Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 06:00–08:00 Іграчски поток, оцінка вікна 34. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 08:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Бистріна Гірський потік зі стрімким ухилом, каскадами та кам'янистим дном. Вода чиста і холодна; рибальство вимагає обережного підходу. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 16 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Вулканічні гірські породи100 % čiary vody Silikátové horniny; voda býva mäkká až stredne mineralizovaná. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,8modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 115 mg/l, mäkká voda (3,4 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Vanád 96,0 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 87. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 50°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 92 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 78 °C (prírastok 28 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 61nGy/h dávkový príkon 88. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 66objektov do 3 km ťažené: Hg, Au, Ag Najbližšie: Jazero (iný druh objektu), 2,0 km od vody. 4vzorky so zlatom 15 rudných minerálov v sedimente Najviac 1 zrno v jednej vzorke (220 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 2 з 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Arzén 16,5 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 97. percentil (Hron). 304vrtov do 3 km 464 rozborov vody v okolí Z toho 304 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 54°C na ústí vrtu 13 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Sklené Teplice – ST-4, výdatnosť 13,3 l/s, 9,4 km od vody. 5lokalít do 3 km 5 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 59záznamov do 5 km 34 ložísk, 25 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 91plôch do 3 km 1 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Вулканічні гірські породи: Silikátové horniny; voda býva mäkká až stredne mineralizovaná. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 1 z 6 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,77typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 3,4°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (0,62 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 115mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 61nGy/h vo vzduchu rozsah 44 až 72 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 50 / 78 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 28 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 92 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Hron, 1993, 970 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hron, 1993, 970 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 750m S od K334 pravostranný prítok potoka Ihráč, 100 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 500m JZ od K334 pravostranný prítok potoka Ihráč, 1993, 340 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 750m S od K334 pravostranný prítok potoka Ihráč, 1993, 100 m od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 750m JV od K499 Borovica, 1993, 970 m od vody. Porovnanie: 81. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 1600m JV od K606, 1993, 960 m od vody. Porovnanie: 78. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hron, 1993, 970 m od vody. Porovnanie: 58. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 1250m S od K Horná Složa, 1993, 650 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 1250m S od K Horná Složa, 1993, 650 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: 1500m Z od K899, 1993, 780 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,7 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,6 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,8 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,0 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,8 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1991, 1,4 km od vody. Porovnanie: 81. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,0 km od vody. Porovnanie: 78. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,4 km od vody. Porovnanie: 76. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,7 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,6 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,6 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,6 km od vody. Porovnanie: 39. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 304 vrtov v pásme 3 km, z toho 8 hydrogeologických a 296 ostatných; s číslom archívnej správy 304. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Грон
