 м Hranovnica – Dubina stavebný kameň Ťažené ložisko – EUROVIA – Kameňolomy, s.r.o. 690 м Hôrka pri Poprade mangánové rudy Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 2,4 км Lom Bor – Spišská Teplica stavebný kameň Ťažené ložisko – Poľnohospodárske družstvo podielnikov v Spišskej Teplici 4,8 км Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Вискит Typ rudy Метали Вид Od vody Spišský Štiavnik Uránové rudy У, Цу ložiskový výskyt 150 м Švábovce Uránové rudy У, Цу ložiskový výskyt 340 м Hôrka – Levočské pohorie (Kišovce) Mangánové rudy Мн ložiskový výskyt 1,0 км Švábovce Mangánové rudy Мн ložiskový výskyt 1,9 км Hôrka – Levočské pohorie Mangánové rudy Мн malé ložisko 2,9 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody GP 4/29 ložiskový 34,0 м 8440010 м GP 4/1 ložiskový 50,0 м 8440010 м GP Š-30 ložiskový 91,0 м 8095720 м GP 4/2 ložiskový 42,0 м 8440020 м GP 4/3 ložiskový 40,2 м 8440020 м GP Š-122 ložiskový 52,0 м 8095730 м 435/68 ložiskový 181,9 м 7809330 м GP Š-15 ložiskový 91,0 м 8095730 м GP Š-22 ložiskový 106,0 м 8095740 м 418/68 ložiskový 155,0 м 7809340 м GP Š-154 ložiskový 99,0 м 8095740 м Pb26 inžiniersko-geologický 5,0 м – 40 м Geotermálna energia a minerálne vody
Врт Температура Видатность Глибина Chemický typ vody Виужіваніе Od vody Gánovce – ŠHG-2 25 °C 2,5 л/с 110 м Ca-Mg-HCO3-SO4 nevyužívaný 460 м Gánovce – ŠHG-1 26 °C 3,0 л/с 150 м Ca-Mg-HCO3-SO4 nevyužívaný 510 м Gánovce – GA-1 23 °C 2,8 л/с 50 м Ca-Mg-HCO3-SO4 nevyužívaný 540 м Gánovce – GA-1A 27 °C 1,9 л/с 276 м Ca-Mg-HCO3-SO4 využívaný bez nahlasovania údajov 540 м Poprad – PP-1 48 °C 61,2 л/с 1205 м Ca-Mg-SO4-HCO3 využívaný 3,7 км Letanovce – HKJ-4 25 °C 8,0 л/с 607 м Ca-Mg-HCO3 nevyužívaný 5,2 км Arnutovce – HKJ-3 31 °C 11,8 л/с 1133 м Ca-Mg-HCO3 nevyužívaný 7,6 км Vrbov – Vr-1 56 °C 28,3 л/с 1742 м Ca-Mg-HCO3-SO4 využívaný 8,3 км Vrbov – Vr-2 59 °C 33,0 л/с 2502 м Ca-Mg-HCO3-SO4 využívaný 8,5 км Veľký Slavkov – VSČ-1 57 °C – 2400 м Ca-Mg-HCO3 nevyužívaný 9,0 км Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 6 40 м kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 16 140 м kategória a2 minerálna voda < 15 5-15 1 210 м kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 3 330 м kategória c2 minerálna voda 23-38 5-15 1 720 м kategória b2 minerálna voda 15-22 5-15 1 810 м PP-1 geotermálna voda 38 – 55 31 – 50 1 4,3 км kategória Vrbov termálne kúpalisko – – 1 7,4 км HKJ-3 geotermálna voda 22 – 38 5 – 15 1 7,8 км Вр-1,2 geotermálna voda 55 – 80 16 – 30 1 8,9 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Gánovce – Filice 200 м² 1970 – 90 м Spišský Štiavnik – 1970 – 100 м Gánovce – Filice 300 м² 1960 – 160 м Gánovce 600 м² 1950 – 160 м Gánovce 450 м² 1950 – 170 м Hôrka – Hôrka pri Poprade 500 м² 1960 – 230 м Śvábovce – Švábovce – 1960 – 290 м Śvábovce – Švábovce 1 000 м² 1960 – 320 м Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
ВН Ґребпарк
1 рибальська ділянкаВН Мали Ґребпарк
1 рибальська ділянка
Лососеві – форельовіВелька Біела Вода (НП Словацький рай)
1 рибальська ділянка
КороповіВрбовски поток
1 рибальська ділянка
Лососеві – форельовіБистра
1 рибальська ділянка
Лососеві – форельовіВеліцки поток
1 рибальська ділянка
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
28з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
СеленСеextrémna (horný 1 %)
najvyššie 4,20 μg/lmedián 0,500 μg/l7 vzoriek86 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіvysoká (horných 5 %)
najvyššie 55,0 μg/lmedián 11,0 μg/l7 vzoriek43 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,250 μg/l7 vzoriek
ХромЦрzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 5,30 μg/lmedián 4,30 μg/l7 vzoriek
СтронціумСрzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 560 μg/lmedián 240 μg/l7 vzoriek
МідьЦуmierne zvýšená
najvyššie 3,40 μg/lmedián 1,70 μg/l7 vzoriek29 % pod medzou stanovenia
АрсенАсbežná hodnota
najvyššie 1,60 μg/lmedián 1,00 μg/l7 vzoriek43 % pod medzou stanovenia
БаріумБаbežná hodnota
najvyššie 40,0 μg/lmedián 30,0 μg/l7 vzoriek
ОловоПбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 13,3 мг/лmedián 9,49 мг/л7 vzoriek
ЛітіумЛіextrémna (horný 1 %)
najvyššie 663 μg/lmedián 29,0 μg/l33 vzoriek9 % pod medzou stanovenia
АрсенАсextrémna (horný 1 %)
najvyššie 23,5 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek70 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдextrémna (horný 1 %)
najvyššie 7,60 μg/lmedián 0,250 μg/l33 vzoriek97 % pod medzou stanovenia
РтутьГґextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,600 μg/lmedián 0,100 μg/l33 vzoriek85 % pod medzou stanovenia
АлюмінійАлvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,160 мг/лmedián 0,0100 мг/л33 vzoriek39 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнvysoká (horných 5 %)
najvyššie 2 605 μg/lmedián 36,0 μg/l33 vzoriek18 % pod medzou stanovenia
ХромЦрvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,20 μg/lmedián 0,250 μg/l33 vzoriek55 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,50 μg/lmedián 0,100 μg/l33 vzoriek58 % pod medzou stanovenia
СеленСеvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,20 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek85 % pod medzou stanovenia
ОловоПбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,00 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek55 % pod medzou stanovenia
МідьЦуzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 5,10 μg/lmedián 1,10 μg/l33 vzoriek
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л11 vzoriek100 % pod medzou stanovenia