Score des conditions de pêche, meilleur créneau de la journée et parcours de pêche selon les meilleures conditions Activité faible · moyenne d'un parcours de pêche 15:00–17:00 Jablonka, score de la fenêtre 35. Le score est une estimation des conditions en fonction de la météo, de l'eau et de l'environnement, et non une prévision de touches. Recalculé à 07:04. Tracé du cours d'eau et de ses parcours de pêche. Vous pouvez colorer la ligne selon les conditions du jour, la qualité ou tout autre paramètre. Filtres détaillésrégion, district, lit, profondeur, ombrage, satellites, chimie de l’eau, pollution, poissons, géologie Déplacez la carte avec deux doigts. En plein écran, un doigt suffit. Le score est une estimation des conditions d’après la météo, l’eau et l’environnement, et non une prévision de touches. Pour chaque parcours de pêche, vous voyez de quoi il se compose, dans quelle mesure il est étayé par des données et d’où viennent ces données. Mesure du niveau d'eau, de la température et du débit, météo près du cours d'eau et état par satellites Comment le cours d'eau descend vers l'aval : chute, pente et vitesse de l'eau. Cours d'eau vif Une rivière de piémont avec un fond de gravier et un courant rapide. L'ombre et la truite y prospèrent déjà. Source : Open Topo Data (eudem25m), 4 nov. 2026. La pente et la chute sont approximatives et n'incluent que les sections des parcours de pêche. Chargement du modèle de terrain en 3D… Évolution de l'environnement et de la nature de 2017 à 2023 : comment changent les berges, la végétation et le paysage autour de l'eau. Les images basculent automatiquement ; vous pouvez également les parcourir manuellement. Mosaïque orthophotographique de la Slovaquie © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. L'année et le jour de la prise de vue dépendent de l'emplacement, de sorte que les différentes années peuvent différer selon la saison et la météo. Qualité de l’eau selon le SHMÚ, stations d’épuration près des parcours de pêche et eaux souterraines environnantes 1 sur 1 parcours de pêche avec mesures présente à proximité une eau souterraine dépassant la limite pour au moins un indicateur. Source : SHMÚ (annuaires de la qualité des eaux de surface et souterraines), registre des stations d’épuration du VÚVH et EEA. Un point de mesure du SHMÚ est rattaché à un parcours de pêche d’après le nom identique du cours d’eau et la distance ; l’annuaire énumère les points qui n’ont pas respecté la norme, de sorte qu’un point absent ne prouve pas que l’eau soit propre. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 15 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek75 % čiary vody 25 % mladé sedimenty Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,1modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 626 mg/l, veľmi tvrdá voda (21,9 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Meď 39,8 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 84. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 65 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 65 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 54nGy/h dávkový príkon 70. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom 6 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 3 de 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Selén 1,16 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 95. percentil (Korytárka, potok). 67vrtov do 3 km 493 rozborov vody v okolí Z toho 67 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 1 zdroj geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 31lokalít do 3 km 1 záťaž, 16 skládok, 14 sedimentov Najbližšia záťaž: Myjava-Surovín – HGM-1, 1,8 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 31záznamov do 5 km 9 ložísk, 22 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 30plôch do 3 km 3 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 4 z 6 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,10typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 21,9°dH, veľmi tvrdá Súčet vápnika a horčíka (3,91 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 626mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 54nGy/h vo vzduchu rozsah 49 až 62 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 65 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 65 mW/m². Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Korytárka, potok, 2003, 10 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Korytárka, potok, 2002, 50 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: potok prav. prítok Jablonky, časť Dobrá Mera, 1999, 650 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Korytárka, potok, 10 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Jablonka – časť Matejovec pod vodnou nádržou, 500 m SZ od k-, 2003, 680 m od vody. Porovnanie: 86. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Jablonka – časť Matejovec pod vodnou nádržou, 500 m SZ od k-, 2003, 680 m od vody. Porovnanie: 86. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Korytárka, potok, 2003, 10 m od vody. Porovnanie: 81. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Jablonka, potok, 1999, 60 m od vody. Porovnanie: 61. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: potok prav. prítok Jablonky, časť Dobrá Mera, 1999, 650 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: potok prav. prítok Jablonky, časť Dobrá Mera, 1999, 650 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Krajné – ľavý prítok Jablonky (profil 30a), 1988, 50 m od vody. Porovnanie: 77. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,5 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,4 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,9 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,2 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 760 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,1 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,9 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,1 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,9 km od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,1 km od vody. Porovnanie: 80. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 760 m od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 67 vrtov v pásme 3 km, z toho 11 hydrogeologických a 56 ostatných; s číslom archívnej správy 67. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Qui gère les parcours de pêche et où ils se trouvent Bassin versant : Váh
Au bord de l’eau en ce moment
Aujourd'hui sur le cours d'eau Jablonka
Moyenne des parcours de pêche du cours d'eau
Meilleure plage horaire du jour
Carte et parcours de pêche du cours d'eau
État de l'eau sur le cours d'eau
Niveaux d'eau sur le cours d'eau
Station Statut Changement Température Čachtice 11 cm 1,3 °C Profil altimétrique du cours d'eau
Terrain en 3D
Images historiques



Pollution de l'eau sur le cours d'eau Jablonka
Eaux souterraines : valeurs mesuréesvaleur typique des stations à moins de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Jablonka
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Points kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 3× kvartér pleistocén – holocén deluviálne sedimenty: prevažne hlinito-kamenité (podradne piesčito-kamenité) svahoviny a sutiny 1× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidité de l'eau
Dureté de l'eau
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
108 mg/l91. percentil358 mg/l87. percentil29,6 mg/l84. percentil76,0 mg/l79. percentil26,1 mg/l76. percentil12,4 mg/l63. percentil3,12 mg/l52. percentil0,116 mg/l51. percentilŽiviny a organické znečistenie
12,3 mg/l80. percentil0,315 mg/l69. percentil0,129 mg/l55. percentil3,23 mg/l51. percentilMétaux
0,389 mg/l89. percentil175 μg/l75. percentil60,2 μg/l67. percentil4,78 μg/l35. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
39,8 mg/kg84. percentil7,94 mg/kg64. percentil26,3 mg/kg57. percentil73,5 mg/kg52. percentil0,369 mg/kg49. percentil89,1 mg/kg42. percentil63,8 mg/kg40. percentil0,200 mg/kg38. percentil0,502 mg/kg36. percentil0,122 mg/kg33. percentil6,73 mg/kg23. percentil0,147 mg/kg21. percentil0,0598 mg/kg21. percentil11,2 mg/kg21. percentil1,96 mg/kg19. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1,81 %86. percentil2,43 %58. percentil4 589 mg/kg54. percentil0,824 %43. percentil0,833 %43. percentil5,29 %38. percentil713 mg/kg34. percentil2,28 %25. percentil622 mg/kg21. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
73,5 mg/kg81. percentil15,8 mg/kg66. percentil92,6 mg/kg61. percentil31,2 mg/kg59. percentil60,7 mg/kg56. percentil390 mg/kg45. percentil121 mg/kg36. percentil399 mg/kg36. percentil24,4 mg/kg32. percentil0,903 mg/kg23. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,83 ppm75. percentil8,02 ppm68. percentil1,36 %67. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián studňa 10 38,8 Bq/l 14,3 Bq/l source 5 33,0 Bq/l 21,9 Bq/l upravený prameň 7 52,6 Bq/l 25,6 Bq/l studňa, vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 2 12,0 Bq/l 6,45 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 11,0 Bq/l 11,0 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Myjava tehliarske suroviny Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Tomišová Alžbeta ARMAT 2,1 km Myjava tehliarske suroviny Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Tomišová Alžbeta ARMAT 2,1 km Čachtice stavebný kameň Ťažené ložisko – Danucem Slovensko a.s. 4,7 km Čachtice I vápenec ostatný Ložisko s predpokladom využívania zásob – Organizácia neurčená 4,7 km Čachtice vápenec ostatný Ťažené ložisko – Danucem Slovensko a.s. 4,7 km Čachtice I vápenec vysokopercentný Ložisko s predpokladom využívania zásob – Organizácia neurčená 4,7 km Čachtice I vápenec ostatný Ložisko s predpokladom využívania zásob – Organizácia neurčená 4,7 km Čachtice vápenec ostatný Ťažené ložisko – Danucem Slovensko a.s. 4,7 km Čachtice I vápenec vysokopercentný Ložisko s predpokladom využívania zásob – Organizácia neurčená 4,8 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lieu Espèce Profondeur Archívna správa Od vody KV-4 inžiniersko-geologický 5,0 m 8681910 m KV-2 inžiniersko-geologický 5,0 m 8681910 m KV-3 inžiniersko-geologický 