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Іграчски поток
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Іграчски поток
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Geológia a geochémia toku Ihráčsky potok
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів neovulkanity stredný miocén formácie: I. etapa štiavnického stratovulkánu vrátane sebechlebskej formácie, zlatostudnianska, šútovská, starohutská,… 1× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
3,28 мг/л54. percentil4,33 мг/л30. percentil27,2 мг/л30. percentil4,85 мг/л26. percentil0,0737 мг/л26. percentil5,04 мг/л11. percentil16,3 мг/л7. percentil44,3 мг/л6. percentilŽiviny a organické znečistenie
8,57 мг/л66. percentil0,246 мг/л64. percentil3,09 мг/л48. percentil0,0478 мг/л24. percentilМетали
109 μg/l63. percentil5,60 μg/l42. percentil13,4 μg/l28. percentil0,0207 мг/л4. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
96,0 мг/кг87. percentil0,285 мг/кг82. percentil24,7 мг/кг81. percentil10,7 мг/кг78. percentil1,32 мг/кг77. percentil0,288 мг/кг71. percentil121 мг/кг69. percentil0,472 мг/кг65. percentil0,253 мг/кг65. percentil25,3 мг/кг57. percentil0,222 мг/кг44. percentil37,6 мг/кг6. percentil1,47 мг/кг5. percentil3,10 мг/кг5. percentil9,46 мг/кг4. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
7,74 %95. percentil1,20 %86. percentil3,58 %83. percentil1,07 %64. percentil4 769 мг/кг61. percentil1,56 %58. percentil915 мг/кг57. percentil884 мг/кг55. percentil2,11 %51. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
224 мг/кг92. percentil587 мг/кг85. percentil95,6 мг/кг68. percentil15,5 мг/кг63. percentil1,59 мг/кг61. percentil26,9 мг/кг46. percentil54,1 мг/кг32. percentil290 мг/кг19. percentil22,6 мг/кг13. percentil32,6 мг/кг6. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
3,66 ppm95. percentil8,99 ppm84. percentil1,33 %61. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Взорка Zlato vo vzorke Od vody 223/H 1 zrno 60 м 234/H 1 zrno 90 м 220/D 1 zrno 220 м 351/A 1 zrno 940 м Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 3 19,6 Bq/l 18,0 Bq/l джерело 11 51,2 Bq/l 7,66 Bq/l upravený prameň 4 24,2 Bq/l 8,53 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 3,03 Bq/l 3,03 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Назва Вид Тяжене Уконченіе Od vody Озеро iný druh objektu Гґ 19.storočie 2,0 км Галда halda Гґ 19.storočie 2,0 км Галда halda Гґ 19.storočie 2,0 км Штуолня štôlňa Гґ 19.storočie 2,1 км Галда halda Гґ 19.storočie 2,1 км Галда halda Гґ 19.storočie 2,1 км Галда halda Гґ 19.storočie 2,1 км Галда halda Гґ 19.storočie 2,1 км Галда halda Гґ 19.storočie 2,1 км Пінґа pinga, pingový ťah Гґ 19.storočie 2,1 км Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Jastrabá – lom Legio stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – bez organizácie 70 м Малахов ortuťové rudy Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 2,3 км Ястраба perlit Ťažené ložisko – LBK PERLIT, s.r.o. 2,4 км Ястраба perlit Ťažené ložisko – LBK PERLIT, s.r.o. 2,4 км Бартошова Легуотка zlaté rudy Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 3,2 км Stará Kremnička I., časť Lutila bentonit Ťažené ložisko – REGOS s.r.o. 3,4 км Stará Kremnička I., časť B. Lehôtka – D. Ves-sev. keramické íly Ložisko s predpokladom využívania zásob – TEban, s.r.o. 4,2 км Бартошова Легуотка – Пасека zeolit Ťažené ložisko – Sedlecký kaolin – Slovensko s.r.o. 4,2 км Бартошова Легуотка – Пасека zeolit Ťažené ložisko – Sedlecký kaolin – Slovensko s.r.o. 4,2 км Stará Kremnička I., časť Bart. Lehôtka – Dolná Ves keramické íly Ťažené ložisko – TEban, s.r.o. 4,2 км Stará Kremnička I., časť Bart. Lehôtka – Veľký Háj keramické íly Ložisko s predpokladom využívania zásob – TEban, s.r.o. 4,2 км Stará Kremnička I., časť B. Lehôtka – D. Ves-sev. keramické íly Ložisko s predpokladom využívania zásob – TEban, s.r.o. 4,2 км Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Вискит Typ rudy Метали Вид Od vody Малахов Ortuťové rudy Гґ ložiskový výskyt 2,2 км Краліки Antimónové rudy Сб mineralogický výskyt 2,7 км Кремніца – Горна Вес Zlaté rudy Ау mineralogický výskyt 2,8 км Бартошова Легуотка Zlato-strieborné rudy Ау, Аґ ložiskový výskyt 3,1 км Краліки – Фарбена Arzénové rudy Ас mineralogický výskyt 3,3 км Бартошова Легуотка Zlaté rudy Ау mineralogický výskyt 3,4 км Horná Ves – Čertov vrch Ortuťové rudy Гґ, Ау mineralogický výskyt 4,1 км Malachov – Nemecký vrch Ortuťové rudy Гґ ložiskový výskyt 4,4 км Железна Брезніца Železné rudy Фе mineralogický výskyt 5,0 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody Іграч úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou s artézskym prelivom 144,0 м 74655 110Dd6.pdf50 м 660/73 ložiskový 278,3 м 83223180 м Іграч širokoprofilový vrt 100,0 м 74655 122Bb18.pdf230 м JP-1 mapovací 1 164,0 м 27931520 м 661/73 ložiskový 140,0 м 83223720 м MP-15/81 ložiskový 410,0 м 56502960 м SNV-20 ložiskový 120,0 м 48751970 м SNV-21 ložiskový 51,0 м 487511,1 км VS-21 ložiskový 576,0 м 545601,3 км Ястраба širokoprofilový vrt 29,0 м 15794 122Bb2.pdf1,4 км 610/73 ložiskový 370,3 м 832231,7 км VS-19 ložiskový 275,0 м 545601,9 км Geotermálna energia a minerálne vody
