Horgászati feltételek pontszáma, a nap legjobb időszaka és horgászvizek a legjobb feltételektől Átlagos aktivitás · egy horgászvíz átlaga 15:00–17:00 Kubra potok, ablakpontszám 42. A pontszám az időjárás, a víz és a környezet szerinti feltételek becslése, nem pedig a kapások előrejelzése. Újraszámolva ekkor: 16:04. A vízfolyás nyomvonala és horgászvizei. A vonalak színét átválthatja a mai feltételekre, a vízminőségre vagy bármely más paraméterre. Részletes szűrőkrégió, járás, mederfenék, mélység, árnyékolás, műholdak, vízkémia, szennyezés, halak, geológia A térképet két ujjal mozgathatja. Teljes képernyős módban egy ujj elég. A pontszám az időjárás, a víz és a környezet alapján becsült feltétel, nem harapásjóslat. Minden horgászvíznél látható, miből tevődik össze, mennyire támasztják alá adatok, és honnan származnak az adatok. Hogyan esik a vízfolyás lefelé: esés, lejtés és vízsebesség. Bystrina Hegyi patak meredek lejtéssel, kaskádokkal és sziklás fenékkel. A víz tiszta és hideg; a horgászat óvatos megközelítést igényel. Forrás: Open Topo Data (eudem25m), 2026. nov. 4.. A lejtés és az esés tájékoztató jellegű, csak a horgászvíz szakaszait foglalja magában. A(z) 3D terepmodell betöltése… Környezet és természet alakulása 2017 és 2023 között: hogyan változnak a partok, a növényzet és a táj a víz körül. A képek maguktól váltakoznak, kézzel is lapozhatsz. Szlovákia ortofotó-mozaikja © GKÚ Pozsony, NLC Zólyom. A felvételek készítésének éve és napja a helyszíntől függ, így az egyes évjáratok évszakban és időjárásban eltérhetnek. Vízminőség az SHMÚ szerint, a horgászvizek közelében lévő szennyvíztisztító telepek és a környező talajvíz A méréssel rendelkező horgászvíz közül 0 / 1 esetén a környező felszín alatti víz értéke legalább egy mutatóban határérték feletti. Forrás: SHMÚ (a felszíni és felszín alatti vizek minőségének évkönyvei), a VÚVH szennyvíztisztító-telepi nyilvántartása és az EEA. Az SHMÚ mérőpontját a horgászvízhez a vízfolyás azonos neve és a távolság alapján rendeljük; az évkönyv a normát nem teljesítő pontokat sorolja fel, ezért a hiányzó pont nem bizonyítja a víz tisztaságát. Fémek és arany a folyami üledékekben és vízben, régi bányaműveletek és lelőhelyek, fúrások archív jelentésekkel, geotermikus energia, környezeti terhek és földcsuszamlások a patak körül Az áttekintés a Dionýz Štúr állami geológiai intézete nyilvános regiszterein és atlaszain alapul. A keresés a patak összes horgászvizének vize körüli zónát fedi le (7 km a zsinórban összesen): 1 km-en belüli patakminták, 3 km-en belüli fúrások, bányaműködések és terhelések, 5 km-en belüli ércesemények, geotermikus források, geotermikus források 10 km-en belül. folyami hordalékA vízvezeték 100%-a kavicsos és homokos fenék és árterek; A vizet a hordalékban lévő talajvízből pótolják. Szlovákia geológiai térképe 1:50 000. pH 8,1modell szerinti becslés Víztípus Ca–HCO₃ mineralizáció 537 mg/l, kemény víz (17,7 °dH). Szlovákiai geokémiai atlasz méréseinek interpolációja, nem pedig a patakban. 0 15 felőlelemek a felső 10 %-ban Legmagasabb: Szelén 0,320 mg/kg A legmagasabb rangú elem helyzete a szlovákiai patakok mintapontjai között: Százalékos 66. A folyami üledékek geokémiai atlaszának interpolációja. 