5,0 m 8681960 m KV-1 inžiniersko-geologický 5,0 m 8681960 m OZS Krajné úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 41,2 m 9672 120Cd5.pdf70 m Trenčín-Krajné úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 8,0 m 64740 120Cd8.pdf710 m V-1 inžiniersko-geologický 9,0 m 844851,0 km S-2 mapovací 106,0 m 156881,1 km S-3 mapovací 104,0 m 156881,2 km Višňové úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 20,0 m 12744 120Dc19.pdf1,6 km Višňové úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 22,0 m 12744 120Dc20.pdf1,6 km HGM-1 hydrogeologický – 865071,8 km Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Source Espèce Température de l’eau (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 1 10 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Lieu Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Myjava – skládka galvanických kalov – Holičov vrch SK2000700F 2,8 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Pod Kolne – Hrachovište – 1972 – 90 m Krajné – Kahúnova dolina – Krajné 1 087 m² 1982 monitorovaná 200 m Jablonka – areál Roľníckeho družstva – Jablonka 4 000 m² 1969 – 430 m Hrašné – Hodulov vrch – Krajné – 1972 – 900 m Podkylava – Krížne cesty – Krajné 5 685 m² 1972 monitorovaná 1,2 km Jablonka – Michaličkovia – Jablonka 3 000 m² 1980 – 1,2 km Myjava II. – Suroviny – skládka galvanických kalov – Myjava 5 296 m² 1974 – 1,9 km SLOVENSKÁ ARMATÚRKA MYJAVA n.p. Myjava – Myjava 300 m² 1965 – 1,9 km Antropogénne sedimenty
Lieu Uložený odpad Od vody Myjava-Surovín – HGM-1 Komunálny odpad a priemyselný odpad (neutralizačné galvanické kaly) 1,8 km Myjava-Surovín – HGM-2 Komunálny odpad a priemyselný odpad (neutralizačné galvanické kaly) 1,9 km Myjava-Surovín – S-1 Komunálny odpad a priemyselný odpad (neutralizačné galvanické kaly) 1,9 km Myjava-Surovín – S-4 Komunálny odpad a priemyselný odpad (neutralizačné galvanické kaly) 2,0 km Myjava-Surovín – S-5 Komunálny odpad a priemyselný odpad (neutralizačné galvanické kaly) 2,1 km Myjava-Surovín – S-11 Komunálny odpad a priemyselný odpad (neutralizačné galvanické kaly) 2,2 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organisations et lieu
Organisations sur le cours d'eauqui gère les parcours de pêche et quelles y sont les conditions aujourd'hui
Autres cours d'eau à proximité
Cette page n'est traduite que partiellement. Les parties non traduites s'affichent en slovaque, la langue d'origine du site. Ouvrir l'original slovaque
33de 100
1445parcours de pêche
Couleur de la carte
Chargement de la carte…
plus basplus élevé
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
SéléniumSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,16 μg/lmedián 0,605 μg/l12 vzoriek42 % pod medzou stanovenia
StronciumSrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 678 μg/lmedián 389 μg/l9 vzoriek
CuivreCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,20 μg/lmedián 2,35 μg/l12 vzoriek8 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,340 μg/lmedián 0,170 μg/l12 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
ChromeCrmierne zvýšená
najvyššie 3,90 μg/lmedián 1,00 μg/l12 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
ArsenicAsmierne zvýšená
najvyššie 3,36 μg/lmedián 1,21 μg/l12 vzoriek
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 17,0 μg/lmedián 5,00 μg/l12 vzoriek75 % pod medzou stanovenia
BáriumBabežná hodnota
najvyššie 51,0 μg/lmedián 45,0 μg/l3 vzorky
PlombPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l12 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
AntimoineSbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l12 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2mierne zvýšená
najvyššie 19,8 mg/lmedián 9,28 mg/l17 vzoriek
LítiumLiextrémna (horný 1 %)
najvyššie 225 μg/lmedián 18,0 μg/l40 vzoriek
PlombPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 9,00 μg/lmedián 0,500 μg/l40 vzoriek80 % pod medzou stanovenia
CuivreCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 13,2 μg/lmedián 0,900 μg/l40 vzoriek
ZincZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3 370 μg/lmedián 80,5 μg/l40 vzoriek
ChromeCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 7,30 μg/lmedián 0,250 μg/l40 vzoriek58 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,900 μg/lmedián 0,250 μg/l40 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
SéléniumSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 2,90 μg/lmedián 0,500 μg/l40 vzoriek80 % pod medzou stanovenia
MercureHgvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,200 μg/lmedián 0,100 μg/l40 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
ArsenicAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 3,70 μg/lmedián 0,500 μg/l40 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
AntimoineSbmierne zvýšená
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l40 vzoriek93 % pod medzou stanovenia
AluminiumAlmierne zvýšená
najvyššie 0,0200 mg/lmedián 0,00500 mg/l40 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
FerFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l20 vzoriek100 % pod medzou stanovenia