Врт Температура Видатность Глибина Chemický typ vody Виужіваніе Od vody Кремніца – KŠ-1 47 °C 23,2 л/с 531 м Ца-Мґ-SO4-HCO3 nevyužívaný 5,0 км Жіар-над-Гроном – RGŽ-2 – – 2500 м – nevyužívaný 6,2 км Склене Тепліце – ST-5 46 °C – 1001 м Ца-Мґ-SO4-HCO3 nevyužívaný 8,3 км Склене Тепліце – STH-2 45 °C 3,0 л/с 81 м Ца-SO4-HCO3 využívaný bez nahlasovania údajov 8,8 км Склене Тепліце 43 °C 0,0 л/с – Ца-SO4 nevyužívaný 9,1 км Склене Тепліце 46 °C 4,5 л/с 29,7 м Ца-SO4 nevyužívaný 9,1 км Склене Тепліце – ST-2 51 °C 4,5 л/с 107 м Ца-SO4 využívaný 9,1 км Склене Тепліце 48 °C 0,2 л/с – Ца-SO4 nevyužívaný 9,2 км Склене Тепліце 49 °C 0,1 л/с 2,5 м Ца-SO4 nevyužívaný 9,2 км Склене Тепліце – ST-1 52 °C 22,3 л/с 69,7 м Ца-SO4 využívaný 9,3 км Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória Kremnica termálne kúpalisko – – 1 2,5 км KŠ-1 geotermálna voda 38 – 55 31 – 50 1 3,8 км kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 1 4,2 км kategória d1 minerálna voda 39-55 < 5 3 9,1 км kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 2 9,2 км kategória Sklené Teplice termálne kúpalisko – – 1 9,2 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Невольне 600 м² 1985 – 440 м Пітелова – 1968 – 860 м Ястраба – 1970 – 1,7 км Кремніца – Горна Вес – Горна Вес прі Кремніці – 1960 – 2,6 км Гронска Дубрава – 1975 – 2,7 км Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Лососеві – форельовіКремніцки поток
1 рибальська ділянка
Лососеві – форельовіБрезніцки поток
1 рибальська ділянка
Лососеві – форельовіСіелніцки поток
1 рибальська ділянка
Лососеві – форельовіТурова
1 рибальська ділянка
Лососеві – форельовіМалаховски поток
1 рибальська ділянка
КороповіКовачовски рибнік
1 рибальська ділянка
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
25з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
АрсенАсvysoká (horných 5 %)
najvyššie 16,5 μg/lmedián 1,45 μg/l16 vzoriek25 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 0,500 μg/l16 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,600 μg/lmedián 0,250 μg/l16 vzoriek
ХромЦрzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,90 μg/lmedián 1,00 μg/l16 vzoriek63 % pod medzou stanovenia
БаріумБаmierne zvýšená
najvyššie 80,0 μg/lmedián 20,0 μg/l16 vzoriek
МідьЦуmierne zvýšená
najvyššie 3,20 μg/lmedián 1,00 μg/l16 vzoriek63 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіmierne zvýšená
najvyššie 13,0 μg/lmedián 5,00 μg/l16 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
СтронціумСрbežná hodnota
najvyššie 220 μg/lmedián 90,0 μg/l16 vzoriek
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l16 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ОловоПбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l16 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2extrémna (horný 1 %)
najvyššie 58,1 мг/лmedián 34,0 мг/л16 vzoriek
АрсенАсextrémna (horný 1 %)
najvyššie 18,2 μg/lmedián 1,00 μg/l36 vzoriek47 % pod medzou stanovenia
АлюмінійАлvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,190 мг/лmedián 0,0150 мг/л36 vzoriek33 % pod medzou stanovenia
ОловоПбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,00 μg/lmedián 0,500 μg/l36 vzoriek86 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,900 μg/lmedián 0,100 μg/l36 vzoriek64 % pod medzou stanovenia
МідьЦуzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 5,10 μg/lmedián 0,800 μg/l36 vzoriek
ЦинкЗнmierne zvýšená
najvyššie 260 μg/lmedián 4,50 μg/l36 vzoriek17 % pod medzou stanovenia
ХромЦрmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,250 μg/l36 vzoriek89 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіmierne zvýšená
najvyššie 17,0 μg/lmedián 1,50 μg/l36 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л11 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l36 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
РтутьГґnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l36 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l36 vzoriek100 % pod medzou stanovenia