35°C 1000 m mélységben hőáramlás 75 mW/m² Szlovákia geotermikus energiájának atlasza. 47NGY/H dózisteljesítmény Szlovákiában 23 százalékos Természetes háttér kőzetekből és talajból (kálium, urán, tórium), nem a víznél mért érték. Légi gamma-spektrometria, ŠGÚDŠ. 0objektum 3 km-en belül A víztől számított 3 km-en belül egyetlen régi bányaműködést sem jegyeztek fel. 0aranyat tartalmazó minta 10 érc ásványi anyag az üledékben A víztől 1 km-en belül nem találtak aranyat a folyami üledékmintákban. A minták nem fednek le minden folyamot, tehát ez nem jelenti azt, hogy itt nincs arany. 1 8 felőlmutatók a felső 5%-ban Legmagasabb: Ólom 5,12 μg/l A legmagasabb mért érték helyzete az összes felszíni vízminta eloszlásában Szlovákia-ben: 95. percentilis (Soblahovský potok). 289fúrás 3 km-en belül 308 vízelemzés a közelben Közülük 289-nek van archív jelentése a GeoFondtól. A fúrások hidrogeológiai, geológiai, mérnöki-geológiai és egyéb. 40°C a kútfejnél 11 geotermikus fúrás 10 km-en belül legmelegebb: Trenčianske Teplice – V-2, hozam 1,0 l/s, 4,5 km-re a víztől. 1Telephelyek 3 km-en belül 1 hulladéklerakó 3 km-en belül nem regisztrálnak környezeti terhet; A hulladéklerakókat csak rögzítik. 9bejegyzés 5 km-en belül 4 telep, 5 ércelőfordulás Geofond regiszterek, a metallogenetikai térkép és az ásványkincsek térképe. 28terület 3 km-en belül Dokumentált földcsuszamlások a GeoFond Registerben. A patakba való földcsuszamlás elhomályosíthatja a vizet és megváltoztathatja az ágyat. Melyik szikla fekszik a vízvonal alatt (Szlovákia geológiai térképe 1:50 000), hány éves, milyen vastag a kvaterner borítás és melyik tektonikus egységben folyik a víz. Az alapkőzet határozza meg a víz keménységét, az alját, az eső utáni zavarosságot és a források bőségét. A pontok a vízvonalat követik (patak és medencénél, víz horgászat után). A sáv távolság szerint keresztmetszet, nem térkép; Egy szakasz szélessége megfelel a pontok számának. Jelölő a sávon: Oszd meg az összes mintapontot a szlovákiai patakokon folyami hordalék: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Jelölő a sávon: Oszd meg az összes mintapontot a szlovákiai patakokon Jelölő a sávon: Oszd meg az összes mintapontot a szlovákiai patakokon Jelölő a sávon: Oszd meg az összes mintapontot a szlovákiai patakokon Jelölő a sávon: Oszd meg az összes mintapontot a szlovákiai patakokon Jelölő a sávon: Oszd meg az összes mintapontot a szlovákiai patakokon Jelölő a sávon: Oszd meg az összes mintapontot a szlovákiai patakokon Jelölő a sávon: Oszd meg az összes mintapontot a szlovákiai patakokon Jelölő a sávon: Oszd meg az összes mintapontot a szlovákiai patakokon Jelölő a sávon: Oszd meg az összes mintapontot a szlovákiai patakokon Jelölő a sávon: Oszd meg az összes mintapontot a szlovákiai patakokon Jelölő a sávon: Oszd meg az összes mintapontot a szlovákiai patakokon A térkép a vízvonal 3 pontjából 2-öt fed le. A patakokat és folyókat a talajvíz táplálja. A hidrogeológiai térképek megmutatják, hogy a víz mely kőzetekben tárolódik, mennyire áteresztőek, és milyen a bennük lévő víz. Az adatok ŠGÚDŠ térképekből származnak, nem pedig egy adott vízen végzett mérésekből. Jelölő a sávon: Oszd meg az összes mintapontot a szlovákiai patakokon Jelölő a sávon: Oszd meg az összes mintapontot a szlovákiai patakokon Jelölő a sávon: Oszd meg az összes mintapontot a szlovákiai patakokon A víz modellezett összetétele azon a területen, amelyen a horgászvízvonal fut át. A szlovákiai geokémiai atlasz (felszíni vizek) raszterei a mintavételezett patakokban végzett mérések interpolációja, tehát a terület tipikus hátterét mutatják, nem pedig egy adott patakban. pH 8,09tipikus lőtávolság Szlovákiában a legtöbb folyó és patak pH-ja 6,5-8,5. Savasabb víz található a savas kőzeteken lévő patakokban (gránitok, kvarcitok), lúgosabb vízben mészkövek közelében. 17,7°dH, kemény kalcium és magnézium összege (3,17 mmol/L). A kemény vizet pufferelik, és a pH-ja lassabban változik; A lágy víz érzékenyebb a savas esőre. 537mg/l mineralizáció az oldott ásványi anyagok teljes mennyisége. A Clean Mountain Water több tíz mg/l-t, a síkvidéki és mészkővizet több száz. Víztípus domináns ionok szerint: Ca–HCO₃ A részvények egyenértékűek, a vizek összetételének szokásos összehasonlítási módja. Pont: Átlag a vízvonal mentén, vonal: a legalacsonyabbtól a legmagasabbig, Skála: Pozíció a mintapontok között a szlovákiai patakokon (0-100 percentilis) A szlovákiai geokémiai atlasz (folyó üledékek) leírja, hogy a folyó mit hordoz a medrében lévő finom anyagban. Az üledék összegyűjti a fémeket a kőzetekből, az érceseményekből, valamint a múltbeli bányászatból és iparból. Ez nem törvényes korlát vagy egészségügyi kockázatértékelés: megmutatja, hogy egy elem ezen a folyamon hogyan helyezkedik el a szlovákiai folyamok között. Pont: Átlag a vízvonal mentén, vonal: a legalacsonyabbtól a legmagasabbig, Skála: Pozíció a mintapontok között a szlovákiai patakokon (0-100 percentilis) A ŠGÚDŠ levegőben terjedő gamma-spektrometriája a káliumból, uránból és tóriumból származó sugárzást méri kőzetekben és talajban. A gránitok és néhány savas vulkáni kőzet a legmagasabb, a mészkövek és az árterek a legalacsonyabbak. A Caesium-137 a csernobili baleseti és nukleáris fegyvertesztek következményeinek maradványa. 47ngy/h a levegőben 43-50 tartomány nGy/h természetes háttér sziklákból és talajból; magasabban a gránitokon és néhány savas vulkáni kőzeten, alacsonyabban a mészköveken és az ártereken. alacsony A radon kőzetekből származó földgáz. A kockázat az épületeket és a pincéket érinti, nem a patak vizét; Megmutatja, milyen az alapkőzet. Pont: Átlag a vízvonal mentén, vonal: a legalacsonyabbtól a legmagasabbig, Skála: Pozíció a mintapontok között a szlovákiai patakokon (0-100 percentilis) Jelölő a sávon: Oszd meg az összes mintapontot a szlovákiai patakokon A mágneses tér és a gravitáció térképei (ŠGÚDŠ) felfedik, mi van az üledékek és a felszín alatt: vulkáni testek, törések és kéregvastagság. Egy horgász számára közvetve érdekesek: megmutatják, hol változik az alapkőzet, és vele együtt a víz. -16nT -19--12 tartomány nT a Föld mágneses mezőjének eltérése a környezetétől. A pozitív és negatív anomáliák magnetites kőzeteket (bazaltok, alapvető vulkáni kőzetek) és határokat tárnak fel az alapkőzetben. -21mGal Maradék +10,3 mgal A negatív értékek a vastag üledékek felett és a hegyek alatt (könnyű kéreg), pozitívak a sűrű kőzetek és a vékonyabb kéreg felett. A földkéreg szerkezetét mutatja, nem a vizet. Szlovákia geotermikus energiájának atlasza a kőzet hőmérsékletét és hőáramlását rögzíti a Föld belsejéből. Ez a terület lehetősége, nem pedig a patakban lévő víz tényleges melege. A víz közelében speciális geotermikus fúrások és források találhatók az alábbi geotermikus energia részben. A medence nem csak víz: a lejtő és a magasság határozza meg a lefolyás sebességét, az éghajlatot és a víz mennyiségét, valamint a patakba mosó talajokat. Az adatok ŠGÚDŠ geomorfológiai felosztásából, éghajlati-földrajzi típusaiból és talajtérképeiből származnak. Jelölő a sávon: Oszd meg az összes mintapontot a szlovákiai patakokon Jelölő a sávon: Oszd meg az összes mintapontot a szlovákiai patakokon Jelölő a sávon: Oszd meg az összes mintapontot a szlovákiai patakokon Jelölő a sávon: Oszd meg az összes mintapontot a szlovákiai patakokon Jelölő a sávon: Oszd meg az összes mintapontot a szlovákiai patakokon Jelölő a sávon: Oszd meg az összes mintapontot a szlovákiai patakokon ahol a legközelebbi bányaműködés, lerakódások, terhek, geotermikus fúrások és aranyleletek vannak. A csoportok kikapcsolhatók. A vonal a horgászvíz vize, a fénysáv az a 3 km-es zóna, amelyben fúrásokat, bányaműködést és terheket kerestek. A térképen a legközelebbi objektumok láthatók (legfeljebb néhány tucat minden regiszterből), nem mindegyik. A pontok megfelelnek a regiszterben lévő pozíciónak; A területobjektumokat a középpontjuk jelöli. Arzén, antimon, kadmium, ólom, réz, cink és egyéb elemek folyókból és patakokból származó mintákban (Szlovákia geokémiai atlasza, felszíni vizek, 2015). A sáv azt mutatja, hogy hol van a legmagasabb érték az összes minta közül az Szlovákia-ben; A fényjelző a minták mediánja ennél a víznél. Legmagasabb érték: Soblahovský potok, 2009, 960 m-re a víztől. Összehasonlítás: az összes minta 95 százalékos értéke az Szlovákia-ben. Legmagasabb érték: bez mena, 2009, 100 m-re a víztől. Összehasonlítás: az összes minta 90 százalékos értéke az Szlovákia-ben. Legmagasabb érték: Soblahovský potok, 2009, 960 m-re a víztől. Összehasonlítás: az összes minta 77 százalékos értéke az Szlovákia-ben. Legmagasabb érték: Soblahovský potok, 2009, 960 m-re a víztől. Összehasonlítás: az összes minta 46 százalékos értéke az Szlovákia-ben. Legmagasabb érték: Soblahovský potok, 2009, 960 m-re a víztől. Összehasonlítás: az összes minta 34 százalékos értéke az Szlovákia-ben. Legmagasabb érték: Soblahovský potok, 2009, 960 m-re a víztől. Összehasonlítás: az összes minta 32 százalékos értéke az Szlovákia-ben. Legmagasabb érték: Soblahovský potok, 960 m-re a víztől. Összehasonlítás: az összes minta 26 százalékos értéke az Szlovákia-ben. Legmagasabb érték: Soblahovský potok, 2009, 960 m-re a víztől. Összehasonlítás: az összes minta 22 százalékos értéke az Szlovákia-ben. Alapvető vízkémia: Melyik ringatja a benne lévő ásványi anyagokat. Legmagasabb érték: Soblahovský potok, 2009, 960 m-re a víztől. Összehasonlítás: az összes minta 31 százalékos értéke az Szlovákia-ben. Regionális pásztázási kutatás: A nehéz frakciót kimosták a folyami kavicsból, és megszámolták a benne lévő ásványszemcséket. A lelettérkép pozitív: az arany nélküli minta nem szerepel az atlaszban, így a lelet hiánya nem bizonyítja, hogy nincs arany. hidrogeokémiai objektumok (források és fúrások elemzése), a talajvíz geokémiai atlasza (1996) és radiohidrokémiai mintavétel. A talajvíz táplálja a patakokat, így összetétele is befolyásolja a patak vizét. Legmagasabb érték: studňa, 1993, 2,5 km-re a víztől. Összehasonlítás: az összes minta 99 százalékos értéke az Szlovákia-ben. Legmagasabb érték: prameň, 1993, 40 m-re a víztől. Összehasonlítás: az összes minta 99 százalékos értéke az Szlovákia-ben. Legmagasabb érték: vrt, 1993, 1,6 km-re a víztől. Összehasonlítás: az összes minta 97 százalékos értéke az Szlovákia-ben. Legmagasabb érték: studňa, 1993, 2,7 km-re a víztől. Összehasonlítás: az összes minta 95 százalékos értéke az Szlovákia-ben. Legmagasabb érték: studňa, 1993, 2,8 km-re a víztől. Összehasonlítás: az összes minta 95 százalékos értéke az Szlovákia-ben. Legmagasabb érték: studňa, 1993, 2,8 km-re a víztől. Összehasonlítás: az összes minta 94 százalékos értéke az Szlovákia-ben. Legmagasabb érték: vrt, 1993, 2,9 km-re a víztől. Összehasonlítás: az összes minta 91 százalékos értéke az Szlovákia-ben. Legmagasabb érték: studňa, 1993, 2,5 km-re a víztől. Összehasonlítás: az összes minta 88 százalékos értéke az Szlovákia-ben. Legmagasabb érték: studňa, 1993, 1,7 km-re a víztől. Összehasonlítás: az összes minta 83 százalékos értéke az Szlovákia-ben. Legmagasabb érték: prameň, 1993, 2,5 km-re a víztől. Összehasonlítás: az összes minta 50 százalékos értéke az Szlovákia-ben. Legmagasabb érték: prameň, 1993, 2,5 km-re a víztől. Összehasonlítás: az összes minta 46 százalékos értéke az Szlovákia-ben. Legmagasabb érték: prameň, 1993, 2,5 km-re a víztől. Összehasonlítás: az összes minta 38 százalékos értéke az Szlovákia-ben. Régi bányaműveletek a bányászati területeken kívül (Geofond Register), lelőhelyek és bányászati területek, valamint a metallogenetikai térkép. A patakok közelében lévő arany, ezüst és más fémek üledékekbe és vízbe kerülhetnek. Hidrogeológiai fúrások, egyéb fúrások és geotermikus fúrások nyilvántartása. Minden fúrásnak van egy jelentése a Geofond Archívumban (geológiai profilok, szivattyúzási tesztek, a víz kémiai elemzése); A jelentés száma a táblázatban található. 289 fúrás a 3 km-es sávban, ebből 101 hidrogeológiai és 188 egyéb; archív jelentés számával: 289. Geotermikus fúrások (kútfej vízhőmérséklet, termés, kémiai típus), valamint a geotermikus és ásványvizek forrásai 10 km-en belül. A fúrólyuk használatára és létezésére vonatkozó adatok a GeoFond regiszterből származnak. Rögzített környezeti terhek (ipari telephelyek, hulladéklerakók, bányászat), a hulladéklerakók nyilvántartása és az antropogén üledékek monitorozása (ipari iszap). Ez a helyek listája, nem a vízszennyezés mérése. Dokumentált lejtődeformációk nyilvántartása (Geofond). A patak melletti földcsuszamlások finom anyagokat juttathatnak a vízbe, ágyat cserélhetnek és elzárhatják a csatornát. Adatok: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), letöltve: 2026. nov. 8.. Részletek a Módszertanban. Ki kezeli a horgászvizeket és hol találhatók Vízgyűjtő: Vág
Most a víznél
Ma a(z) Kubra potok vízfolyáson
Vízfolyás horgászvizeinek átlaga
Mai legjobb időablak
A vízfolyás térképe és horgászvizei
Vízfolyás magassági profilja
Domborzat 3D-ben
Történelmi képek



Vízszennyezés a(z) Kubra potok vízfolyáson
Talajvíz: mért értékekjellemző érték a(z) 10 km-en belüli állomásokról, 2025
A(z) Kubra potok vízfolyás geológiája és geokémiája
szikla a víz alatt
víz az atlasz szerint
Folyói üledék elemei
Láb alatti hőség
természetes gamma-sugárzás
régi bánya működése
arany a folyami üledékben
nyomelemek a patakvízben
fúrások és talajvízelemzések
geotermikus energia
környezeti terhek és hulladéklerakók
lelőhelyek és ércesemények
földcsuszamlások és lejtős deformációk
geológiai szerkezet a víz alatt
A sziklák geológiai kora
Leggyakoribb sziklaegységek
Rendszer Kor Egység pontozás kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 2× kvaterneri fedezet
tekonikus egységek
ekokonikus osztódás
neutektonikus egységek
neotektonikus mozgások iránya
területi geológiai részleg
regionális geológiai osztály (alegységek)
mérnök-geológiai körzetek
műszaki-geológiai képződmények
a terület lejtődeformációkra való érzékenysége
Hidrogeológia: víztartó rétegek és talajvíz
Víztartó kőzetek (Hidrologikai térkép 1:200 000)
víztartó típus
fő hidrogénező régió
felszíni víz kémia az atlasz szerint
Vízsavasság
Vízkeménység
oldott anyagok
víz ionos összetétele
Főbb ionok
333 mg/lszázalék 8494,6 mg/lszázalék 830,184 mg/lszázalék 7655,4 mg/lszázalék 6619,6 mg/lszázalék 6510,0 mg/lszázalék 532,77 mg/lszázalék 467,79 mg/lszázalék 44tápanyagok és szerves szennyezés
0,299 mg/lszázalék 780,405 mg/lszázalék 757,82 mg/lszázalék 621,47 mg/lszázalék 9Fémek
0,0931 mg/lszázalék 4646,7 μg/lpercentilis 4119,8 μg/lpercentilis 381,84 μg/lpercentilis 11Elemek a folyami üledékekben
potenciálisan mérgező és nyomelemek
0,320 mg/kgszázalék 660,790 mg/kgszázalék 620,436 mg/kgszázalék 6017,4 mg/kgszázalék 5926,2 mg/kgszázalék 578,50 mg/kgszázalék 5096,1 mg/kgszázalék 5072,0 mg/kgszázalék 5021,6 mg/kgszázalék 400,116 mg/kgszázalék 310,171 mg/kgszázalék 310,0719 mg/kgszázalék 305,19 mg/kgszázalék 2953,9 mg/kgszázalék 161,78 mg/kgszázalék 13Főbb elemek (vas, alumínium, kalcium, magnézium, kálium, nátrium, titán, mangán, foszfor)
6,57 %Percentilis 870,953 %Percentilis 56722 mg/kgszázalék 330,714 %Percentilis 20606 mg/kgszázalék 191,29 %Percentilis 183 503 mg/kgszázalék 151,86 %Percentilis 74,15 %Percentilis 7További elemek (bárium, stroncium, lítium, rubídium, cirkónium, ittrium, cérium, bór, berillium, gallium)
63,3 mg/kgszázalék 58142 mg/kgszázalék 55399 mg/kgszázalék 4921,1 mg/kgszázalék 1923,9 mg/kgszázalék 189,15 mg/kgszázalék 150,642 mg/kgszázalék 1246,4 mg/kgszázalék 1268,8 mg/kgszázalék 10324 mg/kgszázalék 10természetes radioaktivitás és radon
gamma sugárzási dózisteljesítmény
Alapkőzeti radon-kockázat
1,28 %Percentilis 422,33 ppm23. percentilis6,63 ppm23. percentilis1 327 Bq/m²40. percentilisradonkockázat izopletek által
Geofizikai mezők: mágnesesség és gravitáció
mágneses anomália
Bouguer gravitációs anomália
geotermikus potenciál
domborzat, éghajlat és talajok
geomorfológiai egységek
geomorfológiai területek
éghajlat-földrajzi típusok
A talajok savasodásra való érzékenysége
Talajszennyezés (1:500 000 térkép)
Litogeokémiai típusok
a folyosó térképe
nyomelemek a felszíni vizekben
fő ionok, mineralizáció és pH
Arany és érc ásványok a folyami üledékekben
kőzetképző és kiegészítő ásványok
talajvíz: kémia, víztípusok és radioaktivitás
Fémek a talajvízben
radon vizekben
A helyszín típusa minták legmagasabb radon Középső minerálny prameň 2 10,7 Bq/l 10,3 Bq/l upravený prameň 2 21,5 Bq/l 16,9 Bq/l prameň 2 19,0 Bq/l 13,0 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 20,6 Bq/l 20,6 Bq/l studňa, vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 8,10 Bq/l 8,10 Bq/l bányaműködés, lelőhely és érc előfordulása
lelőhelyek és bányászati területek
Letét Ásványi állapot és szervezet A vízből Opatová štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – LIM PLUS, s. r. o. 1,6 km Kľúčové štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – Spoločenstvo bývalých urbárnikov a lesomajiteľov obce Kľúčové – poz. spol. 4,8 km Trenčianske Mitice – Kostolné Mitice stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 5,0 km Trenčianske Mitice – Kostolné Mitice stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 5,0 km fúrások és geofond archív jelentések
fúrólyuk mélységek
A legközelebbi fúrások
Helyszín Faj Mélység archív jelentés A vízből Pb-18 inžiniersko-geologický 4,5 m 8491620 m VT-32/5 inžiniersko-geologický 6,0 m 8536030 m BT-1 hydrogeologický – 99674100 m VT-32/4 inžiniersko-geologický 6,0 m 85360120 m Kubra úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 20,0 m 5574 109Ac31.pdf140 m HV-15/3 hydrogeologický 6,0 m 25459200 m V-1 inžiniersko-geologický 8,0 m 84490200 m Kubrá úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 8,0 m 25459 109Ac210.pdf210 m HV-15/1 hydrogeologický 6,0 m 25459210 m HV-15 hydrogeologický 8,0 m 25459210 m HV-15/2 hydrogeologický 6,0 m 25459210 m VT-32/3 inžiniersko-geologický 6,0 m 85360220 m geotermikus energia és ásványvizek
fúrás Hőmérséklet Hozam Mélység Vegyi víz típusa Használat A vízből Trenčianske Teplice – SB-5 38 °C 1,5 l/s 200 m Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 4,3 km Trenčianske Teplice – TT-1 39 °C 1,9 l/s 55 m Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 4,4 km Trenčianske Teplice – SB-5A 21 °C 2,0 l/s 90 m Ca-Mg-SO4 využívaný 4,4 km Trenčianske Teplice – P-1 38 °C 4,8 l/s 29,7 m Ca-Mg-SO4 využívaný 4,4 km Trenčianske Teplice – SB-4A 32 °C 6,0 l/s 55,4 m Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 4,4 km Trenčianske Teplice – SB-1 – 2,0 l/s 122,43 m Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 4,5 km Trenčianske Teplice – TT-2 39 °C – 81,4 m Ca-Mg-SO4 využívaný 4,5 km Trenčianske Teplice – SB-1A 37 °C 2,1 l/s 130 m Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 4,5 km Trenčianske Teplice – SB-3 38 °C – 60 m Ca-Mg-SO4 využívaný 4,5 km Trenčianske Teplice – V-2 40 °C 1,0 l/s 39,15 m Ca-Mg-SO4 využívaný 4,5 km A geotermikus és ásványvizek forrásai
Forrás Faj víz hőmérséklete (°C) hozam (l/s) Számol Legközelebb a víztől kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 27 450 m kategória d2 minerálna voda 39-55 5-15 2 3,4 km kategória d1 minerálna voda 39-55 < 5 3 3,7 km kategória Trenčianske Teplice termálne kúpalisko – – 1 3,8 km kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 1 3,8 km környezeti terhek, hulladéklerakók és antropogén üledékek
hulladéklerakók
szemétlerakó Terület éve alakult Folyamatos ellenőrzés A vízből Opatová 450 m² 1972 – 2,0 km földcsuszamlások és lejtős deformációk
Alakváltozások típusai
tevékenységi fok
Jelenlegi állapot
hogyan kell elolvasni ezeket az adatokat
Szervezetek és helyszín
Szervezetek a vízfolyásonki kezeli a horgászvizeket, és milyen feltételek vannak ott ma
További vízfolyások a közelben
38100 felől
1445horgászvíz
A térkép színe
Térkép betöltése…
alacsonyabbmagasabb
kationok (pozitív ionok)
Anionok (negatív ionok)
ÓlomPbMagas (legjobb 5%)
Legmagasabb 5,12 μg/lmedián 2,50 μg/l3 minta67 %-kal a számszerűsítési határ alatt
ArzénAsemelkedett (felső 10%)
Legmagasabb 4,00 μg/lmedián 0,500 μg/l3 minta67 %-kal a számszerűsítési határ alatt
BáriumBaenyhén emelkedett
Legmagasabb 68,0 μg/lmedián 54,0 μg/l3 minta
SzelénSeaz Szlovákia fele alatt
Legmagasabb 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l3 minta100 %-kal a számszerűsítési határ alatt
LítiumLiaz Szlovákia fele alatt
Legmagasabb 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l3 minta100 %-kal a számszerűsítési határ alatt
KrómCraz Szlovákia fele alatt
Legmagasabb 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l3 minta100 %-kal a számszerűsítési határ alatt
KadmiumCdaz Szlovákia fele alatt
Legmagasabb 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l3 minta100 %-kal a számszerűsítési határ alatt
RézCuaz Szlovákia fele alatt
Legmagasabb 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l3 minta100 %-kal a számszerűsítési határ alatt
Szilícium-dioxidSiO2az Szlovákia fele alatt
Legmagasabb 7,66 mg/lmedián 6,48 mg/l3 minta
RézCuextrém (legjobb 1%)
Legmagasabb 38,0 μg/lmedián 0,750 μg/l24 minták
AlumíniumAlextrém (legjobb 1%)
Legmagasabb 0,230 mg/lmedián 0,00500 mg/l24 minták71 %-kal a számszerűsítési határ alatt
ÓlomPbMagas (legjobb 5%)
Legmagasabb 6,00 μg/lmedián 1,00 μg/l24 minták33 %-kal a számszerűsítési határ alatt
AntimonSbMagas (legjobb 5%)
Legmagasabb 0,800 μg/lmedián 0,100 μg/l24 minták88 %-kal a számszerűsítési határ alatt
KadmiumCdMagas (legjobb 5%)
Legmagasabb 0,500 μg/lmedián 0,250 μg/l24 minták96 %-kal a számszerűsítési határ alatt
Cink-Znemelkedett (felső 10%)
Legmagasabb 902 μg/lmedián 20,0 μg/l24 minták13 %-kal a számszerűsítési határ alatt
KrómCremelkedett (felső 10%)
Legmagasabb 2,30 μg/lmedián 0,250 μg/l24 minták67 %-kal a számszerűsítési határ alatt
LítiumLienyhén emelkedett
Legmagasabb 31,0 μg/lmedián 7,50 μg/l24 minták
SzelénSeenyhén emelkedett
Legmagasabb 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l24 minták96 %-kal a számszerűsítési határ alatt
VasalóFeszokásos érték
Legmagasabb 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l14 minták100 %-kal a számszerűsítési határ alatt
HiganyHgaz Szlovákia fele alatt
Legmagasabb 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l24 minták100 %-kal a számszerűsítési határ alatt
ArzénAsaz Szlovákia fele alatt
Legmagasabb 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l24 minták100 %-kal a számszerűsítési határ alatt


